*** volg ons op facebook *** volg HIER onze  B z v C  C U P  ½  finale & L a d i e s   C U P  ¼ finale  & ½  finale & A l l  S t a r s  C U P ¼ finale & ½ finale ***

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Minor-Ndako Club

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C woensdag 06-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Metallurg Brasseurs 9 - 2  
Reeks C vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 2 - 4  
BzvCUP 1/32 woensdag 20-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club 6 - 5  
Reeks C woensdag 04-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Bob Merlo 6 - 6  
Reeks C maandag 09-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club 8 - 3  
Reeks C woensdag 18-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - VBM -  
Reeks C dinsdag 14-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako Club 5 - 2  
BzvCUP 1/16 dinsdag 21-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Minor-Ndako Club - KWB Savio Vets 2 - 9  
Reeks C woensdag 29-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Futsal Molenbeek 6 - 6  
Reeks C dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club 3 - 5  
Reeks C woensdag 13-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United 6 - 4  
Reeks C woensdag 20-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako Club 5 - 9  
Reeks C woensdag 10-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City 2 - 7  
Reeks C vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako Club 7 - 3
Reeks C woensdag 24-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 9 - 8  
Reeks C woensdag 07-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako Club 6 - 5  
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk 4 - 10  
Reeks C donderdag 29-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks C dinsdag 05-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako Club 4 - 8
Reeks C woensdag 20-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Roskamikaas 7 - 5  
Reeks C woensdag 03-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 8 - 9  
Reeks C woensdag 17-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club 9 - 11  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C woensdag 06-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Metallurg Brasseurs 9 - 2  
Reeks C vrijdag 15-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club 2 - 4  
BzvCUP 1/32 woensdag 20-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club 6 - 5  
Reeks C woensdag 04-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Bob Merlo 6 - 6  
Reeks C maandag 09-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako Club 8 - 3  
Reeks C woensdag 18-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - VBM -  
Reeks C dinsdag 14-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako Club 5 - 2  
BzvCUP 1/16 dinsdag 21-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Minor-Ndako Club - KWB Savio Vets 2 - 9  
Reeks C woensdag 29-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Futsal Molenbeek 6 - 6  
Reeks C dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club 3 - 5  
Reeks C woensdag 13-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Brussels United 6 - 4  
Reeks C woensdag 20-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako Club 5 - 9  
Reeks C woensdag 10-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City 2 - 7  
Reeks C vrijdag 19-01-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako Club 7 - 3
Reeks C woensdag 24-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 9 - 8  
Reeks C woensdag 07-02-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako Club 6 - 5  
Reeks C woensdag 21-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Racing Eunk 4 - 10  
Reeks C donderdag 29-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks C dinsdag 05-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako Club 4 - 8
Reeks C woensdag 20-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Roskamikaas 7 - 5  
Reeks C woensdag 03-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 8 - 9  
Reeks C woensdag 17-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Five Lions Futsal Club 9 - 11