*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : RS Brusselse Jeugdhuizen Oost

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Hattrick -  
Reeks B maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Beker-1/16 Finale donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
Reeks B maandag 17-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - FC Shotakoté -  
Reeks B vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B woensdag 18-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 30-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
Reeks B vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B donderdag 16-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 11-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sanfing Knights -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B maandag 30-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Carmen Chill 1 - 3  
Beker-1/32 Finale dinsdag 08-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 11  
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 3  
Reeks B dinsdag 22-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 5  
Reeks B maandag 28-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Auverkes 3 - 8  
Reeks B woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 2 - 8  
Reeks B woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Hattrick -  
Reeks B maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Beker-1/16 Finale donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
Reeks B maandag 17-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - FC Shotakoté -  
Reeks B vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B woensdag 18-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 30-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
Reeks B vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B donderdag 16-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 11-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 30-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Carmen Chill 1 - 3  
Beker-1/32 Finale dinsdag 08-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 11  
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 3  
Reeks B dinsdag 22-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 5  
Reeks B maandag 28-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Auverkes 3 - 8  
Reeks B woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 2 - 8  
Reeks B woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -