*** volg ons op facebook *** De bekerfinales en de prijsuitreiking voor het seizoen 2023 – 2024 vinden plaats in de Sportcentrum Jette, Graafschap Jettelaan 3  op vrijdag  14 juni 2024 vanaf 18u30 *** 

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Dashtereirs

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Rue de Flandre 11 - 4  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Young Boys AC 5 - 3  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Stoemp 4 - 7  
Reeks B vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dashtereirs 2 - 3  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Shotakoté 7 - 3  
Reeks B woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dashtereirs 4 - 2  
Reeks B dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs 19 - 5  
BzvCUP 1/16 vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 2 - 5  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Saloon 7 - 5  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Auverkes 2 - 3  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Steaua Simonis 4 - 1  
Reeks B maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 4 - 5  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Boes Booze 3 - 3  
Reeks B dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dashtereirs 6 - 4  
Reeks B vrijdag 16-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dashtereirs 8 - 3
BzvCUP 1/8 dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Dikken Bal Monk 5 - 4  
Reeks B dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dashtereirs 1 - 3  
BzvCUP 1/4 maandag 18-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 5 - 3  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo 3 - 3  
Reeks B donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs 2 - 8  
Reeks B dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - AS Greenta 5 - 2  
Reeks B dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 3 - 8
Reeks B vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dashtereirs 5 - 0
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Dikken Bal Monk 11 - 5
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Rue de Flandre 11 - 4  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Young Boys AC 5 - 3  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Stoemp 4 - 7  
Reeks B vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dashtereirs 2 - 3  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Shotakoté 7 - 3  
Reeks B woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dashtereirs 4 - 2  
Reeks B dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs 19 - 5  
BzvCUP 1/16 vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 2 - 5  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Saloon 7 - 5  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Auverkes 2 - 3  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Steaua Simonis 4 - 1  
Reeks B maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 4 - 5  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Boes Booze 3 - 3  
Reeks B dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dashtereirs 6 - 4  
Reeks B vrijdag 16-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dashtereirs 8 - 3
BzvCUP 1/8 dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Dikken Bal Monk 5 - 4  
Reeks B dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dashtereirs 1 - 3  
BzvCUP 1/4 maandag 18-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dashtereirs 5 - 3  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Bebo 3 - 3  
Reeks B donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs 2 - 8  
Reeks B dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - AS Greenta 5 - 2  
Reeks B dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 3 - 8
Reeks B vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dashtereirs 5 - 0
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Dikken Bal Monk 11 - 5