*** De inschrijving van spelers (herencompetitie) wordt verlengd tot 31 maart 2023, voor dames, veteranen en TA tot het einde seizoen *** 

Kalender 2022-2023 : Dames

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 01-02-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Daringwoman -  
zondag 05-02-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - FC Foefkes -
zondag 05-02-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
maandag 06-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Boobie Trap -  
donderdag 09-02-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - KFK Wajje -  
zondag 12-02-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - BBFC -  
zondag 12-02-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Dronken Piraten Girls -  
zondag 12-02-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - RWDM Girls -  
dinsdag 14-02-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
zondag 19-02-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Foefkes -  
maandag 20-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Daringwoman -  
dinsdag 21-02-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Bebolitas -  
vrijdag 24-02-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Les Filles du Block -  
zondag 26-02-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Foefkes -  
maandag 27-02-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Motivée -  
dinsdag 28-02-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - BBFC -
zondag 05-03-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - RWDM Girls -  
dinsdag 07-03-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Daringwoman -  
donderdag 09-03-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - BBFC -  
zondag 12-03-2023 13u00 - 14u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Dronken Piraten Girls -  
zondag 12-03-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
zondag 12-03-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Eliza -  
zondag 12-03-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Bebolitas -  
dinsdag 14-03-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - KFK Wajje -  
woensdag 15-03-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Bebolitas -  
zondag 19-03-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Boobie Trap -  
maandag 20-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - FC Motivée -  
dinsdag 21-03-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht Daringwoman - KFK Wajje -
donderdag 23-03-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Les Filles du Block -  
vrijdag 24-03-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RWDM Girls -  
zondag 26-03-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Daringwoman -  
maandag 27-03-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Eliza -  
woensdag 29-03-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - KFK Wajje -  
zondag 02-04-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
zondag 02-04-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - FC Foefkes -  
dinsdag 04-04-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Dronken Piraten Girls -  
woensdag 05-04-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - RWDM Girls -  
vrijdag 14-04-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - BBFC -  
zondag 16-04-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - FC Motivée -  
zondag 16-04-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Daringwoman -  
zondag 16-04-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - FC Foefkes -  
maandag 17-04-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Boobie Trap -  
maandag 17-04-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - KFK Wajje -  
dinsdag 18-04-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Bolingo (Nieuwland) Bebolitas - BBFC -
donderdag 20-04-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Daringwoman -
zondag 23-04-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - KFK Wajje -  
dinsdag 25-04-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Les Filles du Block -  
woensdag 26-04-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - FC Eliza -  
vrijdag 28-04-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
zondag 30-04-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Boobie Trap -  
dinsdag 02-05-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Les Filles du Block -  
donderdag 04-05-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Dronken Piraten Girls -  
zondag 07-05-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Bebolitas -
maandag 08-05-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - KFK Wajje -  
zondag 14-05-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - FC Eliza -  
maandag 15-05-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Dronken Piraten Girls -  
dinsdag 16-05-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht Daringwoman - BBFC -
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
zondag 04-09-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Les Filles du Block 2 - 4  
zondag 04-09-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Dronken Piraten Girls 4 - 2  
vrijdag 09-09-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - KFK Wajje 12 - 0  
zondag 11-09-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - FC Motivée 7 - 1  
dinsdag 13-09-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - RWDM Girls 0 - 10  
maandag 19-09-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - FC Foefkes 1 - 6  
dinsdag 20-09-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Boobie Trap 2 - 16  
vrijdag 23-09-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Eliza 2 - 1  
dinsdag 27-09-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Motivée 5 - 2  
woensdag 28-09-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - RS BXL jeugdhuizen LADIES 5 - 1  
zondag 02-10-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - BBFC 4 - 3  
dinsdag 04-10-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Eliza 2 - 11  
donderdag 06-10-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Boobie Trap 4 - 0  
vrijdag 07-10-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Motivée 5 - 3  
zondag 09-10-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - KFK Wajje 19 - 2  
maandag 10-10-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Daringwoman 5 - 4  
woensdag 12-10-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Dronken Piraten Girls 3 - 1  
zondag 16-10-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Bebolitas 2 - 2  
maandag 17-10-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - RWDM Girls 1 - 8  
dinsdag 18-10-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Daringwoman 3 - 4  
dinsdag 18-10-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Motivée 1 - 7  
woensdag 19-10-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Les Filles du Block 5 - 1  
donderdag 20-10-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Bebolitas 3 - 0  
vrijdag 21-10-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Daringwoman 2 - 2  
zondag 23-10-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - FC Eliza 2 - 4  
zondag 23-10-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Boobie Trap 14 - 1  
maandag 24-10-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - RWDM Girls 4 - 12  
zondag 30-10-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 3  
vrijdag 04-11-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Bebolitas 3 - 0  
zondag 06-11-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Les Filles du Block 4 - 4  
zondag 06-11-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Motivée 7 - 4  
maandag 07-11-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Foefkes 3 - 6  
woensdag 09-11-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Boobie Trap 5 - 4  
zondag 13-11-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Daringwoman 2 - 4  
zondag 13-11-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - RS BXL jeugdhuizen LADIES 8 - 1  
zondag 13-11-2022 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Dronken Piraten Girls 4 - 3  
maandag 14-11-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - BBFC 5 - 2  
donderdag 17-11-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RWDM Girls 5 - 3  
zondag 20-11-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Bebolitas 2 - 6  
maandag 21-11-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Les Filles du Block 7 - 4  
dinsdag 22-11-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Eliza 3 - 2  
zondag 27-11-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Boobie Trap 2 - 2  
maandag 28-11-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Dronken Piraten Girls 1 - 1  
dinsdag 29-11-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RS BXL jeugdhuizen LADIES 0 - 14  
woensdag 30-11-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - FC Motivée 3 - 1  
zondag 04-12-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - KFK Wajje 18 - 0  
zondag 04-12-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - FC Eliza 22 - 1  
zondag 04-12-2022 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Boobie Trap 1 - 0  
maandag 05-12-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - BBFC 2 - 3  
vrijdag 09-12-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Foefkes 3 - 2  
maandag 12-12-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 6  
dinsdag 13-12-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RWDM Girls 3 - 12  
donderdag 15-12-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - FC Motivée 7 - 0  
zondag 18-12-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Eliza 2 - 3  
zondag 18-12-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Les Filles du Block 10 - 2  
dinsdag 20-12-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Bebolitas 1 - 7  
zondag 08-01-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - RWDM Girls 2 - 6  
zondag 08-01-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Daringwoman 5 - 2  
zondag 08-01-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Dronken Piraten Girls 1 - 3  
maandag 09-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Bebolitas 1 - 2  
dinsdag 10-01-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - BBFC 0 - 12  
donderdag 12-01-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RS BXL jeugdhuizen LADIES 10 - 0  
vrijdag 13-01-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Boobie Trap 4 - 4  
zondag 15-01-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Les Filles du Block 3 - 1  
zondag 15-01-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - KFK Wajje 13 - 0  
woensdag 18-01-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - FC Foefkes 5 - 0
zondag 22-01-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Motivée 3 - 2  
zondag 22-01-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - BBFC 4 - 3  
maandag 23-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Les Filles du Block -  
dinsdag 24-01-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Foefkes 2 - 3  
dinsdag 24-01-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Dronken Piraten Girls 0 - 9  
donderdag 26-01-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - FC Eliza 7 - 0  
zondag 29-01-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - RWDM Girls 1 - 13  
maandag 30-01-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Bebolitas 0 - 15  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 01-02-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Daringwoman -  
zondag 05-02-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - FC Foefkes -
zondag 05-02-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
maandag 06-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Boobie Trap -  
donderdag 09-02-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - KFK Wajje -  
zondag 12-02-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - BBFC -  
zondag 12-02-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Dronken Piraten Girls -  
zondag 12-02-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - RWDM Girls -  
dinsdag 14-02-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
zondag 19-02-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Foefkes -  
maandag 20-02-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Daringwoman -  
dinsdag 21-02-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Bebolitas -  
vrijdag 24-02-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Les Filles du Block -  
zondag 26-02-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Foefkes -  
maandag 27-02-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Motivée -  
dinsdag 28-02-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - BBFC -
zondag 05-03-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - RWDM Girls -  
dinsdag 07-03-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Daringwoman -  
donderdag 09-03-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - BBFC -  
zondag 12-03-2023 13u00 - 14u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Dronken Piraten Girls -  
zondag 12-03-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
zondag 12-03-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Eliza -  
zondag 12-03-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Bebolitas -  
dinsdag 14-03-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - KFK Wajje -  
woensdag 15-03-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Bebolitas -  
zondag 19-03-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Boobie Trap -  
maandag 20-03-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - FC Motivée -  
dinsdag 21-03-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht Daringwoman - KFK Wajje -
donderdag 23-03-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Les Filles du Block -  
vrijdag 24-03-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RWDM Girls -  
zondag 26-03-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Daringwoman -  
maandag 27-03-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Eliza -  
woensdag 29-03-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - KFK Wajje -  
zondag 02-04-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
zondag 02-04-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - FC Foefkes -  
dinsdag 04-04-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Dronken Piraten Girls -  
woensdag 05-04-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - RWDM Girls -  
vrijdag 14-04-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - BBFC -  
zondag 16-04-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - FC Motivée -  
zondag 16-04-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Daringwoman -  
zondag 16-04-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - FC Foefkes -  
maandag 17-04-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Boobie Trap -  
maandag 17-04-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - KFK Wajje -  
dinsdag 18-04-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Bolingo (Nieuwland) Bebolitas - BBFC -
donderdag 20-04-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Daringwoman -
zondag 23-04-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - KFK Wajje -  
dinsdag 25-04-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Les Filles du Block -  
woensdag 26-04-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - FC Eliza -  
vrijdag 28-04-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - RS BXL jeugdhuizen LADIES -  
zondag 30-04-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Boobie Trap -  
dinsdag 02-05-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Les Filles du Block -  
donderdag 04-05-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Dronken Piraten Girls -  
zondag 07-05-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Bebolitas -
maandag 08-05-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - KFK Wajje -  
zondag 14-05-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - FC Eliza -  
maandag 15-05-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Dronken Piraten Girls -  
dinsdag 16-05-2023 20u30 - 21u30 Campus Spoor West Anderlecht Daringwoman - BBFC -
zondag 04-09-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Les Filles du Block 2 - 4  
zondag 04-09-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Dronken Piraten Girls 4 - 2  
vrijdag 09-09-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - KFK Wajje 12 - 0  
zondag 11-09-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - FC Motivée 7 - 1  
dinsdag 13-09-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - RWDM Girls 0 - 10  
maandag 19-09-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - FC Foefkes 1 - 6  
dinsdag 20-09-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Boobie Trap 2 - 16  
vrijdag 23-09-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Eliza 2 - 1  
dinsdag 27-09-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Motivée 5 - 2  
woensdag 28-09-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - RS BXL jeugdhuizen LADIES 5 - 1  
zondag 02-10-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - BBFC 4 - 3  
