*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Reeks A

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 28-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Fc Mad Boys -  
woensdag 28-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KWB Savio -  
maandag 04-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - BG's Schaarbeek -  
maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - KFK Wojje -  
maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Carmen Chill -  
donderdag 07-03-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - FC Titans -  
vrijdag 08-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Le Coq Sportief -  
maandag 11-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek -  
woensdag 13-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - One Piece Brussels -  
maandag 18-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Carmen Chill -  
dinsdag 19-03-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Fc Mad Boys -  
woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Le Coq Sportief -  
donderdag 21-03-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
donderdag 21-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - KWB Savio -  
woensdag 27-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -  
woensdag 27-03-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Titans -  
vrijdag 29-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem -  
dinsdag 02-04-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - BG's Schaarbeek -  
donderdag 04-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Carmen Chill -  
donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - One Piece Brussels -  
maandag 08-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KWB Savio -  
woensdag 10-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek -  
woensdag 10-04-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - BG's Schaarbeek -
maandag 15-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KFK Wojje -
maandag 15-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - FC Titans -  
maandag 15-04-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Dikken Deem -  
woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Carmen Chill -  
vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Fc Mad Boys -  
woensdag 24-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
woensdag 24-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Fc Mad Boys -
vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - AEK Etterbeek -
maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - BG's Schaarbeek -  
dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - KWB Savio -
maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek One Piece Brussels - FC Titans -
woensdag 08-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen -
dinsdag 14-05-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Le Coq Sportief -
woensdag 15-05-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KWB Savio -
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 18-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Le Coq Sportief 7 - 9  
maandag 18-09-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - FC Titans 6 - 1  
dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - AEK Etterbeek 4 - 9  
woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem 4 - 1  
vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Carmen Chill 2 - 7  
woensdag 27-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KFK Wojje 5 - 2  
donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7  
dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - One Piece Brussels 8 - 9  
woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 0
woensdag 04-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 5 - 4  
donderdag 05-10-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Fc Mad Boys 6 - 4  
woensdag 11-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KWB Savio 5 - 6  
woensdag 11-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Dikken Deem 6 - 2  
donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - BG's Schaarbeek 4 - 5  
maandag 16-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - AEK Etterbeek 0 - 6  
woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - One Piece Brussels 3 - 6  
woensdag 18-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 5  
donderdag 19-10-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KFK Wojje 8 - 2  
maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - One Piece Brussels 4 - 5  
woensdag 25-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Dikken Deem 4 - 3  
maandag 30-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - FC Titans 5 - 3  
maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - One Piece Brussels 6 - 3  
maandag 06-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 3  
woensdag 08-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Le Coq Sportief 5 - 3  
woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Dikken Deem 4 - 3  
donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - KFK Wojje 2 - 4  
maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - BG's Schaarbeek 5 - 1  
maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Le Coq Sportief 6 - 9  
dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Carmen Chill 4 - 12  
vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek 4 - 5  
maandag 20-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Fc Mad Boys 9 - 4  
woensdag 22-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Titans 4 - 3  
woensdag 22-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KFK Wojje 13 - 5  
maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - One Piece Brussels 6 - 11  
maandag 27-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Le Coq Sportief 5 - 5
woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KFK Wojje 12 - 4  
woensdag 29-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Fc Mad Boys 4 - 4  
woensdag 06-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - BG's Schaarbeek 0 - 1  
woensdag 06-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Carmen Chill 10 - 6  
donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Dikken Deem 1 - 2  
maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - KWB Savio 2 - 6  
dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - RS Brusselse Jeugdhuizen 0 - 4  
woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Titans 5 - 0  
donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - One Piece Brussels 5 - 6  
woensdag 20-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek 9 - 2  
woensdag 20-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek 3 - 5  
donderdag 21-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Fc Mad Boys 7 - 5  
vrijdag 22-12-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - KFK Wojje 5 - 0
vrijdag 05-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - One Piece Brussels 3 - 6  
maandag 08-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Dikken Deem 9 - 6  
woensdag 10-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Fc Mad Boys 3 - 1  
donderdag 11-01-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KWB Savio 11 - 3
donderdag 11-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Carmen Chill 3 - 4  
maandag 15-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Dikken Deem 6 - 5  
maandag 22-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - KWB Savio 5 - 9
maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - KFK Wojje 4 - 7  
donderdag 25-01-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - BG's Schaarbeek 6 - 1  
donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - AEK Etterbeek 6 - 8  
vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - RS Brusselse Jeugdhuizen 11 - 6  
vrijdag 02-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Titans 5 - 0
maandag 05-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Carmen Chill 5 - 7  
maandag 05-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Fc Mad Boys 3 - 6  
dinsdag 06-02-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - FC Titans 6 - 1  
woensdag 07-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio 3 - 3  
donderdag 08-02-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Le Coq Sportief 13 - 3  
woensdag 14-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - One Piece Brussels 6 - 8  
woensdag 14-02-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KFK Wojje 2 - 6  
vrijdag 16-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek 6 - 3  
maandag 19-02-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 5  
dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Dikken Deem 0 - 6  
woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - AEK Etterbeek 1 - 3
donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Le Coq Sportief -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 28-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Fc Mad Boys -  
woensdag 28-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KWB Savio -  
maandag 04-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - BG's Schaarbeek -  
maandag 04-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - KFK Wojje -  
maandag 04-03-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Carmen Chill -  
donderdag 07-03-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - FC Titans -  
vrijdag 08-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Le Coq Sportief -  
maandag 11-03-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek -  
woensdag 13-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - One Piece Brussels -  
maandag 18-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Carmen Chill -  
dinsdag 19-03-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Fc Mad Boys -  
woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Le Coq Sportief -  
donderdag 21-03-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
donderdag 21-03-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - KWB Savio -  
woensdag 27-03-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -  
woensdag 27-03-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Titans -  
vrijdag 29-03-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem -  
dinsdag 02-04-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - BG's Schaarbeek -  
donderdag 04-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Carmen Chill -  
donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - One Piece Brussels -  
maandag 08-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KWB Savio -  
woensdag 10-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek -  
woensdag 10-04-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - BG's Schaarbeek -
maandag 15-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KFK Wojje -
maandag 15-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - FC Titans -  
maandag 15-04-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Dikken Deem -  
woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Carmen Chill -  
vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Fc Mad Boys -  
woensdag 24-04-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
woensdag 24-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Fc Mad Boys -
vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - AEK Etterbeek -
maandag 29-04-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - BG's Schaarbeek -  
dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - KWB Savio -
maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek One Piece Brussels - FC Titans -
woensdag 08-05-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen -
dinsdag 14-05-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Le Coq Sportief -
woensdag 15-05-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KWB Savio -
maandag 18-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Le Coq Sportief 7 - 9  
maandag 18-09-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - FC Titans 6 - 1  
dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - AEK Etterbeek 4 - 9  
woensdag 20-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem 4 - 1  
vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Carmen Chill 2 - 7  
woensdag 27-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KFK Wojje 5 - 2  
donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7  
dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - One Piece Brussels 8 - 9  
woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 0
woensdag 04-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 5 - 4  
donderdag 05-10-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Fc Mad Boys 6 - 4  
woensdag 11-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KWB Savio 5 - 6  
woensdag 11-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Dikken Deem 6 - 2  
donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - BG's Schaarbeek 4 - 5  
maandag 16-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - AEK Etterbeek 0 - 6  
woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - One Piece Brussels 3 - 6  
woensdag 18-10-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 5  
donderdag 19-10-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KFK Wojje 8 - 2  
maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - One Piece Brussels 4 - 5  
woensdag 25-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Dikken Deem 4 - 3  
maandag 30-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - FC Titans 5 - 3  
maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - One Piece Brussels 6 - 3  
maandag 06-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 3  
woensdag 08-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Le Coq Sportief 5 - 3  
woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Dikken Deem 4 - 3  
donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - KFK Wojje 2 - 4  
maandag 13-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - BG's Schaarbeek 5 - 1  
maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - Le Coq Sportief 6 - 9  
dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Carmen Chill 4 - 12  
vrijdag 17-11-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek 4 - 5  
maandag 20-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Fc Mad Boys 9 - 4  
woensdag 22-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Titans 4 - 3  
woensdag 22-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KFK Wojje 13 - 5  
maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - One Piece Brussels 6 - 11  
maandag 27-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Le Coq Sportief 5 - 5
woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KFK Wojje 12 - 4  
woensdag 29-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Fc Mad Boys 4 - 4  
woensdag 06-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - BG's Schaarbeek 0 - 1  
woensdag 06-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Carmen Chill 10 - 6  
donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Dikken Deem 1 - 2  
maandag 11-12-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - KWB Savio 2 - 6  
dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - RS Brusselse Jeugdhuizen 0 - 4  
woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Titans 5 - 0  
donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - One Piece Brussels 5 - 6  
woensdag 20-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek 9 - 2  
woensdag 20-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek 3 - 5  
donderdag 21-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Fc Mad Boys 7 - 5  
vrijdag 22-12-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - KFK Wojje 5 - 0
vrijdag 05-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - One Piece Brussels 3 - 6  
maandag 08-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Dikken Deem 9 - 6  
woensdag 10-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Fc Mad Boys 3 - 1  
donderdag 11-01-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KWB Savio 11 - 3
donderdag 11-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Carmen Chill 3 - 4  
maandag 15-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Dikken Deem 6 - 5  
maandag 22-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - KWB Savio 5 - 9
maandag 22-01-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - KFK Wojje 4 - 7  
donderdag 25-01-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - BG's Schaarbeek 6 - 1  
donderdag 25-01-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - AEK Etterbeek 6 - 8  
vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - RS Brusselse Jeugdhuizen 11 - 6  
vrijdag 02-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Titans 5 - 0
maandag 05-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Carmen Chill 5 - 7  
maandag 05-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - Fc Mad Boys 3 - 6  
dinsdag 06-02-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - FC Titans 6 - 1  
woensdag 07-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio 3 - 3  
donderdag 08-02-2024 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Le Coq Sportief 13 - 3  
woensdag 14-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - One Piece Brussels 6 - 8  
woensdag 14-02-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KFK Wojje 2 - 6  
vrijdag 16-02-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek 6 - 3  
maandag 19-02-2024 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 5  
dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - Dikken Deem 0 - 6  
woensdag 21-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - AEK Etterbeek 1 - 3
donderdag 22-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - Le Coq Sportief -