*** Belangrijke Covid-19-update: Alle BZVC-competitie- en bekerwedstrijden worden vanaf woensdag 14 oktober en tot nader order uitgesteld ***  
 

Kalender 2020-2021 : Stoemp

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 02-12-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RC Sanfing Knights -  
Reeks B woensdag 16-12-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
Reeks B woensdag 06-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -  
Reeks B woensdag 13-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
Reeks B maandag 18-01-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
Reeks B woensdag 27-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis -  
Reeks B woensdag 10-02-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 23-02-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp -  
Reeks B maandag 01-03-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Stoemp -  
Reeks B woensdag 10-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - C21 Azur -  
Reeks B maandag 22-03-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
Reeks B maandag 29-03-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks B donderdag 08-04-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp -  
Reeks B woensdag 21-04-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Dikken Bal Monk -  
Reeks B woensdag 05-05-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 08-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp 5 - 1  
Beker-1/32 Finale vrijdag 11-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp 11 - 2  
Reeks B woensdag 23-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 6 - 3  
Reeks B dinsdag 06-10-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Stoemp 3 - 6  
Reeks B maandag 12-10-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp -  
Reeks B woensdag 21-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 04-11-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B vrijdag 20-11-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 02-12-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RC Sanfing Knights -  
Reeks B woensdag 16-12-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
Reeks B woensdag 06-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -  
Reeks B woensdag 13-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
Reeks B maandag 18-01-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
Reeks B woensdag 27-01-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis -  
Reeks B woensdag 10-02-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B dinsdag 23-02-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp -  
Reeks B maandag 01-03-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Stoemp -  
Reeks B woensdag 10-03-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - C21 Azur -  
Reeks B maandag 22-03-2021 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
Reeks B maandag 29-03-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks B donderdag 08-04-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp -  
Reeks B woensdag 21-04-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Dikken Bal Monk -  
Reeks B woensdag 05-05-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 08-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp 5 - 1  
Beker-1/32 Finale vrijdag 11-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp 11 - 2  
Reeks B woensdag 23-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 6 - 3  
Reeks B dinsdag 06-10-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Stoemp 3 - 6  
Reeks B maandag 12-10-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp -  
Reeks B woensdag 21-10-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
Reeks B woensdag 04-11-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B vrijdag 20-11-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp -