*** BZVC seizoen 2022 - 2023 --- Definitieve bekerkalender 1/32 finale en alle competitiekalenders, ploegkalenders en licentielijsten hier beschikbaar  ***

Reeksindeling 2022-2023:

Reeks A  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  AEK Etterbeek maandag 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB
2.  BG's Schaarbeek woensdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
3.  Boes Booze vrijdag 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas
4.  C21 Azur maandag 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas
5.  Carmen Chill woensdag 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde
6.  Dikken Deem donderdag 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter
7.  KWB Savio vrijdag 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde
8.  One Piece Brussels woensdag 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg
9.  Real Andalucia dinsdag 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg
10.  RS Brusselse Jeugdhuizen maandag 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek
11.  Titans BXL donderdag 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis

Reeks B  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  Auverkes vrijdag 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB
2.  Dashtereirs dinsdag 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg
3.  Dikken Bal Monk dinsdag 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg
4.  FC Bebo vrijdag 20u00 - 21u00 Sportzaal Bolingo (Nieuwland)
5.  FC Shotakoté dinsdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
6.  KFK Wojje dinsdag 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek
7.  Le Coq Sportief woensdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
8.  Metallurg Brasseurs dinsdag 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg
9.  RC Sanfing Knights maandag 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg
10.  Saloon maandag 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier
11.  Steaua Simonis donderdag 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg
12.  Stoemp dinsdag 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek

Reeks C  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  AS Greenta vrijdag 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden
2.  Bob Merlo woensdag 21u00 - 22u00 Sportzaal Bolingo (Nieuwland)
3.  Brussels United vrijdag 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg
4.  Family Team Bxl woensdag 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
5.  Minor-Ndako City donderdag 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek
6.  Phoenix 1140 dinsdag 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren
7.  Racing Eunk maandag 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg
8.  Roskamikaas woensdag 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg
9.  VaartTorpedo's woensdag 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg
10.  VBM donderdag 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg
11.  Young Boys AC woensdag 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter
12.  ZVCV Crystal woensdag 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo

Reeks D  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  Celle Boys dinsdag 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas
2.  Centrum West vrijdag 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg
3.  Daringmen vrijdag 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg
4.  De Wulle Bieste dinsdag 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren
5.  Fc Bandido vrijdag 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek
6.  Five Lions Futsal Club dinsdag 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren
7.  FriS vrijdag 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg
8.  Futsal JDN Schaarbeek dinsdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
9.  La Rojita vrijdag 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg
10.  Minor-Ndako Club donderdag 20u30 - 21u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek
11.  Soda JC woensdag 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg

Veteranen  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  Annapurna Brussel Club vrijdag 20u00 - 21u00 Campus Spoor West Anderlecht
2.  Beertjes maandag 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere
3.  Brussels UTD Vet vrijdag 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg
4.  Carmen Chill Vets woensdag 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde
5.  Den Hemel donderdag 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier
6.  KWB Savio Vets vrijdag 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde
7.  Rue de Flandre vrijdag 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion
8.  VC Bebo dinsdag 20u00 - 21u00 Sportzaal Bolingo (Nieuwland)

Dames  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  BBFC woensdag 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek
2.  Bebolitas zondag 15u00 - 17u00 Comenius Koekelberg
3.  Boobie Trap dinsdag 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion
4.  Daringwoman zondag 13u00 - 17u00 Comenius Koekelberg
5.  Dronken Piraten Girls vrijdag 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe
6.  FC Eliza maandag 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg
7.  FC Foefkes donderdag 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB
8.  FC Motivée zondag 13u00 - 17u00 Comenius Koekelberg
9.  KFK Wajje dinsdag 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek
10.  Les Filles du Block zondag 13u00 - 17u00 Comenius Koekelberg
11.  RS BXL jeugdhuizen LADIES maandag 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek
12.  RWDM Girls zondag 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg