*** volg ons op facebook *** volg HIER onze  B z v C  C U P  ½  finale & L a d i e s   C U P  ¼ finale  & ½  finale & A l l  S t a r s  C U P ¼ finale & ½ finale ***

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Veteranen

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Veteranen

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 27-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Annapurna Brussel Club 16 - 7  
vrijdag 29-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - KWB Savio Vets 8 - 0  
maandag 02-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - VC Bebo 3 - 0  
vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Den Hemel 2 - 6  
vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Brussels UTD Vet 3 - 10  
vrijdag 06-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Futsal JDN Schaarbeek 6 - 2  
vrijdag 13-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Rue de Flandre 0 - 24  
maandag 16-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - KWB Savio Vets 4 - 2  
donderdag 19-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Annapurna Brussel Club 15 - 3  
vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Brussels UTD Vet 5 - 5  
vrijdag 27-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - VC Bebo 3 - 9  
vrijdag 27-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Futsal JDN Schaarbeek 7 - 3  
dinsdag 31-10-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Brussels UTD Vet 11 - 1
vrijdag 03-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Carmen Chill All Stars 2 - 12  
woensdag 08-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Den Hemel 7 - 10  
vrijdag 10-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - VC Bebo 0 - 18  
vrijdag 10-11-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Rue de Flandre 3 - 6  
maandag 13-11-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Brussels UTD Vet 7 - 4  
woensdag 15-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - KWB Savio Vets 4 - 12  
vrijdag 17-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Futsal JDN Schaarbeek 5 - 5  
woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Annapurna Brussel Club 20 - 3  
donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Rue de Flandre 11 - 3  
maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill All Stars 12 - 1  
dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Rue de Flandre 8 - 4  
vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - KWB Savio Vets 1 - 33  
vrijdag 08-12-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Den Hemel 6 - 6  
vrijdag 08-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - VC Bebo 6 - 7  
woensdag 13-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Futsal JDN Schaarbeek 3 - 4  
donderdag 14-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Brussels UTD Vet 7 - 4  
vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Beertjes 3 - 3  
woensdag 20-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - KWB Savio Vets 2 - 2  
vrijdag 22-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Rue de Flandre 6 - 6  
woensdag 03-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - VC Bebo 7 - 4  
maandag 08-01-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel 7 - 5  
dinsdag 09-01-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Futsal JDN Schaarbeek 4 - 2
woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Brussels UTD Vet 7 - 5  
donderdag 18-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Futsal JDN Schaarbeek 6 - 11  
vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Annapurna Brussel Club 7 - 14  
vrijdag 19-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Beertjes 0 - 2  
woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Den Hemel 6 - 6  
vrijdag 26-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Beertjes 2 - 15  
dinsdag 30-01-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - KWB Savio Vets 15 - 4  
woensdag 31-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Rue de Flandre 3 - 12  
vrijdag 02-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Annapurna Brussel Club 18 - 2  
maandag 05-02-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Futsal JDN Schaarbeek 3 - 5  
dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Den Hemel 5 - 6  
vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Carmen Chill All Stars 12 - 10  
vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Beertjes 6 - 3  
woensdag 14-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Brussels UTD Vet 6 - 6  
maandag 19-02-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Rue de Flandre 4 - 3  
woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - VC Bebo 2 - 6  
donderdag 22-02-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - KWB Savio Vets 11 - 4  
vrijdag 23-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Futsal JDN Schaarbeek 6 - 5  
dinsdag 27-02-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Beertjes 3 - 3  
woensdag 28-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Carmen Chill All Stars 11 - 7  
vrijdag 01-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Annapurna Brussel Club 13 - 1  
vrijdag 01-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Den Hemel 2 - 1  
woensdag 06-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Beertjes 1 - 6  
donderdag 07-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - VC Bebo 7 - 1  
vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Annapurna Brussel Club 15 - 0
vrijdag 15-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Carmen Chill All Stars 2 - 8  
woensdag 20-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Rue de Flandre 5 - 9  
vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Den Hemel 2 - 16  
vrijdag 22-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Brussels UTD Vet 4 - 2  
donderdag 28-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill All Stars 2 - 3  
vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - VC Bebo 3 - 9  
dinsdag 02-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Carmen Chill All Stars 5 - 2
maandag 15-04-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Annapurna Brussel Club 5 - 0
vrijdag 03-05-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Carmen Chill All Stars 5 - 0
maandag 06-05-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Den Hemel - Beertjes 3 - 5
woensdag 15-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Futsal JDN Schaarbeek - Beertjes 2 - 2
