*** “BZVC open outdoor tornooi” (5x5) voor heren- en damesploegen op zaterdag 28 mei. Iedereen, ook nieuwe ploegen WELKOM – Inschrijving met formulier hieronder *** 

Kalender 2021-2022 : Reeks C

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Reeks C

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 07-09-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Phoenix 1140 11 - 3
vrijdag 10-09-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 1 - 3  
vrijdag 10-09-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - VaartTorpedo's 5 - 2  
maandag 20-09-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - KFK Wojje 4 - 6  
dinsdag 21-09-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Titans BXL 1 - 7  
woensdag 22-09-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen 8 - 4  
dinsdag 28-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Titans BXL 2 - 2  
woensdag 29-09-2021 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 3 - 6  
maandag 04-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM 2 - 7  
woensdag 06-10-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs 3 - 4  
vrijdag 08-10-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 2 - 2  
dinsdag 12-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - KFK Wojje 2 - 4  
woensdag 13-10-2021 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - VaartTorpedo's 9 - 3  
woensdag 13-10-2021 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako City 8 - 9  
maandag 18-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Titans BXL 3 - 4  
dinsdag 19-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 5 - 6  
vrijdag 22-10-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - KFK Wojje 1 - 9  
dinsdag 26-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VBM 4 - 4  
woensdag 03-11-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas 1 - 3  
dinsdag 09-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Bob Merlo 11 - 5  
dinsdag 16-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Minor-Ndako City 5 - 0
dinsdag 16-11-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - VaartTorpedo's 11 - 2  
woensdag 17-11-2021 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VBM 5 - 7  
vrijdag 19-11-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Titans BXL 3 - 6  
woensdag 24-11-2021 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - KFK Wojje 6 - 4  
vrijdag 26-11-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Bob Merlo 2 - 5  
maandag 29-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Daringmen 4 - 3  
dinsdag 30-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 2 - 3  
dinsdag 30-11-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Titans BXL 0 - 5
woensdag 01-12-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 3 - 4  
dinsdag 07-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Daringmen 6 - 3  
dinsdag 07-12-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - KFK Wojje 3 - 2  
vrijdag 10-12-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Roskamikaas 2 - 3  
maandag 13-12-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 11 - 7  
dinsdag 14-12-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Bob Merlo 8 - 7  
vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's 2 - 6  
dinsdag 21-12-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 6 - 6  
woensdag 05-01-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Phoenix 1140 0 - 5
vrijdag 07-01-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Minor-Ndako City 5 - 3  
dinsdag 11-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen 6 - 5  
dinsdag 11-01-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Minor-Ndako City 14 - 9  
dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VaartTorpedo's 4 - 2  
dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen 6 - 1  
woensdag 19-01-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Titans BXL 5 - 7
woensdag 19-01-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 7 - 1  
maandag 24-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Dashtereirs 5 - 6  
vrijdag 28-01-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - KFK Wojje 5 - 5  
dinsdag 01-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo 5 - 4
dinsdag 01-02-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas 2 - 1  
woensdag 02-02-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Dashtereirs 6 - 6  
maandag 07-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VaartTorpedo's 10 - 2  
dinsdag 08-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Titans BXL 1 - 7  
dinsdag 08-02-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - VBM 5 - 4  
woensdag 09-02-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen 10 - 4  
dinsdag 15-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Roskamikaas 7 - 5  
dinsdag 15-02-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City 5 - 7
woensdag 16-02-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Bob Merlo 3 - 5  
dinsdag 22-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - KFK Wojje 3 - 4  
vrijdag 25-02-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Minor-Ndako City 5 - 10  
vrijdag 25-02-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Dashtereirs 3 - 3  
maandag 07-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas 5 - 0
woensdag 09-03-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dashtereirs 9 - 9  
woensdag 09-03-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Titans BXL 0 - 4  
woensdag 16-03-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's 5 - 0  
vrijdag 18-03-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Daringmen 8 - 2  
maandag 21-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo 7 - 5  
dinsdag 22-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's 5 - 6  
dinsdag 22-03-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Dashtereirs 8 - 5  
vrijdag 25-03-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VBM 5 - 0
dinsdag 29-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Minor-Ndako City 6 - 4  
dinsdag 29-03-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 3 - 3  
woensdag 30-03-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Daringmen 9 - 2
dinsdag 05-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 4
vrijdag 08-04-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dashtereirs 4 - 6  
woensdag 13-04-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Minor-Ndako City 9 - 7  
woensdag 13-04-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Titans BXL 4 - 6
dinsdag 19-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dashtereirs 5 - 4  
dinsdag 19-04-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo 4 - 4  
dinsdag 19-04-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Daringmen 10 - 2  
woensdag 20-04-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Minor-Ndako City 1 - 6  
vrijdag 22-04-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - VBM 5 - 0
woensdag 27-04-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Roskamikaas 6 - 5  
woensdag 27-04-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - KFK Wojje 6 - 9  
dinsdag 03-05-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM 5 - 5
dinsdag 03-05-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Roskamikaas 11 - 6  
vrijdag 06-05-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 16  
maandag 09-05-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek VaartTorpedo's - KFK Wojje 2 - 11
maandag 16-05-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Phoenix 1140 -
donderdag 19-05-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - VBM 6 - 13
vrijdag 20-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Titans BXL - Phoenix 1140 -
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 07-09-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Phoenix 1140 11 - 3
vrijdag 10-09-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 1 - 3  
vrijdag 10-09-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - VaartTorpedo's 5 - 2  
maandag 20-09-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - KFK Wojje 4 - 6  
dinsdag 21-09-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Titans BXL 1 - 7  
woensdag 22-09-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen 8 - 4  
dinsdag 28-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Titans BXL 2 - 2  
woensdag 29-09-2021 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 3 - 6  
maandag 04-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM 2 - 7  
woensdag 06-10-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs 3 - 4  
vrijdag 08-10-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 2 - 2  
dinsdag 12-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - KFK Wojje 2 - 4  
woensdag 13-10-2021 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - VaartTorpedo's 9 - 3  
woensdag 13-10-2021 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako City 8 - 9  
maandag 18-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Titans BXL 3 - 4  
dinsdag 19-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 5 - 6  
vrijdag 22-10-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - KFK Wojje 1 - 9  
dinsdag 26-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VBM 4 - 4  
woensdag 03-11-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas 1 - 3  
dinsdag 09-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Bob Merlo 11 - 5  
dinsdag 16-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Minor-Ndako City 5 - 0
dinsdag 16-11-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - VaartTorpedo's 11 - 2  
woensdag 17-11-2021 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VBM 5 - 7  
vrijdag 19-11-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Titans BXL 3 - 6  
woensdag 24-11-2021 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - KFK Wojje 6 - 4  
vrijdag 26-11-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Bob Merlo 2 - 5  
maandag 29-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Daringmen 4 - 3  
dinsdag 30-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 2 - 3  
dinsdag 30-11-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Titans BXL 0 - 5
woensdag 01-12-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 3 - 4  
dinsdag 07-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Daringmen 6 - 3  
dinsdag 07-12-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - KFK Wojje 3 - 2  
vrijdag 10-12-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Roskamikaas 2 - 3  
maandag 13-12-2021 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 11 - 7  
dinsdag 14-12-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Bob Merlo 8 - 7  
vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's 2 - 6  
dinsdag 21-12-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 6 - 6  
woensdag 05-01-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Phoenix 1140 0 - 5
vrijdag 07-01-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Minor-Ndako City 5 - 3  
dinsdag 11-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen 6 - 5  
dinsdag 11-01-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Minor-Ndako City 14 - 9  
dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VaartTorpedo's 4 - 2  
dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen 6 - 1  
woensdag 19-01-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Titans BXL 5 - 7
woensdag 19-01-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 7 - 1  
maandag 24-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Dashtereirs 5 - 6  
vrijdag 28-01-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - KFK Wojje 5 - 5  
dinsdag 01-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo 5 - 4
dinsdag 01-02-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas 2 - 1  
woensdag 02-02-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Dashtereirs 6 - 6  
maandag 07-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VaartTorpedo's 10 - 2  
dinsdag 08-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Titans BXL 1 - 7  
dinsdag 08-02-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - VBM 5 - 4  
woensdag 09-02-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen 10 - 4  
dinsdag 15-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Roskamikaas 7 - 5  
dinsdag 15-02-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City 5 - 7
woensdag 16-02-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Bob Merlo 3 - 5  
dinsdag 22-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - KFK Wojje 3 - 4  
vrijdag 25-02-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Minor-Ndako City 5 - 10  
vrijdag 25-02-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Dashtereirs 3 - 3  
maandag 07-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas 5 - 0
woensdag 09-03-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dashtereirs 9 - 9  
woensdag 09-03-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Titans BXL 0 - 4  
woensdag 16-03-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's 5 - 0  
vrijdag 18-03-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Daringmen 8 - 2  
maandag 21-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo 7 - 5  
dinsdag 22-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's 5 - 6  
dinsdag 22-03-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Dashtereirs 8 - 5  
vrijdag 25-03-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VBM 5 - 0
dinsdag 29-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Minor-Ndako City 6 - 4  
dinsdag 29-03-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 3 - 3  
woensdag 30-03-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Daringmen 9 - 2
dinsdag 05-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 4
vrijdag 08-04-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dashtereirs 4 - 6  
woensdag 13-04-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Minor-Ndako City 9 - 7  
woensdag 13-04-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Titans BXL 4 - 6
dinsdag 19-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dashtereirs 5 - 4  
dinsdag 19-04-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo 4 - 4  
dinsdag 19-04-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Daringmen 10 - 2  
woensdag 20-04-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Minor-Ndako City 1 - 6  
vrijdag 22-04-2022 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - VBM 5 - 0
woensdag 27-04-2022 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - Roskamikaas 6 - 5  
woensdag 27-04-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - KFK Wojje 6 - 9  
dinsdag 03-05-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM 5 - 5
dinsdag 03-05-2022 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - Roskamikaas 11 - 6  
vrijdag 06-05-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 16  
maandag 09-05-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek VaartTorpedo's - KFK Wojje 2 - 11
maandag 16-05-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Phoenix 1140 -
donderdag 19-05-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - VBM 6 - 13
vrijdag 20-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Titans BXL - Phoenix 1140 -