*** Seizoen 2019 - 2020 : hier nog inschrijven voor dames- en veteranencompetities !!! *** ZVK Intoxicoche zoekt spelers: mail naar sid.lieten@gmail.com ***

Kalender 2018-2019 : A-Reeks

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de A-Reeks

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 19-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt Nieuwstraat 4 - 7  
woensdag 19-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - De Kuub Z.Z. 6 - 5  
vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - FC Bebo 3 - 2  
vrijdag 21-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - V.C. Amoreal 3 - 2  
vrijdag 21-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem 3 - 3  
woensdag 26-09-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Dikken Deem 2 - 3  
vrijdag 28-09-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - De Kuub Z.Z. 4 - 4  
woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - KWB Savio 7 - 5  
woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Nazionale Team 5 - 3  
vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - De Kuub Z.Z. 8 - 9  
vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Boes Booze 2 - 3  
vrijdag 05-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - V.C. Amoreal 2 - 0  
maandag 08-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Italgio 4 - 3  
woensdag 10-10-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - The New Ketjes 6 - 8  
woensdag 17-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - BG's Schaarbeek 6 - 3  
woensdag 17-10-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - KWB Savio 1 - 11  
vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - V.C. Amoreal 6 - 4  
maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Bebo 5 - 5  
vrijdag 26-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Media Markt Nieuwstraat 0 - 5
vrijdag 26-10-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 4 - 4  
woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - FC Bebo 11 - 2  
woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Italgio 2 - 2  
maandag 05-11-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
vrijdag 09-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - The New Ketjes 5 - 5  
vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Italgio 4 - 4  
vrijdag 09-11-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - V.C. Amoreal 9 - 6  
woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Boes Booze 6 - 5  
vrijdag 16-11-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - De Kuub Z.Z. 9 - 11  
vrijdag 16-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - BG's Schaarbeek 5 - 0
woensdag 21-11-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Dikken Deem 4 - 3  
woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Italgio 4 - 11  
woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Boes Booze 7 - 4  
vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Nazionale Team 5 - 0
vrijdag 30-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - De Kuub Z.Z. 4 - 3  
maandag 03-12-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - The New Ketjes 6 - 3  
vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - V.C. Amoreal 5 - 8  
vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Media Markt Nieuwstraat 2 - 5  
vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Nazionale Team 3 - 3  
vrijdag 07-12-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek 8 - 5  
woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - KWB Savio 4 - 8  
woensdag 12-12-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - BG's Schaarbeek 4 - 4  
vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - The New Ketjes 9 - 3  
vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem 2 - 7  
maandag 17-12-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Nazionale Team 7 - 2  
vrijdag 21-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Boes Booze 5 - 0
vrijdag 21-12-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Italgio 8 - 5  
vrijdag 28-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - The New Ketjes 5 - 8  
vrijdag 04-01-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Bebo 10 - 2  
woensdag 09-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Nazionale Team 8 - 3  
vrijdag 11-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Boes Booze 2 - 3  
vrijdag 11-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Media Markt Nieuwstraat 3 - 4  
maandag 14-01-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - V.C. Amoreal 3 - 2  
vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - KWB Savio 5 - 6  
vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - The New Ketjes 1 - 4  
woensdag 23-01-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - The New Ketjes 7 - 12  
vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 4  
vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Italgio 3 - 1  
vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Nazionale Team 7 - 7  
vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Dikken Deem 2 - 8  
vrijdag 01-02-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - The New Ketjes 6 - 4  
woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - V.C. Amoreal 9 - 5  
vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Media Markt Nieuwstraat 5 - 2  
vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - BG's Schaarbeek 1 - 6  
maandag 11-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - BG's Schaarbeek 8 - 2  
woensdag 13-02-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - FC Bebo 7 - 3  
vrijdag 15-02-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze 10 - 2  
woensdag 20-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Dikken Deem 4 - 10  
woensdag 20-02-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - The New Ketjes 4 - 13  
vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Bebo 7 - 3  
vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - De Kuub Z.Z. 5 - 0
maandag 25-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - KWB Savio 4 - 3  
