*** Belangrijke Covid-19-update: Alle BZVC-competitie- en bekerwedstrijden worden vanaf woensdag 14 oktober en tot nader order uitgesteld ***  
 

Kalender 2020-2021 : Phoenix 1140

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 15-12-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
Reeks C maandag 21-12-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 05-01-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 19-01-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 02-02-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 16-02-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 23-02-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 16-03-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
Reeks C dinsdag 30-03-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM -  
Reeks C woensdag 14-04-2021 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
Reeks C vrijdag 23-04-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 04-05-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C zaterdag 12-09-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 4 - 5  
Beker-1/32 Finale dinsdag 15-09-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FC Shotakoté 11 - 4  
Reeks C woensdag 23-09-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 3 - 5  
Reeks C dinsdag 13-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Phoenix 1140 -
Reeks C dinsdag 20-10-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - El Reygato CF -  
Reeks C woensdag 04-11-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 17-11-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - KFK Wojje -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 15-12-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
Reeks C maandag 21-12-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 05-01-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 19-01-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 02-02-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 16-02-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 23-02-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 16-03-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
Reeks C dinsdag 30-03-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM -  
Reeks C woensdag 14-04-2021 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
Reeks C vrijdag 23-04-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 04-05-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs -  
Reeks C zaterdag 12-09-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 4 - 5  
Beker-1/32 Finale dinsdag 15-09-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FC Shotakoté 11 - 4  
Reeks C woensdag 23-09-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 3 - 5  
Reeks C dinsdag 13-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Phoenix 1140 -
Reeks C dinsdag 20-10-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - El Reygato CF -  
Reeks C woensdag 04-11-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 17-11-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - KFK Wojje -