*** “BZVC open outdoor tornooi” (5x5) voor heren- en damesploegen op zaterdag 28 mei. Iedereen, ook nieuwe ploegen WELKOM – Inschrijving met formulier hieronder *** 

Kalender 2021-2022 : Reeks D

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Reeks D

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 06-09-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Brussels United 3 - 8  
dinsdag 07-09-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 5 - 0
vrijdag 10-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club 8 - 3  
donderdag 16-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 14 - 3  
vrijdag 17-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Celle Boys 5 - 1  
maandag 20-09-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Family Team Bxl 6 - 7  
maandag 20-09-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - FriS 12 - 0  
dinsdag 21-09-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 3 - 0  
vrijdag 24-09-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Sheffield Tuesday 6 - 2  
vrijdag 24-09-2021 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys AC 2 - 2  
woensdag 29-09-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Brussels United 0 - 2  
maandag 04-10-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Celle Boys 7 - 3  
maandag 04-10-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Sheffield Tuesday 4 - 1  
maandag 04-10-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - FriS 4 - 1  
woensdag 06-10-2021 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Soda JC 8 - 3  
vrijdag 08-10-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Crystal BX 4 - 4  
woensdag 13-10-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - FriS 6 - 1  
donderdag 14-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Brussels United 1 - 7  
maandag 18-10-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste 9 - 6  
maandag 18-10-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Young Boys AC 3 - 4  
maandag 18-10-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Soda JC 7 - 2  
dinsdag 19-10-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - AS Greenta 2 - 10  
vrijdag 22-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Brussels United 0 - 5
woensdag 27-10-2021 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 3 - 4  
woensdag 27-10-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Celle Boys 5 - 0
donderdag 28-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Family Team Bxl 2 - 4  
vrijdag 29-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk 4 - 4  
dinsdag 02-11-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Brussels United 1 - 4  
vrijdag 05-11-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 5 - 0
vrijdag 05-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC 9 - 4  
maandag 08-11-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Celle Boys 4 - 6  
woensdag 10-11-2021 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday 0 - 5
woensdag 10-11-2021 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Minor-Ndako Club 9 - 2  
vrijdag 12-11-2021 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Crystal BX 2 - 8  
vrijdag 12-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - AS Greenta 2 - 2  
dinsdag 16-11-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys AC 1 - 5  
vrijdag 19-11-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Family Team Bxl 8 - 2  
vrijdag 19-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Racing Eunk 3 - 17  
woensdag 24-11-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Soda JC 5 - 3  
maandag 29-11-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - AS Greenta 2 - 10  
maandag 29-11-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Crystal BX 8 - 7  
woensdag 01-12-2021 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Sheffield Tuesday 5 - 0
vrijdag 03-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste 1 - 14  
maandag 06-12-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Racing Eunk 4 - 4  
woensdag 08-12-2021 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys AC 1 - 4  
woensdag 08-12-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Minor-Ndako Club 4 - 5  
donderdag 09-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys 5 - 0
vrijdag 10-12-2021 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - AS Greenta 3 - 5  
maandag 13-12-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Sheffield Tuesday 13 - 5  
maandag 13-12-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 1 - 6  
vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Soda JC 5 - 0
vrijdag 17-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 2 - 4  
maandag 20-12-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Sheffield Tuesday 10 - 0  
woensdag 22-12-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Young Boys AC 5 - 5  
maandag 27-12-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club 6 - 7  
woensdag 05-01-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 5 - 2  
woensdag 05-01-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 8 - 2  
donderdag 06-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Racing Eunk 2 - 11  
vrijdag 07-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Crystal BX 3 - 1  
maandag 10-01-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - FriS 11 - 5  
dinsdag 11-01-2022 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Family Team Bxl 4 - 1  
vrijdag 14-01-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC 4 - 2  
vrijdag 14-01-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Racing Eunk 3 - 0  
woensdag 19-01-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Crystal BX 3 - 12  
donderdag 20-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys AC 2 - 14  
vrijdag 21-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 7 - 2  
maandag 24-01-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - De Wulle Bieste 7 - 1  
woensdag 26-01-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Brussels United 3 - 1  
vrijdag 28-01-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Celle Boys 5 - 0
woensdag 02-02-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS 12 - 3  
woensdag 02-02-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Family Team Bxl 4 - 1  
donderdag 03-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AS Greenta 1 - 13  
vrijdag 04-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - De Wulle Bieste 8 - 1  
maandag 07-02-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Young Boys AC 4 - 5  
vrijdag 11-02-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday 5 - 0
vrijdag 11-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - AS Greenta 2 - 6  
maandag 14-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Soda JC 6 - 5
woensdag 16-02-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FriS 12 - 4
donderdag 17-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Crystal BX 2 - 4  
vrijdag 18-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Soda JC 9 - 1  
maandag 21-02-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - De Wulle Bieste 7 - 4  
maandag 21-02-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Minor-Ndako Club 16 - 6  
woensdag 23-02-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Celle Boys 5 - 0
woensdag 02-03-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Family Team Bxl 2 - 2  
woensdag 02-03-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Racing Eunk 2 - 4  
woensdag 02-03-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - De Wulle Bieste 11 - 1  
vrijdag 04-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Sheffield Tuesday 5 - 0
maandag 07-03-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk 6 - 19  
maandag 07-03-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - AS Greenta 6 - 4  
dinsdag 08-03-2022 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Crystal BX 2 - 3  
vrijdag 11-03-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club 8 - 8  
vrijdag 11-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys AC 0 - 18  
woensdag 16-03-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Family Team Bxl 4 - 4
woensdag 16-03-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - AS Greenta 3 - 3  
donderdag 17-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC 4 - 3  
maandag 21-03-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United 4 - 13  
maandag 21-03-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Family Team Bxl 3 - 4  
dinsdag 22-03-2022 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 2 - 2  
woensdag 23-03-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Crystal BX 8 - 5  
vrijdag 25-03-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Minor-Ndako Club 5 - 0
vrijdag 25-03-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Brussels United 1 - 9  
woensdag 30-03-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste 8 - 1  
woensdag 30-03-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Celle Boys - Racing Eunk 2 - 4
woensdag 30-03-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Sheffield Tuesday 5 - 0
vrijdag 01-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - FriS 15 - 2  
maandag 04-04-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Soda JC 0 - 5
maandag 04-04-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - AS Greenta 4 - 6  
maandag 04-04-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Young Boys AC 5 - 7  
dinsdag 05-04-2022 20u00 - 21u00 Sporthal Caerenbergveld Celle Boys - De Wulle Bieste 4 - 1
vrijdag 08-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 1 - 3  
vrijdag 08-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Brussels United 0 - 2
vrijdag 08-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Crystal BX 2 - 11  
woensdag 13-04-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - AS Greenta 4 - 3  
woensdag 13-04-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - De Wulle Bieste 5 - 0
woensdag 13-04-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Racing Eunk 5 - 5  
donderdag 14-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako Club 4 - 9  
vrijdag 15-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Family Team Bxl 5 - 0
dinsdag 19-04-2022 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club 5 - 0
vrijdag 22-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Racing Eunk 0 - 5
vrijdag 22-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FriS 6 - 3  
woensdag 27-04-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Brussels United 1 - 4  
donderdag 28-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS 4 - 3  
maandag 02-05-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Crystal BX 4 - 5  
maandag 02-05-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Celle Boys -  
vrijdag 06-05-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - De Wulle Bieste 5 - 2  
vrijdag 06-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Family Team Bxl 5 - 7  
maandag 09-05-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Crystal BX 7 - 5
dinsdag 10-05-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS 9 - 0
woensdag 11-05-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Racing Eunk 3 - 5
vrijdag 13-05-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday 8 - 6
vrijdag 13-05-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Family Team Bxl 7 - 1
