*** De inschrijving van spelers (herencompetitie) wordt verlengd tot 31 maart 2023, voor dames, veteranen en TA tot het einde seizoen *** 

Kalender 2022-2023 : Rue de Flandre

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Veteranen vrijdag 03-02-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Carmen Chill Vets -
Veteranen vrijdag 17-02-2023 20u00 - 21u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Rue de Flandre -  
Veteranen vrijdag 03-03-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - KWB Savio Vets -  
Veteranen vrijdag 21-04-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Brussels UTD Vet -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 16-09-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Fc Bandido - Rue de Flandre 10 - 10
Veteranen maandag 10-10-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Rue de Flandre 5 - 3  
Veteranen dinsdag 25-10-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' VC Bebo - Rue de Flandre 5 - 2
Veteranen vrijdag 04-11-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Annapurna Brussel Club 12 - 3  
Veteranen vrijdag 18-11-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Rue de Flandre 8 - 3  
Veteranen woensdag 23-11-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - Rue de Flandre 5 - 3  
Beker-1/16 Finale vrijdag 25-11-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Centrum West - Rue de Flandre 9 - 3  
Veteranen vrijdag 02-12-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Den Hemel 5 - 11  
Veteranen vrijdag 09-12-2022 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Rue de Flandre 1 - 9  
Veteranen vrijdag 16-12-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Beertjes 2 - 7  
Veteranen donderdag 12-01-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Rue de Flandre 9 - 2  
Veteranen vrijdag 20-01-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - VC Bebo 0 - 10  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Veteranen vrijdag 03-02-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Carmen Chill Vets -
Veteranen vrijdag 17-02-2023 20u00 - 21u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Rue de Flandre -  
Veteranen vrijdag 03-03-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - KWB Savio Vets -  
Veteranen vrijdag 21-04-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Brussels UTD Vet -
Beker-1/32 Finale vrijdag 16-09-2022 21u30 - 22u30 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Fc Bandido - Rue de Flandre 10 - 10
Veteranen maandag 10-10-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Rue de Flandre 5 - 3  
Veteranen dinsdag 25-10-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' VC Bebo - Rue de Flandre 5 - 2
Veteranen vrijdag 04-11-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Annapurna Brussel Club 12 - 3  
Veteranen vrijdag 18-11-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Rue de Flandre 8 - 3  
Veteranen woensdag 23-11-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - Rue de Flandre 5 - 3  
Beker-1/16 Finale vrijdag 25-11-2022 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Centrum West - Rue de Flandre 9 - 3  
Veteranen vrijdag 02-12-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Den Hemel 5 - 11  
Veteranen vrijdag 09-12-2022 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Rue de Flandre 1 - 9  
Veteranen vrijdag 16-12-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Beertjes 2 - 7  
Veteranen donderdag 12-01-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Rue de Flandre 9 - 2  
Veteranen vrijdag 20-01-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - VC Bebo 0 - 10