*** volg ons op facebook *** Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Stoemp

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 30-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Dikken Bal Monk -
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Saloon -  
Reeks B vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Stoemp -
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Stoemp -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Stoemp 2 - 7  
Reeks B dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Boes Booze 4 - 6  
Reeks B dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp 5 - 11  
Reeks B vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 8 - 1  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Stoemp 4 - 7  
Reeks B woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Stoemp 9 - 1  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Auverkes 4 - 5  
Beker-1/16 Finale vrijdag 10-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Soda JC 4 - 5  
Reeks B donderdag 16-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp 3 - 7  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - AS Greenta 0 - 10  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo 9 - 6  
Reeks B maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 6 - 3  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Young Boys AC 0 - 15  
Reeks B dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dashtereirs 6 - 4  
Reeks B vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp 3 - 3  
Reeks B woensdag 20-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 7 - 4
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 3 - 4  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 30-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Dikken Bal Monk -
Reeks B dinsdag 07-05-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Saloon -  
Reeks B vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Stoemp -
Reeks B vrijdag 17-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Stoemp -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Stoemp 2 - 7  
Reeks B dinsdag 12-09-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Boes Booze 4 - 6  
Reeks B dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp 5 - 11  
Reeks B vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 8 - 1  
Reeks B dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Stoemp 4 - 7  
Reeks B woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Stoemp 9 - 1  
Reeks B dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Auverkes 4 - 5  
Beker-1/16 Finale vrijdag 10-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Soda JC 4 - 5  
Reeks B donderdag 16-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp 3 - 7  
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - AS Greenta 0 - 10  
Reeks B dinsdag 05-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - FC Bebo 9 - 6  
Reeks B maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 6 - 3  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Young Boys AC 0 - 15  
Reeks B dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Dashtereirs 6 - 4  
Reeks B vrijdag 01-03-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Stoemp 3 - 3  
Reeks B woensdag 20-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 7 - 4
Reeks B dinsdag 26-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 3 - 4