*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Minor-Ndako City

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D maandag 18-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - KFK Wojje -  
Reeks D donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako City -  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
Reeks D maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - VBM -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Greenta Bxl -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -
Reeks D maandag 09-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
Reeks D vrijdag 20-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -
Reeks D maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 31-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako City -  
Reeks D donderdag 09-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 20-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - El Reygato CF -  
Reeks D maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Minor-Ndako City 10 - 5  
Reeks D zaterdag 21-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City 5 - 5  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 5 - 5  
Reeks D woensdag 16-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 2 - 6  
Reeks D maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 4 - 1  
Reeks D dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 1 - 6  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D maandag 18-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - KFK Wojje -  
Reeks D donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako City -  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
Reeks D maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - VBM -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Greenta Bxl -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -
Reeks D maandag 09-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
Reeks D vrijdag 20-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -
Reeks D maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 31-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako City -  
Reeks D donderdag 09-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City -  
Reeks D maandag 20-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - El Reygato CF -  
Reeks D maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Minor-Ndako City 10 - 5  
Reeks D zaterdag 21-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City 5 - 5  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 5 - 5  
Reeks D woensdag 16-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 2 - 6  
Reeks D maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 4 - 1  
Reeks D dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 1 - 6