*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Roskamikaas

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - C21 Azur -  
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche -  
Beker-1/16 Finale donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Roskamikaas -
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Roskamikaas -  
Reeks C woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Roskamikaas -
Reeks C dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dashtereirs -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
Reeks C zaterdag 09-05-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 4 - 1  
Reeks C donderdag 12-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Roskamikaas 5 - 0
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 0 - 5
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 1 - 7  
Reeks C vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 0 - 5
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas 5 - 2  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - C21 Azur -  
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche -  
Beker-1/16 Finale donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Roskamikaas -
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Roskamikaas -  
Reeks C woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Roskamikaas -
Reeks C dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dashtereirs -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
Reeks C zaterdag 09-05-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 4 - 1  
Reeks C donderdag 12-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Roskamikaas 5 - 0
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 0 - 5
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 1 - 7  
Reeks C vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 0 - 5
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas 5 - 2  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6