*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : De Wulle Bieste

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D woensdag 13-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys -  
Reeks D woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 27-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club -  
Reeks D vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
Reeks D zaterdag 25-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
Reeks D dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Reygato CF -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 27-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
Reeks D maandag 20-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste -  
Reeks D maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 11 - 1  
Reeks D vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - VBM 3 - 7  
Reeks D donderdag 26-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 5 - 0  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 5 - 5  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Greenta Bxl 5 - 7  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - KFK Wojje 6 - 2  
Reeks D donderdag 31-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 2 - 6
Reeks D vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D woensdag 13-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys -  
Reeks D woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 27-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club -  
Reeks D vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
Reeks D zaterdag 25-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
Reeks D dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Reygato CF -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 27-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
Reeks D maandag 20-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste -  
Reeks D maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - De Wulle Bieste -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 11 - 1  
Reeks D vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - VBM 3 - 7  
Reeks D donderdag 26-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 5 - 0  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 5 - 5  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Greenta Bxl 5 - 7  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - KFK Wojje 6 - 2  
Reeks D donderdag 31-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 2 - 6
Reeks D vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels -