*** volg ons op facebook *** volg HIER onze  B z v C  C U P  ½  finale & L a d i e s   C U P  ¼ finale  & ½  finale & A l l  S t a r s  C U P ¼ finale & ½ finale ***

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Soda JC

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 vrijdag 15-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Soda JC 5 - 5
Reeks D woensdag 27-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Daringmen 3 - 4  
Reeks D vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC 2 - 4  
Reeks D woensdag 11-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bandido 4 - 9  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 3 - 3  
Reeks D woensdag 25-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FC Mix-Up 3 - 7  
Reeks D maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Soda JC 11 - 2  
Reeks D woensdag 08-11-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste 1 - 5  
BzvCUP 1/16 vrijdag 10-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Soda JC 4 - 5  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Soda JC 13 - 4  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Soda JC 12 - 6  
Reeks D woensdag 06-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 3 - 3  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Soda JC 9 - 4  
Reeks D donderdag 21-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Soda JC 5 - 0
Reeks D dinsdag 23-01-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Soda JC 10 - 4  
BzvCUP 1/8 vrijdag 26-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Soda JC - Five Lions Futsal Club 4 - 12  
Reeks D woensdag 31-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS 4 - 5  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Soda JC 5 - 0
Reeks D woensdag 28-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Castigo cf 1 - 13  
Reeks D dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC 9 - 3  
Reeks D woensdag 27-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Lions Atlas 3 - 12  
Reeks D woensdag 10-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Roze Duivels 5 - 4  
Reeks D woensdag 15-05-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bonça 3 - 10
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 vrijdag 15-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Brussels UTD Vet - Soda JC 5 - 5
Reeks D woensdag 27-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Daringmen 3 - 4  
Reeks D vrijdag 06-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC 2 - 4  
Reeks D woensdag 11-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bandido 4 - 9  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 3 - 3  
Reeks D woensdag 25-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FC Mix-Up 3 - 7  
Reeks D maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Soda JC 11 - 2  
Reeks D woensdag 08-11-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste 1 - 5  
BzvCUP 1/16 vrijdag 10-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Soda JC 4 - 5  
Reeks D vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Soda JC 13 - 4  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Soda JC 12 - 6  
Reeks D woensdag 06-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 3 - 3  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Soda JC 9 - 4  
Reeks D donderdag 21-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Soda JC 5 - 0
Reeks D dinsdag 23-01-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Soda JC 10 - 4  
BzvCUP 1/8 vrijdag 26-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Soda JC - Five Lions Futsal Club 4 - 12  
Reeks D woensdag 31-01-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS 4 - 5  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Soda JC 5 - 0
Reeks D woensdag 28-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Castigo cf 1 - 13  
Reeks D dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC 9 - 3  
Reeks D woensdag 27-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Lions Atlas 3 - 12  
Reeks D woensdag 10-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Roze Duivels 5 - 4  
Reeks D woensdag 15-05-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bonça 3 - 10