vrijdag 13-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Young Boys AC 7 - 1  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 06-09-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Brussels United 3 - 8  
dinsdag 07-09-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 5 - 0
vrijdag 10-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club 8 - 3  
donderdag 16-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 14 - 3  
vrijdag 17-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Celle Boys 5 - 1  
maandag 20-09-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Family Team Bxl 6 - 7  
maandag 20-09-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - FriS 12 - 0  
dinsdag 21-09-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 3 - 0  
vrijdag 24-09-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Sheffield Tuesday 6 - 2  
vrijdag 24-09-2021 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys AC 2 - 2  
woensdag 29-09-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Brussels United 0 - 2  
maandag 04-10-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Celle Boys 7 - 3  
maandag 04-10-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Sheffield Tuesday 4 - 1  
maandag 04-10-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - FriS 4 - 1  
woensdag 06-10-2021 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Soda JC 8 - 3  
vrijdag 08-10-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Crystal BX 4 - 4  
woensdag 13-10-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - FriS 6 - 1  
donderdag 14-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Brussels United 1 - 7  
maandag 18-10-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste 9 - 6  
maandag 18-10-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Young Boys AC 3 - 4  
maandag 18-10-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Soda JC 7 - 2  
dinsdag 19-10-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - AS Greenta 2 - 10  
vrijdag 22-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Brussels United 0 - 5
woensdag 27-10-2021 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 3 - 4  
woensdag 27-10-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Celle Boys 5 - 0
donderdag 28-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Family Team Bxl 2 - 4  
vrijdag 29-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk 4 - 4  
dinsdag 02-11-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Brussels United 1 - 4  
vrijdag 05-11-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 5 - 0
vrijdag 05-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC 9 - 4  
maandag 08-11-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Celle Boys 4 - 6  
woensdag 10-11-2021 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday 0 - 5
woensdag 10-11-2021 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Minor-Ndako Club 9 - 2  
vrijdag 12-11-2021 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Crystal BX 2 - 8  
vrijdag 12-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - AS Greenta 2 - 2  
dinsdag 16-11-2021 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys AC 1 - 5  
vrijdag 19-11-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Family Team Bxl 8 - 2  
vrijdag 19-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Racing Eunk 3 - 17  
woensdag 24-11-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Soda JC 5 - 3  
maandag 29-11-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - AS Greenta 2 - 10  
maandag 29-11-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Crystal BX 8 - 7  
woensdag 01-12-2021 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Sheffield Tuesday 5 - 0
vrijdag 03-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste 1 - 14  
maandag 06-12-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Racing Eunk 4 - 4  
woensdag 08-12-2021 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys AC 1 - 4  
woensdag 08-12-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Minor-Ndako Club 4 - 5  
donderdag 09-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys 5 - 0
vrijdag 10-12-2021 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - AS Greenta 3 - 5  
maandag 13-12-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Sheffield Tuesday 13 - 5  
maandag 13-12-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 1 - 6  
vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Soda JC 5 - 0
vrijdag 17-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 2 - 4  
maandag 20-12-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Sheffield Tuesday 10 - 0  
woensdag 22-12-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Young Boys AC 5 - 5  
maandag 27-12-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club 6 - 7  
woensdag 05-01-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 5 - 2  
woensdag 05-01-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 8 - 2  
donderdag 06-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Racing Eunk 2 - 11  
vrijdag 07-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Crystal BX 3 - 1  
maandag 10-01-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - FriS 11 - 5  
dinsdag 11-01-2022 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Family Team Bxl 4 - 1  
vrijdag 14-01-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC 4 - 2  
vrijdag 14-01-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Racing Eunk 3 - 0  
woensdag 19-01-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Crystal BX 3 - 12  
donderdag 20-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys AC 2 - 14  
vrijdag 21-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 7 - 2  
