*** HERNIEUWDE UPDATE VIRUS COVID-19: DEFINITIEF: GEEN BZVC-wedstrijden meer voor het seizoen 2019-2020 ***

*** like onze facebookpagina: https://www.facebook.com/BrusselseZaalVoetbalCompetitie/ ***

Kalender 2019-2020 : AEK Etterbeek

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 06-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sparta 5 - 0
Reeks B vrijdag 20-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Stoemp 8 - 3  
Reeks B vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 4 - 6  
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 3  
Reeks B maandag 28-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - AEK Etterbeek 4 - 4  
Reeks B maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AEK Etterbeek 3 - 7  
Reeks B vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Hattrick 5 - 0
Reeks B vrijdag 15-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Saloon 5 - 0
Reeks B vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill 7 - 6  
Beker-1/16 Finale dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel AEK Etterbeek - Italgio 6 - 4  
Reeks B woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek 0 - 6
Reeks B dinsdag 17-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek 1 - 12  
Reeks B vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Auverkes 7 - 2  
Reeks B maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AEK Etterbeek 3 - 1  
Reeks B maandag 27-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - AEK Etterbeek 4 - 3  
Reeks B vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sanfing Knights 3 - 5  
Beker-1/8 Finale woensdag 12-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 2 - 4  
Reeks B donderdag 20-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - AEK Etterbeek 0 - 6  
Reeks B vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AEK Etterbeek 0 - 5  
Reeks B vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 1  
Reeks B vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -
Reeks B woensdag 01-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 08-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - AEK Etterbeek -  
Reeks B vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FC Shotakoté -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 06-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sparta 5 - 0
Reeks B vrijdag 20-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Stoemp 8 - 3  
Reeks B vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 4 - 6  
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 3  
Reeks B maandag 28-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - AEK Etterbeek 4 - 4  
Reeks B maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AEK Etterbeek 3 - 7  
Reeks B vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Hattrick 5 - 0
Reeks B vrijdag 15-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Saloon 5 - 0
Reeks B vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill 7 - 6  
Beker-1/16 Finale dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel AEK Etterbeek - Italgio 6 - 4  
Reeks B woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek 0 - 6
Reeks B dinsdag 17-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek 1 - 12  
Reeks B vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Auverkes 7 - 2  
Reeks B maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AEK Etterbeek 3 - 1  
Reeks B maandag 27-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - AEK Etterbeek 4 - 3  
Reeks B vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sanfing Knights 3 - 5  
Beker-1/8 Finale woensdag 12-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 2 - 4  
Reeks B donderdag 20-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - AEK Etterbeek 0 - 6  
Reeks B vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AEK Etterbeek 0 - 5  
Reeks B vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 1  
Reeks B vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -
Reeks B woensdag 01-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 08-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - AEK Etterbeek -  
Reeks B vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FC Shotakoté -