*** volg ons op facebook *** volg HIER onze  B z v C  C U P  ½  finale & L a d i e s   C U P  ¼ finale  & ½  finale & A l l  S t a r s  C U P ¼ finale & ½ finale ***

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Dames L2

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Dames L2

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Tettenham 11 - 2  
dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 8  
donderdag 21-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RWDM Girls 7 - 2  
donderdag 21-09-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Eliza 0 - 18  
zondag 24-09-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - Dronken Piraten Girls 0 - 3  
vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Foefkes 2 - 3  
zondag 01-10-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Eliza 4 - 1  
dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Dronken Piraten Girls 0 - 11  
donderdag 05-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RS BXL jeugdhuizen LADIES 4 - 2  
donderdag 05-10-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - RWDM Girls 2 - 19  
vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RWDM Girls 6 - 1  
zondag 15-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - Tettenham 6 - 1  
maandag 16-10-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - KFK Wajje 2 - 0  
donderdag 19-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - KFK Wajje 6 - 1  
donderdag 19-10-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - Dronken Piraten Girls 0 - 5  
zondag 22-10-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES 6 - 1  
maandag 23-10-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - FC Foefkes 1 - 3  
vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Eliza 5 - 0  
maandag 06-11-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - RWDM Girls 1 - 8  
vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Tettenham 15 - 0  
dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Eliza 1 - 4  
donderdag 16-11-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Foefkes 0 - 10  
zondag 19-11-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - KFK Wajje 4 - 0  
zondag 19-11-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Dronken Piraten Girls 2 - 12  
vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES 3 - 3  
maandag 27-11-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Tettenham 6 - 2  
dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RWDM Girls 0 - 20  
donderdag 30-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Dronken Piraten Girls 1 - 7  
zondag 03-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Tettenham 14 - 0  
maandag 04-12-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 5  
vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - KFK Wajje 13 - 0  
zondag 10-12-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Foefkes 2 - 1  
donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - FC Eliza 7 - 2  
donderdag 14-12-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - KFK Wajje 3 - 3  
zondag 17-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - RWDM Girls 2 - 3  
zondag 07-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - KFK Wajje 20 - 1  
donderdag 11-01-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 10  
zondag 14-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Foefkes 2 - 2  
maandag 15-01-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Dronken Piraten Girls 1 - 8  
donderdag 18-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Tettenham 14 - 0  
dinsdag 23-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Foefkes 1 - 10
maandag 29-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Eliza 5 - 2
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Tettenham 11 - 2  
dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 8  
donderdag 21-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RWDM Girls 7 - 2  
donderdag 21-09-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Eliza 0 - 18  
zondag 24-09-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - Dronken Piraten Girls 0 - 3  
vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Foefkes 2 - 3  
zondag 01-10-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Eliza 4 - 1  
dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Dronken Piraten Girls 0 - 11  
donderdag 05-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RS BXL jeugdhuizen LADIES 4 - 2  
donderdag 05-10-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - RWDM Girls 2 - 19  
vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RWDM Girls 6 - 1  
zondag 15-10-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - Tettenham 6 - 1  
maandag 16-10-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - KFK Wajje 2 - 0  
donderdag 19-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - KFK Wajje 6 - 1  
donderdag 19-10-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - Dronken Piraten Girls 0 - 5  
zondag 22-10-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES 6 - 1  
maandag 23-10-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - FC Foefkes 1 - 3  
vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Eliza 5 - 0  
maandag 06-11-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - RWDM Girls 1 - 8  
vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Tettenham 15 - 0  
dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Eliza 1 - 4  
donderdag 16-11-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - FC Foefkes 0 - 10  
zondag 19-11-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - KFK Wajje 4 - 0  
zondag 19-11-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Dronken Piraten Girls 2 - 12  
vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES 3 - 3  
maandag 27-11-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Tettenham 6 - 2  
dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RWDM Girls 0 - 20  
donderdag 30-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Dronken Piraten Girls 1 - 7  
zondag 03-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Tettenham 14 - 0  
maandag 04-12-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 5  
vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - KFK Wajje 13 - 0  
zondag 10-12-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Foefkes 2 - 1  
donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - FC Eliza 7 - 2  
donderdag 14-12-2023 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - KFK Wajje 3 - 3  
zondag 17-12-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RS BXL jeugdhuizen LADIES - RWDM Girls 2 - 3  
zondag 07-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - KFK Wajje 20 - 1  
donderdag 11-01-2024 20u30 - 21u30 St-Michel S-J-Molenbeek Tettenham - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 10  
zondag 14-01-2024 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Foefkes 2 - 2  
maandag 15-01-2024 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht FC Eliza - Dronken Piraten Girls 1 - 8  
donderdag 18-01-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Tettenham 14 - 0  
dinsdag 23-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Foefkes 1 - 10
maandag 29-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Eliza 5 - 2