*** HERNIEUWDE UPDATE VIRUS COVID-19: DEFINITIEF: GEEN BZVC-wedstrijden meer voor het seizoen 2019-2020 ***

*** like onze facebookpagina: https://www.facebook.com/BrusselseZaalVoetbalCompetitie/ ***

Kalender 2019-2020 : Bob Merlo

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako Club 16 - 2  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 2 - 9  
Reeks C woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 5 - 6  
Reeks C woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
Reeks C vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 6  
Reeks C woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - C21 Azur 3 - 6  
Reeks C woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 9 - 6  
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Bob Merlo -
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Saloon 5 - 3  
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 7 - 1  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo 4 - 4  
Reeks C woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 16 - 2  
Reeks C donderdag 19-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo 2 - 1  
Reeks C woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dashtereirs 3 - 6  
Reeks C donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo 3 - 9  
Reeks C woensdag 29-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo 4 - 4  
Reeks C woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk 6 - 4  
Beker-1/8 Finale woensdag 12-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 2 - 4  
Reeks C woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C zaterdag 29-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 3 - 2  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 6 - 3  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Bob Merlo -
Reeks C woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 29-04-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Bob Merlo -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako Club 16 - 2  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 2 - 9  
Reeks C woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 5 - 6  
Reeks C woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
Reeks C vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 6  
Reeks C woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - C21 Azur 3 - 6  
Reeks C woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 9 - 6  
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Bob Merlo -
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Saloon 5 - 3  
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 7 - 1  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo 4 - 4  
Reeks C woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 16 - 2  
Reeks C donderdag 19-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo 2 - 1  
Reeks C woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dashtereirs 3 - 6  
Reeks C donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo 3 - 9  
Reeks C woensdag 29-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo 4 - 4  
Reeks C woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk 6 - 4  
Beker-1/8 Finale woensdag 12-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 2 - 4  
Reeks C woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C zaterdag 29-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 3 - 2  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 6 - 3  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Bob Merlo -
Reeks C woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
Reeks C woensdag 29-04-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Bob Merlo -