maandag 24-01-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - De Wulle Bieste 7 - 1  
woensdag 26-01-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Brussels United 3 - 1  
vrijdag 28-01-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Celle Boys 5 - 0
woensdag 02-02-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS 12 - 3  
woensdag 02-02-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Family Team Bxl 4 - 1  
donderdag 03-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AS Greenta 1 - 13  
vrijdag 04-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - De Wulle Bieste 8 - 1  
maandag 07-02-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Young Boys AC 4 - 5  
vrijdag 11-02-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday 5 - 0
vrijdag 11-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - AS Greenta 2 - 6  
maandag 14-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Soda JC 6 - 5
woensdag 16-02-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FriS 12 - 4
donderdag 17-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Crystal BX 2 - 4  
vrijdag 18-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Soda JC 9 - 1  
maandag 21-02-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - De Wulle Bieste 7 - 4  
maandag 21-02-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Minor-Ndako Club 16 - 6  
woensdag 23-02-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Celle Boys 5 - 0
woensdag 02-03-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Family Team Bxl 2 - 2  
woensdag 02-03-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Racing Eunk 2 - 4  
woensdag 02-03-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - De Wulle Bieste 11 - 1  
vrijdag 04-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Sheffield Tuesday 5 - 0
maandag 07-03-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk 6 - 19  
maandag 07-03-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - AS Greenta 6 - 4  
dinsdag 08-03-2022 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Crystal BX 2 - 3  
vrijdag 11-03-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club 8 - 8  
vrijdag 11-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys AC 0 - 18  
woensdag 16-03-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Family Team Bxl 4 - 4
woensdag 16-03-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - AS Greenta 3 - 3  
donderdag 17-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC 4 - 3  
maandag 21-03-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United 4 - 13  
maandag 21-03-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Family Team Bxl 3 - 4  
dinsdag 22-03-2022 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 2 - 2  
woensdag 23-03-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Crystal BX 8 - 5  
vrijdag 25-03-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Minor-Ndako Club 5 - 0
vrijdag 25-03-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Brussels United 1 - 9  
woensdag 30-03-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste 8 - 1  
woensdag 30-03-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Celle Boys - Racing Eunk 2 - 4
woensdag 30-03-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Sheffield Tuesday 5 - 0
vrijdag 01-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - FriS 15 - 2  
maandag 04-04-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Soda JC 0 - 5
maandag 04-04-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - AS Greenta 4 - 6  
maandag 04-04-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Young Boys AC 5 - 7  
dinsdag 05-04-2022 20u00 - 21u00 Sporthal Caerenbergveld Celle Boys - De Wulle Bieste 4 - 1
vrijdag 08-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 1 - 3  
vrijdag 08-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Brussels United 0 - 2
vrijdag 08-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Crystal BX 2 - 11  
woensdag 13-04-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - AS Greenta 4 - 3  
woensdag 13-04-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - De Wulle Bieste 5 - 0
woensdag 13-04-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Racing Eunk 5 - 5  
donderdag 14-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako Club 4 - 9  
vrijdag 15-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Family Team Bxl 5 - 0
dinsdag 19-04-2022 21u30 - 22u30 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club 5 - 0
vrijdag 22-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Racing Eunk 0 - 5
vrijdag 22-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FriS 6 - 3  
woensdag 27-04-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Brussels United 1 - 4  
donderdag 28-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS 4 - 3  
maandag 02-05-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako Club - Crystal BX 4 - 5  
maandag 02-05-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Celle Boys -  
vrijdag 06-05-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - De Wulle Bieste 5 - 2  
vrijdag 06-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Family Team Bxl 5 - 7  
maandag 09-05-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' Family Team Bxl - Crystal BX 7 - 5
dinsdag 10-05-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS 9 - 0
woensdag 11-05-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Racing Eunk 3 - 5
vrijdag 13-05-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday 8 - 6
vrijdag 13-05-2022 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Family Team Bxl 7 - 1
vrijdag 13-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Young Boys AC 7 - 1