dinsdag 04-10-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Eliza 2 - 11  
donderdag 06-10-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Boobie Trap 4 - 0  
vrijdag 07-10-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Motivée 5 - 3  
zondag 09-10-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - KFK Wajje 19 - 2  
maandag 10-10-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Daringwoman 5 - 4  
woensdag 12-10-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Dronken Piraten Girls 3 - 1  
zondag 16-10-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Bebolitas 2 - 2  
maandag 17-10-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - RWDM Girls 1 - 8  
dinsdag 18-10-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Daringwoman 3 - 4  
dinsdag 18-10-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - FC Motivée 1 - 7  
woensdag 19-10-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Les Filles du Block 5 - 1  
donderdag 20-10-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - Bebolitas 3 - 0  
vrijdag 21-10-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Daringwoman 2 - 2  
zondag 23-10-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - FC Eliza 2 - 4  
zondag 23-10-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Boobie Trap 14 - 1  
maandag 24-10-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - RWDM Girls 4 - 12  
zondag 30-10-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 3  
vrijdag 04-11-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Bebolitas 3 - 0  
zondag 06-11-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Les Filles du Block 4 - 4  
zondag 06-11-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - FC Motivée 7 - 4  
maandag 07-11-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - FC Foefkes 3 - 6  
woensdag 09-11-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - Boobie Trap 5 - 4  
zondag 13-11-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Daringwoman 2 - 4  
zondag 13-11-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - RS BXL jeugdhuizen LADIES 8 - 1  
zondag 13-11-2022 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Dronken Piraten Girls 4 - 3  
maandag 14-11-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - BBFC 5 - 2  
donderdag 17-11-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RWDM Girls 5 - 3  
zondag 20-11-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Bebolitas 2 - 6  
maandag 21-11-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Les Filles du Block 7 - 4  
dinsdag 22-11-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Eliza 3 - 2  
zondag 27-11-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Boobie Trap 2 - 2  
maandag 28-11-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Dronken Piraten Girls 1 - 1  
dinsdag 29-11-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RS BXL jeugdhuizen LADIES 0 - 14  
woensdag 30-11-2022 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - FC Motivée 3 - 1  
zondag 04-12-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - KFK Wajje 18 - 0  
zondag 04-12-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - FC Eliza 22 - 1  
zondag 04-12-2022 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Boobie Trap 1 - 0  
maandag 05-12-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - BBFC 2 - 3  
vrijdag 09-12-2022 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - FC Foefkes 3 - 2  
maandag 12-12-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - RS BXL jeugdhuizen LADIES 1 - 6  
dinsdag 13-12-2022 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - RWDM Girls 3 - 12  
donderdag 15-12-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - FC Motivée 7 - 0  
zondag 18-12-2022 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Eliza 2 - 3  
zondag 18-12-2022 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - Les Filles du Block 10 - 2  
dinsdag 20-12-2022 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - Bebolitas 1 - 7  
zondag 08-01-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - RWDM Girls 2 - 6  
zondag 08-01-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Daringwoman 5 - 2  
zondag 08-01-2023 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - Dronken Piraten Girls 1 - 3  
maandag 09-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Bebolitas 1 - 2  
dinsdag 10-01-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - BBFC 0 - 12  
donderdag 12-01-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - RS BXL jeugdhuizen LADIES 10 - 0  
vrijdag 13-01-2023 20u00 - 21u00 SportCity Sint-Pieters-Woluwe Dronken Piraten Girls - Boobie Trap 4 - 4  
zondag 15-01-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Les Filles du Block 3 - 1  
zondag 15-01-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls - KFK Wajje 13 - 0  
woensdag 18-01-2023 21u30 - 22u30 Campus Kompas Schaarbeek BBFC - FC Foefkes 5 - 0
zondag 22-01-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - FC Motivée 3 - 2  
zondag 22-01-2023 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - BBFC 4 - 3  
maandag 23-01-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Les Filles du Block -  
dinsdag 24-01-2023 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion Boobie Trap - FC Foefkes 2 - 3  
dinsdag 24-01-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wajje - Dronken Piraten Girls 0 - 9  
donderdag 26-01-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB FC Foefkes - FC Eliza 7 - 0  
zondag 29-01-2023 14u00 - 15u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - RWDM Girls 1 - 13  
maandag 30-01-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS BXL jeugdhuizen LADIES - Bebolitas 0 - 15