woensdag 27-02-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Italgio 6 - 1  
vrijdag 01-03-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Media Markt Nieuwstraat 8 - 1  
woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - De Kuub Z.Z. 8 - 6  
woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Dikken Deem 6 - 5  
woensdag 06-03-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - FC Bebo 5 - 3  
vrijdag 08-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - KWB Savio 2 - 6  
woensdag 13-03-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - KWB Savio 0 - 3  
vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Italgio 4 - 5  
vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio 3 - 9
woensdag 20-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - V.C. Amoreal 7 - 4  
woensdag 20-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - De Kuub Z.Z. 9 - 5  
woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Boes Booze 2 - 4  
vrijdag 22-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Nazionale Team 9 - 2  
maandag 25-03-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - De Kuub Z.Z. 6 - 3  
woensdag 27-03-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Boes Booze 4 - 3  
woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - BG's Schaarbeek 4 - 4  
woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Media Markt Nieuwstraat 4 - 4  
vrijdag 05-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Dikken Deem 3 - 9  
woensdag 10-04-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - De Kuub Z.Z. 5 - 1  
vrijdag 12-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - BG's Schaarbeek 4 - 6
woensdag 17-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - V.C. Amoreal 3 - 5  
woensdag 17-04-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Dikken Deem 5 - 5
vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Nazionale Team 8 - 4  
vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - KWB Savio 5 - 5  
woensdag 24-04-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - BG's Schaarbeek 4 - 5  
vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - FC Bebo 5 - 8  
vrijdag 26-04-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Nazionale Team 5 - 0
dinsdag 30-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Boes Booze 3 - 4
vrijdag 03-05-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Italgio 4 - 2  
vrijdag 03-05-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - The New Ketjes 8 - 3  
maandag 06-05-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Boes Booze 8 - 4  
woensdag 08-05-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Nazionale Team 3 - 4  
vrijdag 10-05-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Media Markt Nieuwstraat 5 - 4
dinsdag 14-05-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - V.C. Amoreal 5 - 9
woensdag 15-05-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - FC Bebo 5 - 0
woensdag 15-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Italgio 8 - 4  
vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - KWB Savio 7 - 3
vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - BG's Schaarbeek 3 - 6
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 19-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt Nieuwstraat 4 - 7  
woensdag 19-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - De Kuub Z.Z. 6 - 5  
vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - FC Bebo 3 - 2  
vrijdag 21-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - V.C. Amoreal 3 - 2  
vrijdag 21-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem 3 - 3  
woensdag 26-09-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Dikken Deem 2 - 3  
vrijdag 28-09-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - De Kuub Z.Z. 4 - 4  
woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - KWB Savio 7 - 5  
woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Nazionale Team 5 - 3  
vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - De Kuub Z.Z. 8 - 9  
vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Boes Booze 2 - 3  
vrijdag 05-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - V.C. Amoreal 2 - 0  
maandag 08-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Italgio 4 - 3  
woensdag 10-10-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - The New Ketjes 6 - 8  
woensdag 17-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - BG's Schaarbeek 6 - 3  
woensdag 17-10-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - KWB Savio 1 - 11  
vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - V.C. Amoreal 6 - 4  
maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Bebo 5 - 5  
vrijdag 26-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Media Markt Nieuwstraat 0 - 5
vrijdag 26-10-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 4 - 4  
woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - FC Bebo 11 - 2  
woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Italgio 2 - 2  
maandag 05-11-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
vrijdag 09-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - The New Ketjes 5 - 5  
vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Italgio 4 - 4  
vrijdag 09-11-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - V.C. Amoreal 9 - 6  
woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Boes Booze 6 - 5  
vrijdag 16-11-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - De Kuub Z.Z. 9 - 11  
vrijdag 16-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - BG's Schaarbeek 5 - 0
woensdag 21-11-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Dikken Deem 4 - 3  
woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Italgio 4 - 11  
woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Boes Booze 7 - 4  
vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Nazionale Team 5 - 0
vrijdag 30-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - De Kuub Z.Z. 4 - 3  
maandag 03-12-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - The New Ketjes 6 - 3  
vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - V.C. Amoreal 5 - 8  
vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Media Markt Nieuwstraat 2 - 5  
vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Nazionale Team 3 - 3  
vrijdag 07-12-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek 8 - 5  
woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - KWB Savio 4 - 8  
woensdag 12-12-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - BG's Schaarbeek 4 - 4  
vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - The New Ketjes 9 - 3  
vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem 2 - 7  
maandag 17-12-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Nazionale Team 7 - 2  
vrijdag 21-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Boes Booze 5 - 0
vrijdag 21-12-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Italgio 8 - 5  
vrijdag 28-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - The New Ketjes 5 - 8  
vrijdag 04-01-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Bebo 10 - 2  
woensdag 09-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Nazionale Team 8 - 3  
vrijdag 11-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Boes Booze 2 - 3  
vrijdag 11-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Media Markt Nieuwstraat 3 - 4  
maandag 14-01-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - V.C. Amoreal 3 - 2  
vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - KWB Savio 5 - 6  
vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - The New Ketjes 1 - 4  
woensdag 23-01-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - The New Ketjes 7 - 12  
vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo 7 - 4  
vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Italgio 3 - 1  
vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Nazionale Team 7 - 7  
vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Dikken Deem 2 - 8  
vrijdag 01-02-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - The New Ketjes 6 - 4  
woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - V.C. Amoreal 9 - 5  
vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Media Markt Nieuwstraat 5 - 2  
vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - BG's Schaarbeek 1 - 6  
maandag 11-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - BG's Schaarbeek 8 - 2  
woensdag 13-02-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - FC Bebo 7 - 3  
vrijdag 15-02-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze 10 - 2  
woensdag 20-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Dikken Deem 4 - 10  
woensdag 20-02-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - The New Ketjes 4 - 13  
vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Bebo 7 - 3  
vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - De Kuub Z.Z. 5 - 0
maandag 25-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - KWB Savio 4 - 3  
woensdag 27-02-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Italgio 6 - 1  
vrijdag 01-03-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Media Markt Nieuwstraat 8 - 1  
woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - De Kuub Z.Z. 8 - 6  
woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Dikken Deem 6 - 5  
woensdag 06-03-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - FC Bebo 5 - 3  
vrijdag 08-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - KWB Savio 2 - 6  
woensdag 13-03-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - KWB Savio 0 - 3  
vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Italgio 4 - 5  
vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio 3 - 9
woensdag 20-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - V.C. Amoreal 7 - 4  
woensdag 20-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - De Kuub Z.Z. 9 - 5  
woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Boes Booze 2 - 4  
vrijdag 22-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Nazionale Team 9 - 2  
maandag 25-03-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - De Kuub Z.Z. 6 - 3  
woensdag 27-03-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Boes Booze 4 - 3  
woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - BG's Schaarbeek 4 - 4  
woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Media Markt Nieuwstraat 4 - 4  
vrijdag 05-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Dikken Deem 3 - 9  
woensdag 10-04-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - De Kuub Z.Z. 5 - 1  
vrijdag 12-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - BG's Schaarbeek 4 - 6
woensdag 17-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - V.C. Amoreal 3 - 5  
woensdag 17-04-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Dikken Deem 5 - 5
vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Nazionale Team 8 - 4  
vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - KWB Savio 5 - 5  
woensdag 24-04-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - BG's Schaarbeek 4 - 5  
vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - FC Bebo 5 - 8  
vrijdag 26-04-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Nazionale Team 5 - 0
dinsdag 30-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Boes Booze 3 - 4
vrijdag 03-05-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Italgio 4 - 2  
vrijdag 03-05-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - The New Ketjes 8 - 3  
maandag 06-05-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Boes Booze 8 - 4  
woensdag 08-05-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Nazionale Team 3 - 4  
vrijdag 10-05-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Media Markt Nieuwstraat 5 - 4
dinsdag 14-05-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - V.C. Amoreal 5 - 9
woensdag 15-05-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - FC Bebo 5 - 0
woensdag 15-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Italgio 8 - 4  
vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - KWB Savio 7 - 3
vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - BG's Schaarbeek 3 - 6