*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Metallurg Brasseurs

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 19-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté -  
Reeks B woensdag 04-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 17-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek -  
Reeks B maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 28-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Carmen Chill -  
Reeks B maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 25-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -
Reeks B dinsdag 10-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B donderdag 19-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 24-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 06-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 21-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks B dinsdag 05-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 24-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 3 - 13  
Reeks B vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
Beker-1/32 Finale dinsdag 08-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 11  
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Reeks B dinsdag 22-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 5  
Reeks B dinsdag 05-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Hattrick 7 - 4  
Reeks B woensdag 13-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 4 - 1  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 19-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté -  
Reeks B woensdag 04-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 17-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek -  
Reeks B maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 28-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Carmen Chill -  
Reeks B maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 25-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -
Reeks B dinsdag 10-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B donderdag 19-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 24-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 06-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 21-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks B dinsdag 05-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
Reeks B dinsdag 24-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 3 - 13  
Reeks B vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
Beker-1/32 Finale dinsdag 08-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 11  
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Reeks B dinsdag 22-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 5  
Reeks B dinsdag 05-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Hattrick 7 - 4  
Reeks B woensdag 13-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 4 - 1