*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Saloon

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Saloon -  
Reeks B maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks B maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
Reeks B maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Reeks B maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 29-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
Reeks B maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 17-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes -  
Reeks B maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
Reeks B vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
Reeks B dinsdag 21-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
Reeks B donderdag 14-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 11-09-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Saloon 4 - 2  
Reeks B woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 4 - 4
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 4 - 3  
Reeks B maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 1 - 3  
Reeks B maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 5 - 3  
Reeks B vrijdag 15-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Saloon 5 - 0
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Saloon -  
Reeks B maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks B maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
Reeks B maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Reeks B maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 29-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
Reeks B maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 17-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes -  
Reeks B maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
Reeks B vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
Reeks B dinsdag 21-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
Reeks B donderdag 14-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
Beker-1/32 Finale woensdag 11-09-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Saloon 4 - 2  
Reeks B woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 4 - 4
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 4 - 3  
Reeks B maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 1 - 3  
Reeks B maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 5 - 3  
Reeks B vrijdag 15-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Saloon 5 - 0