*** KALENDER: uitslagen, klassementen en kalenderwijzigingen werden bijgewerkt tot 7-dec-22 *** 

Kalender 2022-2023 : Reeks A

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 12-12-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Boes Booze -  
maandag 12-12-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Titans BXL -  
maandag 12-12-2022 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - KWB Savio -  
woensdag 14-12-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem -  
vrijdag 16-12-2022 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Carmen Chill -  
dinsdag 20-12-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - BG's Schaarbeek -
donderdag 22-12-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - C21 Azur -  
donderdag 05-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Carmen Chill -  
vrijdag 06-01-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek -  
maandag 09-01-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Dikken Deem -  
maandag 09-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - One Piece Brussels -  
woensdag 11-01-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - C21 Azur -  
woensdag 11-01-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia -
vrijdag 13-01-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio -  
maandag 16-01-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek -  
dinsdag 17-01-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - AEK Etterbeek -
woensdag 18-01-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Dikken Deem -  
maandag 23-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
maandag 23-01-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Titans BXL -  
vrijdag 27-01-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem -  
vrijdag 27-01-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - One Piece Brussels -  
woensdag 01-02-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Real Andalucia -
woensdag 01-02-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen -
donderdag 02-02-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Boes Booze -  
donderdag 02-02-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - BG's Schaarbeek -  
maandag 06-02-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KWB Savio -  
maandag 06-02-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Dikken Deem -  
woensdag 08-02-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - AEK Etterbeek -  
woensdag 08-02-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - One Piece Brussels -  
vrijdag 10-02-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
vrijdag 10-02-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Titans BXL -  
dinsdag 14-02-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Titans BXL -
woensdag 15-02-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Carmen Chill -  
woensdag 15-02-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - C21 Azur -  
vrijdag 17-02-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek -  
maandag 20-02-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Titans BXL -  
woensdag 22-02-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - One Piece Brussels -  
vrijdag 24-02-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - C21 Azur -  
dinsdag 28-02-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - RS Brusselse Jeugdhuizen -
donderdag 02-03-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Carmen Chill -  
donderdag 02-03-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - KWB Savio -  
maandag 06-03-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - BG's Schaarbeek -  
maandag 06-03-2023 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Dikken Deem -  
maandag 06-03-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Carmen Chill -  
vrijdag 10-03-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze -  
woensdag 15-03-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
donderdag 16-03-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - One Piece Brussels -  
donderdag 16-03-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Boes Booze -  
vrijdag 17-03-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Real Andalucia -
maandag 20-03-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
vrijdag 24-03-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - BG's Schaarbeek -  
dinsdag 28-03-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Dikken Deem -
woensdag 29-03-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek -  
woensdag 29-03-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KWB Savio -  
donderdag 30-03-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - C21 Azur -  
maandag 03-04-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - One Piece Brussels -  
maandag 03-04-2023 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Boes Booze -  
woensdag 05-04-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Titans BXL -  
dinsdag 11-04-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill -
woensdag 12-04-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Boes Booze -  
donderdag 13-04-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - AEK Etterbeek -  
vrijdag 14-04-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem -  
maandag 17-04-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - AEK Etterbeek -
maandag 17-04-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Real Andalucia -
vrijdag 21-04-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Carmen Chill -  
donderdag 27-04-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - BG's Schaarbeek -  
woensdag 03-05-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Dikken Deem -  
dinsdag 09-05-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - One Piece Brussels -
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 05-09-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - KWB Savio 2 - 1  
maandag 05-09-2022 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Boes Booze 5 - 3  
woensdag 07-09-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 4  
woensdag 14-09-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Titans BXL 10 - 2  
vrijdag 16-09-2022 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - C21 Azur 3 - 1  
maandag 19-09-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - BG's Schaarbeek 5 - 3  
donderdag 22-09-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Real Andalucia -
vrijdag 23-09-2022 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - One Piece Brussels 5 - 9  
dinsdag 27-09-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - KWB Savio -
woensdag 28-09-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - C21 Azur 1 - 0  
donderdag 29-09-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 6  
maandag 03-10-2022 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - One Piece Brussels 4 - 4  
woensdag 05-10-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio 5 - 8  
donderdag 06-10-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Dikken Deem 2 - 3  
vrijdag 07-10-2022 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Real Andalucia -
woensdag 12-10-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 5  
woensdag 12-10-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - BG's Schaarbeek 1 - 5  
donderdag 13-10-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - AEK Etterbeek 2 - 3  
maandag 17-10-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Carmen Chill 7 - 8  
maandag 17-10-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - C21 Azur 4 - 5  
woensdag 19-10-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Real Andalucia -
vrijdag 21-10-2022 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Titans BXL 3 - 5  
woensdag 26-10-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Boes Booze 7 - 4  
donderdag 27-10-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KWB Savio 5 - 0
maandag 31-10-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Real Andalucia -
maandag 31-10-2022 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - BG's Schaarbeek 5 - 2  
donderdag 03-11-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 5  
dinsdag 08-11-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - C21 Azur -
woensdag 09-11-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek 5 - 7  
maandag 14-11-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Real Andalucia -
woensdag 16-11-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Boes Booze 10 - 6  
woensdag 16-11-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Titans BXL 3 - 1  
vrijdag 18-11-2022 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 7  
dinsdag 22-11-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Boes Booze -
woensdag 23-11-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KWB Savio 5 - 7  
donderdag 24-11-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Titans BXL 5 - 0
maandag 28-11-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - C21 Azur 9 - 4  
maandag 28-11-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Carmen Chill 3 - 1  
donderdag 01-12-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - One Piece Brussels 7 - 3  
vrijdag 02-12-2022 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AEK Etterbeek 0 - 2  
woensdag 07-12-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Carmen Chill 7 - 6
donderdag 08-12-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Real Andalucia -
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 12-12-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Boes Booze -  
maandag 12-12-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Titans BXL -  
maandag 12-12-2022 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - KWB Savio -  
woensdag 14-12-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem -  
vrijdag 16-12-2022 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Carmen Chill -  
dinsdag 20-12-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - BG's Schaarbeek -
donderdag 22-12-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - C21 Azur -  
donderdag 05-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Carmen Chill -  
vrijdag 06-01-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek -  
maandag 09-01-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Dikken Deem -  
maandag 09-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - One Piece Brussels -  
woensdag 11-01-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - C21 Azur -  
woensdag 11-01-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia -
vrijdag 13-01-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio -  
maandag 16-01-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek -  
dinsdag 17-01-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - AEK Etterbeek -
woensdag 18-01-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Dikken Deem -  
maandag 23-01-2023 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
maandag 23-01-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Titans BXL -  
vrijdag 27-01-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem -  
vrijdag 27-01-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - One Piece Brussels -  
woensdag 01-02-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Real Andalucia -
woensdag 01-02-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen -
donderdag 02-02-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Boes Booze -  
donderdag 02-02-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - BG's Schaarbeek -  
maandag 06-02-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - KWB Savio -  
maandag 06-02-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Dikken Deem -  
woensdag 08-02-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - AEK Etterbeek -  
woensdag 08-02-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - One Piece Brussels -  
vrijdag 10-02-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
vrijdag 10-02-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Titans BXL -  
dinsdag 14-02-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Titans BXL -
woensdag 15-02-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Carmen Chill -  
woensdag 15-02-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - C21 Azur -  
vrijdag 17-02-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek -  
maandag 20-02-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Titans BXL -  
woensdag 22-02-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - One Piece Brussels -  
vrijdag 24-02-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - C21 Azur -  
dinsdag 28-02-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - RS Brusselse Jeugdhuizen -
donderdag 02-03-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Carmen Chill -  
donderdag 02-03-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - KWB Savio -  
maandag 06-03-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - BG's Schaarbeek -  
maandag 06-03-2023 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Dikken Deem -  
maandag 06-03-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Carmen Chill -  
vrijdag 10-03-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze -  
woensdag 15-03-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
donderdag 16-03-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - One Piece Brussels -  
donderdag 16-03-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Boes Booze -  
vrijdag 17-03-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Real Andalucia -
maandag 20-03-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
vrijdag 24-03-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - BG's Schaarbeek -  
dinsdag 28-03-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Dikken Deem -
woensdag 29-03-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek -  
woensdag 29-03-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - KWB Savio -  
donderdag 30-03-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - C21 Azur -  
maandag 03-04-2023 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - One Piece Brussels -  
maandag 03-04-2023 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Boes Booze -  
woensdag 05-04-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Titans BXL -  
dinsdag 11-04-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill -
woensdag 12-04-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Boes Booze -  
donderdag 13-04-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - AEK Etterbeek -  
vrijdag 14-04-2023 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem -  
maandag 17-04-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - AEK Etterbeek -
maandag 17-04-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Real Andalucia -
vrijdag 21-04-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Carmen Chill -  
donderdag 27-04-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - BG's Schaarbeek -  
woensdag 03-05-2023 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Dikken Deem -  
dinsdag 09-05-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - One Piece Brussels -
maandag 05-09-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - KWB Savio 2 - 1  
maandag 05-09-2022 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - Boes Booze 5 - 3  
woensdag 07-09-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 4  
woensdag 14-09-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Titans BXL 10 - 2  
vrijdag 16-09-2022 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - C21 Azur 3 - 1  
maandag 19-09-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - BG's Schaarbeek 5 - 3  
donderdag 22-09-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Real Andalucia -
vrijdag 23-09-2022 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - One Piece Brussels 5 - 9  
dinsdag 27-09-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - KWB Savio -
woensdag 28-09-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - C21 Azur 1 - 0  
donderdag 29-09-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 6  
maandag 03-10-2022 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - One Piece Brussels 4 - 4  
woensdag 05-10-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio 5 - 8  
donderdag 06-10-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Dikken Deem 2 - 3  
vrijdag 07-10-2022 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Real Andalucia -
woensdag 12-10-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 5  
woensdag 12-10-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - BG's Schaarbeek 1 - 5  
donderdag 13-10-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - AEK Etterbeek 2 - 3  
maandag 17-10-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Carmen Chill 7 - 8  
maandag 17-10-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - C21 Azur 4 - 5  
woensdag 19-10-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Real Andalucia -
vrijdag 21-10-2022 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Titans BXL 3 - 5  
woensdag 26-10-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Boes Booze 7 - 4  
donderdag 27-10-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - KWB Savio 5 - 0
maandag 31-10-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Real Andalucia -
maandag 31-10-2022 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas C21 Azur - BG's Schaarbeek 5 - 2  
donderdag 03-11-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 5  
dinsdag 08-11-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - C21 Azur -
woensdag 09-11-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek 5 - 7  
maandag 14-11-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Real Andalucia -
woensdag 16-11-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Boes Booze 10 - 6  
woensdag 16-11-2022 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Titans BXL 3 - 1  
vrijdag 18-11-2022 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 7  
dinsdag 22-11-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Boes Booze -
woensdag 23-11-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KWB Savio 5 - 7  
donderdag 24-11-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Titans BXL 5 - 0
maandag 28-11-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - C21 Azur 9 - 4  
maandag 28-11-2022 21u00 - 22u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Carmen Chill 3 - 1  
donderdag 01-12-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - One Piece Brussels 7 - 3  
vrijdag 02-12-2022 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AEK Etterbeek 0 - 2  
woensdag 07-12-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Carmen Chill 7 - 6
donderdag 08-12-2022 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Real Andalucia -