*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Phoenix 1140

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -
Reeks C zaterdag 21-12-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 15-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 13-05-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Real Andalucia 0 - 6  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 11 - 2  
Reeks C donderdag 26-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Phoenix 1140 6 - 2  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 6  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 1 - 7  
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 5  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dikken Bal Monk 5 - 3  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 7 - 4
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -
Reeks C zaterdag 21-12-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 15-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
Reeks C woensdag 13-05-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 -
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Real Andalucia 0 - 6  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 11 - 2  
Reeks C donderdag 26-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Phoenix 1140 6 - 2  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 6  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 1 - 7  
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 5  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dikken Bal Monk 5 - 3  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 7 - 4