*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Steaua Simonis

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Steaua Simonis -  
Reeks B donderdag 07-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Young Boys AC -  
Reeks B dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
Reeks B donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs -  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Steaua Simonis -  
Reeks B donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo -  
Reeks B maandag 13-05-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 6 - 3  
Reeks B vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1  
Reeks B donderdag 05-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AS Greenta 1 - 6  
Reeks B donderdag 19-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté 3 - 2  
Reeks B donderdag 16-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp 3 - 7  
Reeks B donderdag 30-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Auverkes 5 - 4  
Reeks B woensdag 06-12-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Steaua Simonis 9 - 3  
Reeks B donderdag 14-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Boes Booze 4 - 2  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 5 - 4  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Steaua Simonis 4 - 1  
Reeks B donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 8  
Reeks B vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Steaua Simonis 3 - 4  
Reeks B donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon 2 - 4
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Steaua Simonis -  
Reeks B donderdag 07-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Young Boys AC -  
Reeks B dinsdag 19-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
Reeks B donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs -  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Steaua Simonis -  
Reeks B donderdag 02-05-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo -  
Reeks B maandag 13-05-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis -  
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 6 - 3  
Reeks B vrijdag 29-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Steaua Simonis 5 - 1  
Reeks B donderdag 05-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AS Greenta 1 - 6  
Reeks B donderdag 19-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté 3 - 2  
Reeks B donderdag 16-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp 3 - 7  
Reeks B donderdag 30-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Auverkes 5 - 4  
Reeks B woensdag 06-12-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Steaua Simonis 9 - 3  
Reeks B donderdag 14-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Boes Booze 4 - 2  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 5 - 4  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Steaua Simonis 4 - 1  
Reeks B donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 8  
Reeks B vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Steaua Simonis 3 - 4  
Reeks B donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon 2 - 4