*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Soda JC

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D woensdag 13-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
Reeks D woensdag 27-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Reygato CF -  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
Reeks D maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
Reeks D woensdag 08-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - VBM -  
Reeks D woensdag 22-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Soda JC -  
Reeks D woensdag 05-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
Reeks D woensdag 19-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - KFK Wojje -  
Reeks D maandag 24-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Soda JC -  
Reeks D woensdag 04-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
Reeks D donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC -  
Reeks D woensdag 01-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Soda JC -  
Reeks D dinsdag 12-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Soda JC -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dashtereirs 3 - 14  
Reeks D zaterdag 07-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 6 - 0  
Reeks D woensdag 18-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Greenta Bxl 0 - 9  
Reeks D woensdag 02-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 5 - 0
Reeks D woensdag 16-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 2 - 6  
Reeks D donderdag 24-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC 4 - 6  
Reeks D woensdag 30-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 6 - 2  
Reeks D woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Soda JC 10 - 2  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D woensdag 13-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
Reeks D woensdag 27-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Reygato CF -  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
Reeks D maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
Reeks D woensdag 08-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - VBM -  
Reeks D woensdag 22-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Soda JC -  
Reeks D woensdag 05-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
Reeks D woensdag 19-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - KFK Wojje -  
Reeks D maandag 24-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Soda JC -  
Reeks D woensdag 04-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
Reeks D donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC -  
Reeks D woensdag 01-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Soda JC -  
Reeks D dinsdag 12-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Soda JC -
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dashtereirs 3 - 14  
Reeks D zaterdag 07-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 6 - 0  
Reeks D woensdag 18-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Greenta Bxl 0 - 9  
Reeks D woensdag 02-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 5 - 0
Reeks D woensdag 16-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 2 - 6  
Reeks D donderdag 24-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC 4 - 6  
Reeks D woensdag 30-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 6 - 2  
Reeks D woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Soda JC 10 - 2