*** volg ons op facebook *** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  ***

Kalender 2023-2024 : De Roze Duivels

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 dinsdag 05-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - De Roze Duivels 7 - 2  
Reeks D donderdag 12-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Celle Boys 13 - 3  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Roze Duivels 0 - 12  
Reeks D donderdag 26-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Lions Atlas 8 - 9  
Reeks D donderdag 09-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bonça 1 - 12  
Reeks D donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FC Mix-Up 2 - 6  
Reeks D vrijdag 01-12-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Roze Duivels 11 - 2  
Reeks D donderdag 07-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bandido 4 - 10  
Reeks D donderdag 21-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Soda JC 5 - 0
Reeks D dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Roze Duivels 3 - 4  
Reeks D dinsdag 23-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - De Roze Duivels 2 - 11  
Reeks D donderdag 01-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - El Castigo cf 4 - 10  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Roze Duivels 4 - 3  
Reeks D donderdag 29-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FriS 5 - 0
Reeks D vrijdag 08-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Roze Duivels 6 - 4  
Reeks D donderdag 14-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Daringmen 8 - 8  
Reeks D donderdag 28-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - De Wulle Bieste 7 - 2  
Reeks D woensdag 10-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Roze Duivels 5 - 4  
Reeks D maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - De Roze Duivels 15 - 2  
Reeks D vrijdag 26-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Roze Duivels 5 - 0
Reeks D vrijdag 17-05-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Roze Duivels 6 - 9
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 dinsdag 05-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - De Roze Duivels 7 - 2  
Reeks D donderdag 12-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Celle Boys 13 - 3  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Roze Duivels 0 - 12  
Reeks D donderdag 26-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Lions Atlas 8 - 9  
Reeks D donderdag 09-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bonça 1 - 12  
Reeks D donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FC Mix-Up 2 - 6  
Reeks D vrijdag 01-12-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - De Roze Duivels 11 - 2  
Reeks D donderdag 07-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bandido 4 - 10  
Reeks D donderdag 21-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Soda JC 5 - 0
Reeks D dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Roze Duivels 3 - 4  
Reeks D dinsdag 23-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - De Roze Duivels 2 - 11  
Reeks D donderdag 01-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - El Castigo cf 4 - 10  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Roze Duivels 4 - 3  
Reeks D donderdag 29-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FriS 5 - 0
Reeks D vrijdag 08-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Roze Duivels 6 - 4  
Reeks D donderdag 14-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Daringmen 8 - 8  
Reeks D donderdag 28-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - De Wulle Bieste 7 - 2  
Reeks D woensdag 10-04-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Roze Duivels 5 - 4  
Reeks D maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - De Roze Duivels 15 - 2  
Reeks D vrijdag 26-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Roze Duivels 5 - 0
Reeks D vrijdag 17-05-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Roze Duivels 6 - 9