*** volg ons op facebook *** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  ***

Kalender 2023-2024 : Futsal Molenbeek

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 woensdag 13-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Futsal Molenbeek 5 - 10  
Reeks C woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Futsal Molenbeek 3 - 5  
Reeks C donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Futsal Molenbeek -  
Reeks C dinsdag 17-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Futsal Molenbeek 0 - 6  
Reeks C maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Futsal Molenbeek 1 - 6  
Reeks C vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Roskamikaas 4 - 5  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako City 10 - 0  
Reeks C woensdag 29-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Futsal Molenbeek 6 - 6  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Metallurg Brasseurs 5 - 0  
Reeks C dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Futsal Molenbeek 5 - 8  
BzvCUP 1/16 vrijdag 22-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Auverkes 7 - 2  
Reeks C vrijdag 05-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Brussels United 4 - 3  
Reeks C vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako Club 7 - 3
Reeks C woensdag 24-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Futsal Molenbeek 3 - 3  
Reeks C vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Five Lions Futsal Club 5 - 0
Reeks C vrijdag 16-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 6  
BzvCUP 1/8 dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 5  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - VBM -  
Reeks C woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Futsal Molenbeek 5 - 4  
Reeks C vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Phoenix 1140 5 - 0
Reeks C dinsdag 16-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Futsal Molenbeek 4 - 7  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Racing Eunk 6 - 4  
Reeks C vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Bob Merlo 5 - 9
BzvCUP 1/4 dinsdag 14-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - AS Greenta 5 - 5
BzvCUP 1/2 vrijdag 31-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Five Lions Futsal Club 2 - 8  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 woensdag 13-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Futsal Molenbeek 5 - 10  
Reeks C woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Futsal Molenbeek 3 - 5  
Reeks C donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Futsal Molenbeek -  
Reeks C dinsdag 17-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Futsal Molenbeek 0 - 6  
Reeks C maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Futsal Molenbeek 1 - 6  
Reeks C vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Roskamikaas 4 - 5  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako City 10 - 0  
Reeks C woensdag 29-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Futsal Molenbeek 6 - 6  
Reeks C vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Metallurg Brasseurs 5 - 0  
Reeks C dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Futsal Molenbeek 5 - 8  
BzvCUP 1/16 vrijdag 22-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Auverkes 7 - 2  
Reeks C vrijdag 05-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Brussels United 4 - 3  
Reeks C vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako Club 7 - 3
Reeks C woensdag 24-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Futsal Molenbeek 3 - 3  
Reeks C vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Five Lions Futsal Club 5 - 0
Reeks C vrijdag 16-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 6  
BzvCUP 1/8 dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Futsal Molenbeek 3 - 5  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - VBM -  
Reeks C woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Futsal Molenbeek 5 - 4  
Reeks C vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Phoenix 1140 5 - 0
Reeks C dinsdag 16-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Futsal Molenbeek 4 - 7  
Reeks C vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Racing Eunk 6 - 4  
Reeks C vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Bob Merlo 5 - 9
BzvCUP 1/4 dinsdag 14-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - AS Greenta 5 - 5
BzvCUP 1/2 vrijdag 31-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Five Lions Futsal Club 2 - 8