*** De inschrijving van spelers (herencompetitie) wordt verlengd tot 31 maart 2023, voor dames, veteranen en TA tot het einde seizoen *** 

Kalender 2022-2023 : Reeks C

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 01-02-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Family Team Bxl -  
woensdag 01-02-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - VaartTorpedo's 5 - 0
vrijdag 03-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City -  
woensdag 08-02-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Brussels United -  
woensdag 08-02-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
woensdag 08-02-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - VBM -  
donderdag 09-02-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk -  
vrijdag 10-02-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Phoenix 1140 -  
woensdag 15-02-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -
woensdag 15-02-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Minor-Ndako City -  
donderdag 16-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - AS Greenta -  
vrijdag 17-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - ZVCV Crystal -  
maandag 20-02-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Roskamikaas -  
dinsdag 21-02-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's -  
donderdag 23-02-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Family Team Bxl -  
donderdag 23-02-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Brussels United -
vrijdag 24-02-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Bob Merlo -  
woensdag 01-03-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VBM -  
woensdag 01-03-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -
woensdag 01-03-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Young Boys AC -  
vrijdag 03-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk -  
woensdag 08-03-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako City -  
woensdag 08-03-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - AS Greenta -  
woensdag 08-03-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Brussels United -  
woensdag 08-03-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Phoenix 1140 -  
vrijdag 10-03-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Racing Eunk -  
maandag 13-03-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Bob Merlo -  
woensdag 15-03-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Family Team Bxl -  
donderdag 16-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Roskamikaas -  
vrijdag 17-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Young Boys AC -  
woensdag 22-03-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - AS Greenta -  
woensdag 22-03-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - ZVCV Crystal -  
woensdag 22-03-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Racing Eunk -  
woensdag 22-03-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - VaartTorpedo's -  
donderdag 23-03-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 -  
maandag 27-03-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM -  
woensdag 29-03-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Minor-Ndako City -  
vrijdag 31-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VaartTorpedo's -  
dinsdag 04-04-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
woensdag 05-04-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Bob Merlo -  
donderdag 06-04-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Young Boys AC -  
woensdag 12-04-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako City -  
woensdag 12-04-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Family Team Bxl -  
donderdag 13-04-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
maandag 17-04-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City -  
woensdag 19-04-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - ZVCV Crystal -  
woensdag 19-04-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
woensdag 19-04-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Young Boys AC -  
vrijdag 21-04-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - VBM -  
woensdag 26-04-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Young Boys AC -
woensdag 26-04-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - VaartTorpedo's -  
donderdag 27-04-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -  
dinsdag 02-05-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Racing Eunk -  
woensdag 03-05-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Family Team Bxl -  
woensdag 03-05-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - VBM -  
donderdag 04-05-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - AS Greenta -  
dinsdag 09-05-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Phoenix 1140 - Bob Merlo -
donderdag 11-05-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - VaartTorpedo's -
vrijdag 12-05-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Family Team Bxl - Young Boys AC -
maandag 15-05-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VaartTorpedo's -  
dinsdag 16-05-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 07-09-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Brussels United 4 - 3  
dinsdag 20-09-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM 7 - 4  
woensdag 21-09-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Bob Merlo 5 - 1  
woensdag 21-09-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Racing Eunk 5 - 0
donderdag 22-09-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VaartTorpedo's 8 - 3  
woensdag 28-09-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Brussels United 5 - 10
woensdag 28-09-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Roskamikaas 7 - 2  
donderdag 29-09-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - ZVCV Crystal 5 - 16  
maandag 03-10-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 1 - 6  
woensdag 05-10-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - ZVCV Crystal 1 - 12  
woensdag 05-10-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Bob Merlo 10 - 1  
woensdag 05-10-2022 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Phoenix 1140 4 - 8  
donderdag 06-10-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM 11 - 7  
vrijdag 07-10-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Roskamikaas 5 - 0
maandag 10-10-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Family Team Bxl 5 - 5  
woensdag 12-10-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - ZVCV Crystal 9 - 5  
vrijdag 14-10-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Phoenix 1140 5 - 0
woensdag 19-10-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Phoenix 1140 4 - 10  
woensdag 19-10-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Racing Eunk 5 - 7
woensdag 19-10-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Family Team Bxl 2 - 4  
donderdag 20-10-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United 3 - 6  
vrijdag 21-10-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - ZVCV Crystal 0 - 2  
woensdag 26-10-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Bob Merlo 2 - 3  
woensdag 26-10-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - VBM 8 - 1  
vrijdag 28-10-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Family Team Bxl 0 - 9  
maandag 31-10-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Phoenix 1140 10 - 1  
woensdag 02-11-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 5 - 4  
donderdag 03-11-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas 12 - 7  
vrijdag 04-11-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - VaartTorpedo's 2 - 0  
maandag 07-11-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Young Boys AC 6 - 6  
woensdag 09-11-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AS Greenta 5 - 6
woensdag 09-11-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Brussels United 7 - 3  
donderdag 10-11-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Family Team Bxl 6 - 3  
woensdag 16-11-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Racing Eunk 1 - 2
woensdag 16-11-2022 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - ZVCV Crystal 4 - 3  
vrijdag 18-11-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Minor-Ndako City 4 - 3  
woensdag 23-11-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Phoenix 1140 11 - 6  
donderdag 24-11-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk 7 - 4  
dinsdag 29-11-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - AS Greenta 2 - 6  
woensdag 30-11-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VaartTorpedo's 6 - 5  
woensdag 30-11-2022 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Minor-Ndako City 2 - 3  
woensdag 30-11-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - VBM 4 - 2  
maandag 05-12-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - AS Greenta 5 - 5  
dinsdag 06-12-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Family Team Bxl 2 - 3  
donderdag 08-12-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Bob Merlo 2 - 4  
vrijdag 09-12-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Roskamikaas 4 - 1  
woensdag 14-12-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Racing Eunk 3 - 5  
donderdag 15-12-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - ZVCV Crystal 5 - 5  
vrijdag 16-12-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Brussels United 3 - 1  
dinsdag 20-12-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Young Boys AC 7 - 10  
woensdag 21-12-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's 4 - 3
woensdag 21-12-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Roskamikaas 12 - 2  
vrijdag 23-12-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM 5 - 0
woensdag 28-12-2022 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Roskamikaas 9 - 1  
donderdag 05-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Phoenix 1140 7 - 3  
vrijdag 06-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Bob Merlo 8 - 1  
woensdag 11-01-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VBM 3 - 8  
woensdag 11-01-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Young Boys AC 2 - 12
woensdag 11-01-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Minor-Ndako City 5 - 6  
vrijdag 13-01-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Family Team Bxl 3 - 2  
maandag 16-01-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - ZVCV Crystal 8 - 3  
dinsdag 17-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels United 3 - 3  
donderdag 19-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Young Boys AC 8 - 5  
vrijdag 20-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - AS Greenta 6 - 0  
woensdag 25-01-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas 3 - 2  
woensdag 25-01-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - AS Greenta 2 - 2  
woensdag 25-01-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Racing Eunk 2 - 6  
donderdag 26-01-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo 4 - 6  
vrijdag 27-01-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 8 - 4  
dinsdag 31-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - ZVCV Crystal -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 01-02-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Family Team Bxl -  
woensdag 01-02-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - VaartTorpedo's 5 - 0
vrijdag 03-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City -  
woensdag 08-02-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Brussels United -  
woensdag 08-02-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
woensdag 08-02-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - VBM -  
donderdag 09-02-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk -  
vrijdag 10-02-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Phoenix 1140 -  
woensdag 15-02-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -
woensdag 15-02-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Minor-Ndako City -  
donderdag 16-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - AS Greenta -  
vrijdag 17-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - ZVCV Crystal -  
maandag 20-02-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Roskamikaas -  
dinsdag 21-02-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's -  
donderdag 23-02-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Family Team Bxl -  
donderdag 23-02-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Brussels United -
vrijdag 24-02-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Bob Merlo -  
woensdag 01-03-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VBM -  
woensdag 01-03-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -
woensdag 01-03-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Young Boys AC -  
vrijdag 03-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Racing Eunk -  
woensdag 08-03-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako City -  
woensdag 08-03-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - AS Greenta -  
woensdag 08-03-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Brussels United -  
woensdag 08-03-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Phoenix 1140 -  
vrijdag 10-03-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Racing Eunk -  
maandag 13-03-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Bob Merlo -  
woensdag 15-03-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Family Team Bxl -  
donderdag 16-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Roskamikaas -  
vrijdag 17-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Young Boys AC -  
woensdag 22-03-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - AS Greenta -  
woensdag 22-03-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - ZVCV Crystal -  
woensdag 22-03-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Racing Eunk -  
woensdag 22-03-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - VaartTorpedo's -  
donderdag 23-03-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 -  
maandag 27-03-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM -  
woensdag 29-03-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Minor-Ndako City -  
vrijdag 31-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VaartTorpedo's -  
dinsdag 04-04-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
woensdag 05-04-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Bob Merlo -  
donderdag 06-04-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Young Boys AC -  
woensdag 12-04-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako City -  
woensdag 12-04-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Family Team Bxl -  
donderdag 13-04-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
maandag 17-04-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City -  
woensdag 19-04-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - ZVCV Crystal -  
woensdag 19-04-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
woensdag 19-04-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Young Boys AC -  
vrijdag 21-04-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - VBM -  
woensdag 26-04-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Young Boys AC -
woensdag 26-04-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - VaartTorpedo's -  
donderdag 27-04-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -  
dinsdag 02-05-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Racing Eunk -  
woensdag 03-05-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Family Team Bxl -  
woensdag 03-05-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - VBM -  
donderdag 04-05-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - AS Greenta -  
dinsdag 09-05-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Phoenix 1140 - Bob Merlo -
donderdag 11-05-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - VaartTorpedo's -
vrijdag 12-05-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Family Team Bxl - Young Boys AC -
maandag 15-05-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VaartTorpedo's -  
dinsdag 16-05-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City -  
woensdag 07-09-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Brussels United 4 - 3  
dinsdag 20-09-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM 7 - 4  
woensdag 21-09-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Bob Merlo 5 - 1  
woensdag 21-09-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Racing Eunk 5 - 0
donderdag 22-09-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VaartTorpedo's 8 - 3  
woensdag 28-09-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Brussels United 5 - 10
woensdag 28-09-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Roskamikaas 7 - 2  
donderdag 29-09-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - ZVCV Crystal 5 - 16  
maandag 03-10-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Brussels United 1 - 6  
woensdag 05-10-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - ZVCV Crystal 1 - 12  
woensdag 05-10-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Bob Merlo 10 - 1  
woensdag 05-10-2022 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Phoenix 1140 4 - 8  
donderdag 06-10-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM 11 - 7  
vrijdag 07-10-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Roskamikaas 5 - 0
maandag 10-10-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Family Team Bxl 5 - 5  
woensdag 12-10-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - ZVCV Crystal 9 - 5  
vrijdag 14-10-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Phoenix 1140 5 - 0
woensdag 19-10-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Phoenix 1140 4 - 10  
woensdag 19-10-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Racing Eunk 5 - 7
woensdag 19-10-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Family Team Bxl 2 - 4  
donderdag 20-10-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United 3 - 6  
vrijdag 21-10-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - ZVCV Crystal 0 - 2  
woensdag 26-10-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Bob Merlo 2 - 3  
woensdag 26-10-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - VBM 8 - 1  
vrijdag 28-10-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Family Team Bxl 0 - 9  
maandag 31-10-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Phoenix 1140 10 - 1  
woensdag 02-11-2022 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 5 - 4  
donderdag 03-11-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas 12 - 7  
vrijdag 04-11-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - VaartTorpedo's 2 - 0  
maandag 07-11-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Young Boys AC 6 - 6  
woensdag 09-11-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AS Greenta 5 - 6
woensdag 09-11-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Brussels United 7 - 3  
donderdag 10-11-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Family Team Bxl 6 - 3  
woensdag 16-11-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Racing Eunk 1 - 2
woensdag 16-11-2022 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - ZVCV Crystal 4 - 3  
vrijdag 18-11-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Minor-Ndako City 4 - 3  
woensdag 23-11-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Phoenix 1140 11 - 6  
donderdag 24-11-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk 7 - 4  
dinsdag 29-11-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - AS Greenta 2 - 6  
woensdag 30-11-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VaartTorpedo's 6 - 5  
woensdag 30-11-2022 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Minor-Ndako City 2 - 3  
woensdag 30-11-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - VBM 4 - 2  
maandag 05-12-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - AS Greenta 5 - 5  
dinsdag 06-12-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Family Team Bxl 2 - 3  
donderdag 08-12-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Bob Merlo 2 - 4  
vrijdag 09-12-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Roskamikaas 4 - 1  
woensdag 14-12-2022 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Racing Eunk 3 - 5  
donderdag 15-12-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - ZVCV Crystal 5 - 5  
vrijdag 16-12-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Brussels United 3 - 1  
dinsdag 20-12-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Young Boys AC 7 - 10  
woensdag 21-12-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's 4 - 3
woensdag 21-12-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - Roskamikaas 12 - 2  
vrijdag 23-12-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM 5 - 0
woensdag 28-12-2022 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Roskamikaas 9 - 1  
donderdag 05-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Phoenix 1140 7 - 3  
vrijdag 06-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Bob Merlo 8 - 1  
woensdag 11-01-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VBM 3 - 8  
woensdag 11-01-2023 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Young Boys AC 2 - 12
woensdag 11-01-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Minor-Ndako City 5 - 6  
vrijdag 13-01-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Family Team Bxl 3 - 2  
maandag 16-01-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - ZVCV Crystal 8 - 3  
dinsdag 17-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels United 3 - 3  
donderdag 19-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Young Boys AC 8 - 5  
vrijdag 20-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - AS Greenta 6 - 0  
woensdag 25-01-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas 3 - 2  
woensdag 25-01-2023 22u00 - 23u00 Sportcentrum Koningslo ZVCV Crystal - AS Greenta 2 - 2  
woensdag 25-01-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Family Team Bxl - Racing Eunk 2 - 6  
donderdag 26-01-2023 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo 4 - 6  
vrijdag 27-01-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 8 - 4  
dinsdag 31-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - ZVCV Crystal -