*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : FC Shotakoté

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 05-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dashtereirs -  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
Reeks B maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 04-09-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - FC Shotakoté 6 - 4  
Reeks B vrijdag 15-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 5 - 2  
Reeks B woensdag 20-09-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Shotakoté 4 - 4  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AS Greenta 2 - 1  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 1 - 5  
Reeks B donderdag 19-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté 3 - 2  
Reeks B dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dikken Bal Monk 3 - 2  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Shotakoté 7 - 3  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 7 - 5  
Reeks B vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté 9 - 2  
Reeks B vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Shotakoté 5 - 1  
Beker-1/16 Finale woensdag 13-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 4 - 3  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 5 - 4  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Young Boys AC 2 - 5  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Shotakoté -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 27-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 05-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 12-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dashtereirs -  
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
Reeks B maandag 22-04-2024 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Boes Booze -  
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - FC Shotakoté -  
Beker-1/32 Finale maandag 04-09-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - FC Shotakoté 6 - 4  
Reeks B vrijdag 15-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 5 - 2  
Reeks B woensdag 20-09-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Shotakoté 4 - 4  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AS Greenta 2 - 1  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 1 - 5  
Reeks B donderdag 19-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté 3 - 2  
Reeks B dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dikken Bal Monk 3 - 2  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - FC Shotakoté 7 - 3  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 7 - 5  
Reeks B vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Shotakoté 9 - 2  
Reeks B vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Shotakoté 5 - 1  
Beker-1/16 Finale woensdag 13-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 4 - 3  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 5 - 4  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Young Boys AC 2 - 5  
Reeks B dinsdag 30-01-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Shotakoté -