*** Seizoen 2020 - 2021 *** Definitieve bekerkalender 1/32 finale, competitiekalender en alle ploegkalenders hier beschikbaar (update 17/9) ***

Kalender 2020-2021 : Metallurg Brasseurs

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 22-09-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 05-10-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 20-10-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks B woensdag 28-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 03-11-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes -  
Reeks B maandag 09-11-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B donderdag 19-11-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 01-12-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
Reeks B dinsdag 15-12-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - C21 Azur -  
Reeks B vrijdag 15-01-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 26-01-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B woensdag 10-02-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 23-02-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 01-03-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 09-03-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté -  
Reeks B maandag 15-03-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 23-03-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk -  
Reeks B maandag 29-03-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 06-04-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RC Sanfing Knights -  
Reeks B dinsdag 20-04-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 04-05-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Metallurg Brasseurs -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 04-09-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Metallurg Brasseurs 8 - 2  
Reeks B dinsdag 08-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp 5 - 1  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 22-09-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 05-10-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 20-10-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks B woensdag 28-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 03-11-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes -  
Reeks B maandag 09-11-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B donderdag 19-11-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 01-12-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
Reeks B dinsdag 15-12-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - C21 Azur -  
Reeks B vrijdag 15-01-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 26-01-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B woensdag 10-02-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 23-02-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 01-03-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 09-03-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté -  
Reeks B maandag 15-03-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 23-03-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk -  
Reeks B maandag 29-03-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 06-04-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RC Sanfing Knights -  
Reeks B dinsdag 20-04-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 04-05-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Metallurg Brasseurs -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 04-09-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Metallurg Brasseurs 8 - 2  
Reeks B dinsdag 08-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp 5 - 1