*** Belangrijke Covid-19-update: Alle BZVC-competitie- en bekerwedstrijden worden vanaf woensdag 14 oktober en tot nader order uitgesteld ***  
 

Kalender 2020-2021 : Le Coq Sportief

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 09-12-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RC Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 14-12-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 06-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -  
Reeks B woensdag 20-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -  
Reeks B woensdag 03-02-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -  
Reeks B dinsdag 09-02-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Le Coq Sportief -  
Reeks B dinsdag 23-02-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 03-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
Reeks B woensdag 17-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 29-03-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Le Coq Sportief -  
Reeks B dinsdag 06-04-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 14-04-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -  
Reeks B maandag 26-04-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
Reeks B donderdag 06-05-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Le Coq Sportief -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 02-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Roskamikaas 4 - 3  
Reeks B woensdag 30-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Dikken Bal Monk 5 - 4  
Reeks B vrijdag 09-10-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 14-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - C21 Azur -  
Reeks B woensdag 21-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 28-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 09-11-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 16-11-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 25-11-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 09-12-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RC Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 14-12-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 06-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -  
Reeks B woensdag 20-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -  
Reeks B woensdag 03-02-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -  
Reeks B dinsdag 09-02-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Le Coq Sportief -  
Reeks B dinsdag 23-02-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 03-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
Reeks B woensdag 17-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 29-03-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Le Coq Sportief -  
Reeks B dinsdag 06-04-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 14-04-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -  
Reeks B maandag 26-04-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
Reeks B donderdag 06-05-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Le Coq Sportief -  
Beker-1/32 Finale woensdag 02-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Roskamikaas 4 - 3  
Reeks B woensdag 30-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Dikken Bal Monk 5 - 4  
Reeks B vrijdag 09-10-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 14-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - C21 Azur -  
Reeks B woensdag 21-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 28-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 09-11-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 16-11-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 25-11-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis -