*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Le Coq Sportief

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -
Reeks B woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -
Reeks B vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -
Reeks B donderdag 06-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -
Reeks B maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -
Reeks B woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
Reeks B vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -
Reeks B woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 18-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 4 - 2  
Reeks B dinsdag 24-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 3 - 13  
Reeks B woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 4 - 4
Beker-1/32 Finale vrijdag 11-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde Le Coq Sportief - KWB Savio 0 - 5
Reeks B maandag 14-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 7 - 2  
Reeks B woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 7 - 1
Reeks B woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -
Reeks B maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -
Reeks B woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -
Reeks B vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -
Reeks B donderdag 06-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -
Reeks B maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -
Reeks B woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
Reeks B vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -
Reeks B woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 18-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 4 - 2  
Reeks B dinsdag 24-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 3 - 13  
Reeks B woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 4 - 4
Beker-1/32 Finale vrijdag 11-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde Le Coq Sportief - KWB Savio 0 - 5
Reeks B maandag 14-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 7 - 2  
Reeks B woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 7 - 1
Reeks B woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -
Reeks B maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -