*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Reeks C

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen -  
dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Bob Merlo -
woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - VaartTorpedo's -
donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 -  
dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - C21 Azur -  
dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - VaartTorpedo's -  
donderdag 21-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs -  
vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 -  
zaterdag 23-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche -  
dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -  
woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Sparta -
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs -  
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche -  
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
woensdag 04-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Sparta -  
donderdag 05-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - C21 Azur -  
vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe -  
dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -
woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta -  
donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's -  
dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
woensdag 18-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen -  
donderdag 19-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
zaterdag 21-12-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 -  
vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - C21 Azur -  
zaterdag 04-01-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Roskamikaas -
dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Steaua Simonis -  
woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dashtereirs -  
donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - C21 Azur -  
dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen -  
woensdag 15-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
donderdag 16-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta -  
dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dikken Bal Monk -
dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - VaartTorpedo's -  
dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Steaua Simonis -
donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Roskamikaas -  
dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs -  
woensdag 29-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Steaua Simonis -  
zaterdag 01-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dashtereirs -  
dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Phoenix 1140 -  
dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - VaartTorpedo's -
woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk -  
woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Roskamikaas -
donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur -  
dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dashtereirs -  
dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
woensdag 12-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - C21 Azur -  
donderdag 13-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sparta -  
dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe -  
woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Dikken Bal Monk -
donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta -
dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
donderdag 27-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -  
vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
zaterdag 29-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo -  
dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - C21 Azur -  
dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Daringmen -
woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - La Coupe -
dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sparta -  
dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk -  
woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
woensdag 11-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Steaua Simonis -  
woensdag 11-03-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Intoxicoche -  
dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Sparta -
woensdag 18-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Intoxicoche -
donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -  
dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Bob Merlo -  
dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Phoenix 1140 -  
woensdag 25-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs -  
donderdag 26-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dikken Bal Monk -  
zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
dinsdag 31-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur -
woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo -  
dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Daringmen -
dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Steaua Simonis -
woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen -  
donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs -  
dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche -  
woensdag 22-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
woensdag 22-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -
donderdag 23-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Daringmen -  
zaterdag 25-04-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - VaartTorpedo's -  
dinsdag 28-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
woensdag 29-04-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Bob Merlo -
donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
woensdag 06-05-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dikken Bal Monk -  
vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
zaterdag 09-05-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
woensdag 13-05-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 -
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta 5 - 0  
woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
donderdag 12-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Roskamikaas 5 - 0
vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dashtereirs 7 - 8  
zaterdag 14-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 2 - 9  
dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 11 - 2  
donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Daringmen 4 - 3  
dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 0 - 5
dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Intoxicoche 3 - 3  
woensdag 25-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
donderdag 26-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Phoenix 1140 6 - 2  
zaterdag 28-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Daringmen 5 - 0
dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dashtereirs 4 - 6  
dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 6  
woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 5 - 6  
donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Steaua Simonis 3 - 6  
dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 1 - 7  
woensdag 09-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Intoxicoche 3 - 2  
vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 0 - 5
zaterdag 12-10-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis 2 - 3  
dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Intoxicoche -
dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 5  
woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - VaartTorpedo's 5 - 1  
dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas 5 - 2  
donderdag 24-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - VaartTorpedo's 5 - 2  
vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 6  
dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dikken Bal Monk 5 - 3  
dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs -
dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 8 - 3  
woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - C21 Azur 3 - 6  
dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Daringmen 12 - 1  
woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 9 - 6  
donderdag 07-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 3  
zaterdag 09-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - C21 Azur -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen -  
dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Bob Merlo -
woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - VaartTorpedo's -
donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 -  
dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - C21 Azur -  
dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - VaartTorpedo's -  
donderdag 21-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs -  
vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 -  
zaterdag 23-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche -  
dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -  
woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Sparta -
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs -  
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche -  
dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
woensdag 04-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Sparta -  
donderdag 05-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - C21 Azur -  
vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe -  
dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -
woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta -  
donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's -  
dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
woensdag 18-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen -  
donderdag 19-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
zaterdag 21-12-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 -  
vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - C21 Azur -  
zaterdag 04-01-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Roskamikaas -
dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Steaua Simonis -  
woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dashtereirs -  
donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - C21 Azur -  
dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen -  
woensdag 15-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
donderdag 16-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta -  
dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dikken Bal Monk -
dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - VaartTorpedo's -  
dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Steaua Simonis -
donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Roskamikaas -  
dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs -  
woensdag 29-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Steaua Simonis -  
zaterdag 01-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dashtereirs -  
dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Phoenix 1140 -  
dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - VaartTorpedo's -
woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk -  
woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Roskamikaas -
donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur -  
dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dashtereirs -  
dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
woensdag 12-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - C21 Azur -  
donderdag 13-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sparta -  
dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe -  
woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Dikken Bal Monk -
donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta -
dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
donderdag 27-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -  
vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
zaterdag 29-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo -  
dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - C21 Azur -  
dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Daringmen -
woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - La Coupe -
dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sparta -  
dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk -  
woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
woensdag 11-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Steaua Simonis -  
woensdag 11-03-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Intoxicoche -  
dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Sparta -
woensdag 18-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Intoxicoche -
donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -  
dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Bob Merlo -  
dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Phoenix 1140 -  
woensdag 25-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs -  
donderdag 26-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dikken Bal Monk -  
zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
dinsdag 31-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur -
woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo -  
dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Daringmen -
dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Steaua Simonis -
woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen -  
donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs -  
dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche -  
woensdag 22-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
woensdag 22-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -
donderdag 23-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Daringmen -  
zaterdag 25-04-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - VaartTorpedo's -  
dinsdag 28-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
woensdag 29-04-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Bob Merlo -
donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
woensdag 06-05-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dikken Bal Monk -  
vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
zaterdag 09-05-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
woensdag 13-05-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 -
dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta 5 - 0  
woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
donderdag 12-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Roskamikaas 5 - 0
vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dashtereirs 7 - 8  
zaterdag 14-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 2 - 9  
dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 11 - 2  
donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Daringmen 4 - 3  
dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 0 - 5
dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Intoxicoche 3 - 3  
woensdag 25-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
donderdag 26-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Phoenix 1140 6 - 2  
zaterdag 28-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Daringmen 5 - 0
dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dashtereirs 4 - 6  
dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 6  
woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 5 - 6  
donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Steaua Simonis 3 - 6  
dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 1 - 7  
woensdag 09-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Intoxicoche 3 - 2  
vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 0 - 5
zaterdag 12-10-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis 2 - 3  
dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Intoxicoche -
dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 5  
woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - VaartTorpedo's 5 - 1  
dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas 5 - 2  
donderdag 24-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - VaartTorpedo's 5 - 2  
vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 6  
dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dikken Bal Monk 5 - 3  
dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs -
dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 8 - 3  
woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - C21 Azur 3 - 6  
dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Daringmen 12 - 1  
woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 9 - 6  
donderdag 07-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 3  
zaterdag 09-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - C21 Azur -