*** Start veteranencompetitie 2019 - 2020 *** Definitieve competitiekalender hier beschikbaar ***
*** Start dames "Herfst"-competitie 2019 *** Definitieve poule-kalender hier beschikbaar *** 

Kalender 2019-2020 : Reeks D

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
donderdag 17-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - KFK Wojje -  
zaterdag 19-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - VBM -
maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club -  
dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Reygato CF -  
donderdag 24-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC -  
vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - VBM -  
vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - KFK Wojje -  
vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday -  
dinsdag 29-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - El Reygato CF -  
woensdag 30-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys -  
donderdag 31-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste -  
zaterdag 02-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 -
maandag 04-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - KFK Wojje -  
maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - VBM -  
dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City -  
woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Soda JC -  
donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Greenta Bxl -  
vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels -  
vrijdag 08-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club -  
dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Media Markt 1000 -  
woensdag 13-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Greenta Bxl -  
zaterdag 16-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys -
maandag 18-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 -  
maandag 18-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - KFK Wojje -  
woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Sheffield Tuesday -  
donderdag 21-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - El Reygato CF -  
vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FriS -  
vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys -  
dinsdag 26-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Young Boys Brussels -  
woensdag 27-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Reygato CF -  
donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako City -  
maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Young Boys Brussels -  
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club -  
woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - De Wulle Bieste -  
donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Sheffield Tuesday -  
vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako City -  
vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako Club -  
dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Celle Boys -  
donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys Brussels -  
maandag 16-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Greenta Bxl -  
maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 -  
woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - KFK Wojje -  
vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - De Wulle Bieste -  
vrijdag 20-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Reygato CF -  
zaterdag 21-12-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako Club -  
vrijdag 27-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club -  
maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - VBM -  
zaterdag 04-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS -  
maandag 06-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Greenta Bxl -  
woensdag 08-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - VBM -  
donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys -  
vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
zaterdag 11-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - KFK Wojje -  
maandag 13-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS -  
woensdag 15-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Media Markt 1000 -  
vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Celle Boys -  
vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City -  
maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Media Markt 1000 -  
dinsdag 21-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako Club -  
woensdag 22-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday -  
zaterdag 25-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -  
maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Sheffield Tuesday -  
maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Soda JC -  
dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Greenta Bxl -  
donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels -  
maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako City -  
dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Greenta Bxl -  
woensdag 05-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS -  
maandag 10-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - VBM -  
maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Media Markt 1000 -  
vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
vrijdag 14-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - VBM -  
zaterdag 15-02-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - El Reygato CF -  
woensdag 19-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - KFK Wojje -  
donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - El Reygato CF -  
maandag 24-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Soda JC -  
maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Greenta Bxl -  
dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
woensdag 26-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Young Boys Brussels -  
donderdag 27-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako Club -  
vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Reygato CF -  
maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Celle Boys -  
dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - De Wulle Bieste -  
dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -
woensdag 04-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
zaterdag 07-03-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Sheffield Tuesday -  
maandag 09-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - VBM -  
vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Greenta Bxl -  
maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - KFK Wojje -  
donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC -  
vrijdag 20-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -
maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels -  
dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - KFK Wojje -  
woensdag 25-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - El Reygato CF -  
donderdag 26-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Sheffield Tuesday -  
vrijdag 27-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
dinsdag 31-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako City -  
woensdag 01-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Sheffield Tuesday -
zaterdag 04-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Greenta Bxl -
maandag 06-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - FriS -  
donderdag 09-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City -  
vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - El Reygato CF -  
dinsdag 14-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Sheffield Tuesday -
maandag 20-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste -  
maandag 20-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - El Reygato CF -  
dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
donderdag 23-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - VBM -  
vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Soda JC -  
vrijdag 24-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - KFK Wojje -  
maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - De Wulle Bieste -  
dinsdag 28-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - VBM -
donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako Club -  
maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
woensdag 06-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Minor-Ndako Club -  
donderdag 07-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - KFK Wojje -  
vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Young Boys Brussels -  
vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday -  
vrijdag 08-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
dinsdag 12-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Soda JC -
donderdag 14-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Media Markt 1000 -  
dinsdag 19-05-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Greenta Bxl -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
zaterdag 07-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 6 - 0  
donderdag 12-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 5  
vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - VBM 3 - 7  
dinsdag 17-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - FriS 20 - 3  
woensdag 18-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Greenta Bxl 0 - 9  
donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VBM 1 - 14  
zaterdag 21-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City 5 - 5  
maandag 23-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - El Reygato CF 0 - 11  
dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 4 - 3  
donderdag 26-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 5 - 0  
vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - KFK Wojje 1 - 2  
vrijdag 27-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels 4 - 13  
woensdag 02-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 5 - 0
maandag 07-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Young Boys Brussels 1 - 3
maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Sheffield Tuesday 11 - 2
maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste -  
woensdag 09-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Celle Boys 4 - 3
vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Greenta Bxl 5 - 7
vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 5 - 6
maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - FriS -  
woensdag 16-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 2 - 6
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
donderdag 17-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - KFK Wojje -  
zaterdag 19-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - VBM -
maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club -  
dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Reygato CF -  
donderdag 24-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC -  
vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - VBM -  
vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - KFK Wojje -  
vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday -  
dinsdag 29-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - El Reygato CF -  
woensdag 30-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys -  
donderdag 31-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste -  
zaterdag 02-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 -
maandag 04-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - KFK Wojje -  
maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - VBM -  
dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City -  
woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Soda JC -  
donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Greenta Bxl -  
vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels -  
vrijdag 08-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club -  
dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Media Markt 1000 -  
woensdag 13-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Greenta Bxl -  
zaterdag 16-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys -
maandag 18-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 -  
maandag 18-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - KFK Wojje -  
woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Sheffield Tuesday -  
donderdag 21-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - El Reygato CF -  
vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FriS -  
vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys -  
dinsdag 26-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Young Boys Brussels -  
woensdag 27-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Reygato CF -  
donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako City -  
maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Young Boys Brussels -  
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club -  
woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - De Wulle Bieste -  
donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Sheffield Tuesday -  
vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako City -  
vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako Club -  
dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Celle Boys -  
donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys Brussels -  
maandag 16-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Greenta Bxl -  
maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 -  
woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - KFK Wojje -  
vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - De Wulle Bieste -  
vrijdag 20-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Reygato CF -  
zaterdag 21-12-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako Club -  
vrijdag 27-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club -  
maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - VBM -  
zaterdag 04-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS -  
maandag 06-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Greenta Bxl -  
woensdag 08-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - VBM -  
donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys -  
vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
zaterdag 11-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - KFK Wojje -  
maandag 13-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS -  
woensdag 15-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Media Markt 1000 -  
vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Celle Boys -  
vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City -  
maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Media Markt 1000 -  
dinsdag 21-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako Club -  
woensdag 22-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday -  
zaterdag 25-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -  
maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Sheffield Tuesday -  
maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Soda JC -  
dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Greenta Bxl -  
donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels -  
maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako City -  
dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Greenta Bxl -  
woensdag 05-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS -  
maandag 10-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - VBM -  
maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Media Markt 1000 -  
vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
vrijdag 14-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - VBM -  
zaterdag 15-02-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - El Reygato CF -  
woensdag 19-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - KFK Wojje -  
donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - El Reygato CF -  
maandag 24-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Soda JC -  
maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Greenta Bxl -  
dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
woensdag 26-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Young Boys Brussels -  
donderdag 27-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako Club -  
vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Reygato CF -  
maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Celle Boys -  
dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - De Wulle Bieste -  
dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -
woensdag 04-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
zaterdag 07-03-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Sheffield Tuesday -  
maandag 09-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - VBM -  
vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Greenta Bxl -  
maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - KFK Wojje -  
donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC -  
vrijdag 20-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -
maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels -  
dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - KFK Wojje -  
woensdag 25-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - El Reygato CF -  
donderdag 26-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Sheffield Tuesday -  
vrijdag 27-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
dinsdag 31-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako City -  
woensdag 01-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Sheffield Tuesday -
zaterdag 04-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Greenta Bxl -
maandag 06-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - FriS -  
donderdag 09-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City -  
vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - El Reygato CF -  
dinsdag 14-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Sheffield Tuesday -
maandag 20-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste -  
maandag 20-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - El Reygato CF -  
dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
donderdag 23-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - VBM -  
vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Soda JC -  
vrijdag 24-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - KFK Wojje -  
maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - De Wulle Bieste -  
dinsdag 28-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - VBM -
donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako Club -  
maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
woensdag 06-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Minor-Ndako Club -  
donderdag 07-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - KFK Wojje -  
vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Young Boys Brussels -  
vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday -  
vrijdag 08-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
dinsdag 12-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Soda JC -
donderdag 14-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Media Markt 1000 -  
dinsdag 19-05-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Greenta Bxl -  
zaterdag 07-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 6 - 0  
donderdag 12-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 5  
vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - VBM 3 - 7  
dinsdag 17-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - FriS 20 - 3  
woensdag 18-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Greenta Bxl 0 - 9  
donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VBM 1 - 14  
zaterdag 21-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City 5 - 5  
maandag 23-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - El Reygato CF 0 - 11  
dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 4 - 3  
donderdag 26-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 5 - 0  
vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - KFK Wojje 1 - 2  
vrijdag 27-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels 4 - 13  
woensdag 02-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 5 - 0
maandag 07-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Young Boys Brussels 1 - 3
maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Sheffield Tuesday 11 - 2
maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste -  
woensdag 09-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Celle Boys 4 - 3
vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Greenta Bxl 5 - 7
vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 5 - 6
maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - FriS -  
woensdag 16-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 2 - 6