*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Steaua Simonis

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C donderdag 21-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs -  
Reeks C donderdag 05-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - C21 Azur -  
Reeks C donderdag 19-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Steaua Simonis -  
Reeks C donderdag 16-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta -  
Reeks C woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Steaua Simonis -
Reeks C vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Steaua Simonis -  
Reeks C donderdag 13-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C donderdag 27-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Steaua Simonis -  
Reeks C donderdag 26-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Steaua Simonis -
Reeks C donderdag 23-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 02-09-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Steaua Simonis 5 - 1  
Reeks C donderdag 12-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Roskamikaas 5 - 0
Reeks C donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
Reeks C donderdag 26-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Phoenix 1140 6 - 2  
Reeks C woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 5 - 6  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Steaua Simonis 3 - 6  
Reeks C zaterdag 12-10-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis 2 - 3  
Reeks C donderdag 24-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - VaartTorpedo's 5 - 2  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 8 - 3  
Reeks C donderdag 07-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C donderdag 21-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs -  
Reeks C donderdag 05-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - C21 Azur -  
Reeks C donderdag 19-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Steaua Simonis -  
Reeks C donderdag 16-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta -  
Reeks C woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Steaua Simonis -
Reeks C vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Steaua Simonis -  
Reeks C donderdag 13-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C donderdag 27-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Steaua Simonis -  
Reeks C donderdag 26-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Steaua Simonis -
Reeks C donderdag 23-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
Beker-1/32 Finale maandag 02-09-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Steaua Simonis 5 - 1  
Reeks C donderdag 12-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Roskamikaas 5 - 0
Reeks C donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
Reeks C donderdag 26-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Phoenix 1140 6 - 2  
Reeks C woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 5 - 6  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Steaua Simonis 3 - 6  
Reeks C zaterdag 12-10-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis 2 - 3  
Reeks C donderdag 24-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - VaartTorpedo's 5 - 2  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 8 - 3  
Reeks C donderdag 07-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 3