*** Belangrijke Covid-19-update: Alle BZVC-competitie- en bekerwedstrijden worden vanaf woensdag 14 oktober en tot nader order uitgesteld ***  
 

Kalender 2020-2021 : RS Brusselse Jeugdhuizen Oost

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 01-12-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 07-12-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Auverkes -  
Reeks B maandag 14-12-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 04-01-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Steaua Simonis -  
Reeks B maandag 18-01-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
Reeks B dinsdag 26-01-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 01-02-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - RC Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 08-02-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 15-02-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - C21 Azur -  
Reeks B maandag 01-03-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Dikken Bal Monk -  
Reeks B donderdag 11-03-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B woensdag 17-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 29-03-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 12-04-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
Reeks B vrijdag 23-04-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 10-09-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 2  
Reeks B maandag 28-09-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 3  
Reeks B dinsdag 06-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 1 - 7  
Reeks B maandag 12-10-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Reeks B maandag 26-10-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - FC Shotakoté -  
Reeks B woensdag 04-11-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 09-11-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 23-11-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 01-12-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 07-12-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Auverkes -  
Reeks B maandag 14-12-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 04-01-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Steaua Simonis -  
Reeks B maandag 18-01-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
Reeks B dinsdag 26-01-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 01-02-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - RC Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 08-02-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 15-02-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - C21 Azur -  
Reeks B maandag 01-03-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Dikken Bal Monk -  
Reeks B donderdag 11-03-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B woensdag 17-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 29-03-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 12-04-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
Reeks B vrijdag 23-04-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Beker-1/32 Finale donderdag 10-09-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 2  
Reeks B maandag 28-09-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 3  
Reeks B dinsdag 06-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 1 - 7  
Reeks B maandag 12-10-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Reeks B maandag 26-10-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - FC Shotakoté -  
Reeks B woensdag 04-11-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 09-11-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 23-11-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -