*** volg ons op facebook *** Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Minor-Ndako City

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako City -
Reeks C woensdag 15-05-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Five Lions Futsal Club -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Minor-Ndako City 3 - 14  
Reeks C woensdag 20-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako City 2 - 8  
Reeks C woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM 15 - 2  
Beker-1/16 Finale vrijdag 13-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Carmen Chill 5 - 7  
Reeks C woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Metallurg Brasseurs 8 - 6  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako City 10 - 0  
Reeks C woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 10 - 5  
Reeks C donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City 7 - 6  
Reeks C woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo 8 - 5  
Reeks C woensdag 27-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United 2 - 5
Reeks C woensdag 10-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City 2 - 7  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk 6 - 2  
Reeks C dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City 2 - 4  
Reeks C dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako City 6 - 7  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City 2 - 3  
Reeks C woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Futsal Molenbeek 5 - 4  
Reeks C maandag 25-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City 7 - 1  
Reeks C woensdag 03-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 8 - 9  
Reeks C woensdag 10-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako City 5 - 0
Reeks C woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas 6 - 8
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 23-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - Minor-Ndako City -
Reeks C woensdag 15-05-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Five Lions Futsal Club -
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Minor-Ndako City 3 - 14  
Reeks C woensdag 20-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - Minor-Ndako City 2 - 8  
Reeks C woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM 15 - 2  
Beker-1/16 Finale vrijdag 13-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Carmen Chill 5 - 7  
Reeks C woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Metallurg Brasseurs 8 - 6  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Minor-Ndako City 10 - 0  
Reeks C woensdag 29-11-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Phoenix 1140 10 - 5  
Reeks C donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City 7 - 6  
Reeks C woensdag 13-12-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Bob Merlo 8 - 5  
Reeks C woensdag 27-12-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Brussels United 2 - 5
Reeks C woensdag 10-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City 2 - 7  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Racing Eunk 6 - 2  
Reeks C dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City 2 - 4  
Reeks C dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Minor-Ndako City 6 - 7  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City 2 - 3  
Reeks C woensdag 20-03-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Futsal Molenbeek 5 - 4  
Reeks C maandag 25-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - Minor-Ndako City 7 - 1  
Reeks C woensdag 03-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 8 - 9  
Reeks C woensdag 10-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - Minor-Ndako City 5 - 0
Reeks C woensdag 17-04-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - Roskamikaas 6 - 8