*** volg ons op facebook *** Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Dames LF2

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Dames LF2

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 05-02-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - FC Motivée 2 - 1  
woensdag 07-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Boobie Trap 1 - 9  
donderdag 08-02-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - KFK Wajje 3 - 1  
zondag 11-02-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - KFK Wajje 10 - 0  
maandag 19-02-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Tettenham 4 - 1  
dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Boobie Trap 2 - 7  
woensdag 21-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Daringwoman 0 - 8  
zondag 25-02-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Eliza 2 - 1  
dinsdag 27-02-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht Daringwoman - Tettenham 5 - 2
maandag 04-03-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - KFK Wajje 4 - 2  
dinsdag 05-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Daringwoman 2 - 4  
donderdag 07-03-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - Goal Diggers 3 - 10  
zondag 10-03-2024 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Motivée 4 - 2  
dinsdag 12-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Tettenham 14 - 2  
zondag 17-03-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Goal Diggers 9 - 0  
dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Daringwoman 2 - 7  
woensdag 20-03-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - FC Eliza 1 - 4  
donderdag 21-03-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Motivée -  
dinsdag 26-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Eliza 4 - 2  
donderdag 28-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Motivée - Boobie Trap 4 - 4
dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Goal Diggers 1 - 2
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 05-02-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - FC Motivée 2 - 1  
woensdag 07-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Boobie Trap 1 - 9  
donderdag 08-02-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - KFK Wajje 3 - 1  
zondag 11-02-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - KFK Wajje 10 - 0  
maandag 19-02-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Tettenham 4 - 1  
dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Boobie Trap 2 - 7  
woensdag 21-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - Daringwoman 0 - 8  
zondag 25-02-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Eliza 2 - 1  
dinsdag 27-02-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht Daringwoman - Tettenham 5 - 2
maandag 04-03-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - KFK Wajje 4 - 2  
dinsdag 05-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Daringwoman 2 - 4  
donderdag 07-03-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - Goal Diggers 3 - 10  
zondag 10-03-2024 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Motivée 4 - 2  
dinsdag 12-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Tettenham 14 - 2  
zondag 17-03-2024 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Goal Diggers 9 - 0  
dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Daringwoman 2 - 7  
woensdag 20-03-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Goal Diggers - FC Eliza 1 - 4  
donderdag 21-03-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Motivée -  
dinsdag 26-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Eliza 4 - 2  
donderdag 28-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Motivée - Boobie Trap 4 - 4
dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Goal Diggers 1 - 2