vrijdag 17-05-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - KWB Savio Vets 4 - 12
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 27-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Annapurna Brussel Club 16 - 7  
vrijdag 29-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - KWB Savio Vets 8 - 0  
maandag 02-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - VC Bebo 3 - 0  
vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Den Hemel 2 - 6  
vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Brussels UTD Vet 3 - 10  
vrijdag 06-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Futsal JDN Schaarbeek 6 - 2  
vrijdag 13-10-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Rue de Flandre 0 - 24  
maandag 16-10-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - KWB Savio Vets 4 - 2  
donderdag 19-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Annapurna Brussel Club 15 - 3  
vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Brussels UTD Vet 5 - 5  
vrijdag 27-10-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - VC Bebo 3 - 9  
vrijdag 27-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Futsal JDN Schaarbeek 7 - 3  
dinsdag 31-10-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Brussels UTD Vet 11 - 1
vrijdag 03-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Carmen Chill All Stars 2 - 12  
woensdag 08-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Den Hemel 7 - 10  
vrijdag 10-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - VC Bebo 0 - 18  
vrijdag 10-11-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Rue de Flandre 3 - 6  
maandag 13-11-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Brussels UTD Vet 7 - 4  
woensdag 15-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - KWB Savio Vets 4 - 12  
vrijdag 17-11-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Futsal JDN Schaarbeek 5 - 5  
woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Annapurna Brussel Club 20 - 3  
donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Rue de Flandre 11 - 3  
maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill All Stars 12 - 1  
dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Rue de Flandre 8 - 4  
vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - KWB Savio Vets 1 - 33  
vrijdag 08-12-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Den Hemel 6 - 6  
vrijdag 08-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - VC Bebo 6 - 7  
woensdag 13-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Futsal JDN Schaarbeek 3 - 4  
donderdag 14-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Brussels UTD Vet 7 - 4  
vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Beertjes 3 - 3  
woensdag 20-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - KWB Savio Vets 2 - 2  
vrijdag 22-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Rue de Flandre 6 - 6  
woensdag 03-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - VC Bebo 7 - 4  
maandag 08-01-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel 7 - 5  
dinsdag 09-01-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Futsal JDN Schaarbeek 4 - 2
woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Brussels UTD Vet 7 - 5  
donderdag 18-01-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Futsal JDN Schaarbeek 6 - 11  
vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Annapurna Brussel Club 7 - 14  
vrijdag 19-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Beertjes 0 - 2  
woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Den Hemel 6 - 6  
vrijdag 26-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Beertjes 2 - 15  
dinsdag 30-01-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - KWB Savio Vets 15 - 4  
woensdag 31-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Rue de Flandre 3 - 12  
vrijdag 02-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Annapurna Brussel Club 18 - 2  
maandag 05-02-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Futsal JDN Schaarbeek 3 - 5  
dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Den Hemel 5 - 6  
vrijdag 09-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Carmen Chill All Stars 12 - 10  
vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Beertjes 6 - 3  
woensdag 14-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Brussels UTD Vet 6 - 6  
maandag 19-02-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Rue de Flandre 4 - 3  
woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - VC Bebo 2 - 6  
donderdag 22-02-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - KWB Savio Vets 11 - 4  
vrijdag 23-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Futsal JDN Schaarbeek 6 - 5  
dinsdag 27-02-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Beertjes 3 - 3  
woensdag 28-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Futsal JDN Schaarbeek - Carmen Chill All Stars 11 - 7  
vrijdag 01-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Annapurna Brussel Club 13 - 1  
vrijdag 01-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Den Hemel 2 - 1  
woensdag 06-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Beertjes 1 - 6  
donderdag 07-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - VC Bebo 7 - 1  
vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Annapurna Brussel Club 15 - 0
vrijdag 15-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Carmen Chill All Stars 2 - 8  
woensdag 20-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill All Stars - Rue de Flandre 5 - 9  
vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Campus Spoor West Anderlecht Annapurna Brussel Club - Den Hemel 2 - 16  
vrijdag 22-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Brussels UTD Vet 4 - 2  
donderdag 28-03-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill All Stars 2 - 3  
vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - VC Bebo 3 - 9  
dinsdag 02-04-2024 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Carmen Chill All Stars 5 - 2
maandag 15-04-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Annapurna Brussel Club 5 - 0
vrijdag 03-05-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Carmen Chill All Stars 5 - 0
maandag 06-05-2024 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Den Hemel - Beertjes 3 - 5
woensdag 15-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Futsal JDN Schaarbeek - Beertjes 2 - 2
vrijdag 17-05-2024 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - KWB Savio Vets 4 - 12