*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : FC Bebo

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp -  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo -  
Reeks B vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo -
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC -  
Reeks B dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs -
Reeks B donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FriS 11 - 3  
Reeks B vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
Reeks B vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 1 - 5  
Reeks B dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo 3 - 3  
Reeks B maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 2  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta 3 - 11  
Reeks B woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo 13 - 4  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Auverkes 2 - 2  
Beker-1/16 Finale vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 2 - 5  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo 9 - 6  
Reeks B vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dikken Bal Monk 7 - 3  
Reeks B vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo 2 - 3  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon 4 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp -  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo -  
Reeks B vrijdag 05-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo -
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC -  
Reeks B dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs -
Reeks B donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FriS 11 - 3  
Reeks B vrijdag 22-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 2  
Reeks B vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 1 - 5  
Reeks B dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo 3 - 3  
Reeks B maandag 23-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 2  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta 3 - 11  
Reeks B woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo 13 - 4  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Auverkes 2 - 2  
Beker-1/16 Finale vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 2 - 5  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo 9 - 6  
Reeks B vrijdag 15-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dikken Bal Monk 7 - 3  
Reeks B vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo 2 - 3  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Saloon 4 - 3