*** Belangrijke Covid-19-update: Alle BZVC-competitie- en bekerwedstrijden worden vanaf woensdag 14 oktober en tot nader order uitgesteld ***  
 

Kalender 2020-2021 : Saloon

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B donderdag 03-12-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon -  
Reeks B maandag 14-12-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 21-12-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
Reeks B maandag 04-01-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
Reeks B woensdag 13-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
Reeks B maandag 18-01-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Saloon -  
Reeks B maandag 01-02-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis -  
Reeks B maandag 08-02-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B dinsdag 23-02-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Saloon -  
Reeks B woensdag 03-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
Reeks B maandag 15-03-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 29-03-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks B vrijdag 09-04-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
Reeks B maandag 19-04-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RC Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 03-05-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
Reeks B maandag 17-05-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 28-09-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - VaartTorpedo's 1 - 0  
Reeks B maandag 05-10-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 8 - 3  
Reeks B maandag 12-10-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Reeks B dinsdag 20-10-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks B maandag 26-10-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - C21 Azur -  
Reeks B maandag 09-11-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 17-11-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B donderdag 03-12-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon -  
Reeks B maandag 14-12-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 21-12-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
Reeks B maandag 04-01-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
Reeks B woensdag 13-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
Reeks B maandag 18-01-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Saloon -  
Reeks B maandag 01-02-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis -  
Reeks B maandag 08-02-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B dinsdag 23-02-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Saloon -  
Reeks B woensdag 03-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
Reeks B maandag 15-03-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 29-03-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks B vrijdag 09-04-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
Reeks B maandag 19-04-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RC Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 03-05-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
Reeks B maandag 17-05-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk -  
Beker-1/32 Finale maandag 28-09-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - VaartTorpedo's 1 - 0  
Reeks B maandag 05-10-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 8 - 3  
Reeks B maandag 12-10-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Reeks B dinsdag 20-10-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks B maandag 26-10-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - C21 Azur -  
Reeks B maandag 09-11-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 17-11-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon -