*** HERNIEUWDE UPDATE VIRUS COVID-19: DEFINITIEF: GEEN BZVC-wedstrijden meer voor het seizoen 2019-2020 ***

*** like onze facebookpagina: https://www.facebook.com/BrusselseZaalVoetbalCompetitie/ ***

Kalender 2019-2020 : Greenta Bxl

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FC Bebo 0 - 6  
Reeks D woensdag 18-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Greenta Bxl 0 - 9  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - KFK Wojje 1 - 2  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Greenta Bxl 5 - 7  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - VBM 6 - 3  
Reeks D donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Greenta Bxl 5 - 3  
Reeks D donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Greenta Bxl 4 - 3  
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FriS 4 - 2  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako City 1 - 3  
Reeks D maandag 16-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Greenta Bxl 4 - 4  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - De Wulle Bieste 6 - 2  
Reeks D maandag 06-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Greenta Bxl 7 - 0  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Celle Boys 4 - 3  
Reeks D woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Greenta Bxl 4 - 3  
Reeks D dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Greenta Bxl 2 - 2  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Media Markt 1000 2 - 0  
Reeks D maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Greenta Bxl 2 - 3  
Reeks D vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako Club 2 - 3  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Greenta Bxl -
Reeks D vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Sheffield Tuesday -
Reeks D zaterdag 04-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Greenta Bxl -
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - El Reygato CF -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 19-05-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Greenta Bxl -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FC Bebo 0 - 6  
Reeks D woensdag 18-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Greenta Bxl 0 - 9  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - KFK Wojje 1 - 2  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Greenta Bxl 5 - 7  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - VBM 6 - 3  
Reeks D donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Greenta Bxl 5 - 3  
Reeks D donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Greenta Bxl 4 - 3  
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FriS 4 - 2  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako City 1 - 3  
Reeks D maandag 16-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Greenta Bxl 4 - 4  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - De Wulle Bieste 6 - 2  
Reeks D maandag 06-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Greenta Bxl 7 - 0  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Celle Boys 4 - 3  
Reeks D woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Greenta Bxl 4 - 3  
Reeks D dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Greenta Bxl 2 - 2  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Media Markt 1000 2 - 0  
Reeks D maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Greenta Bxl 2 - 3  
Reeks D vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako Club 2 - 3  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Greenta Bxl -
Reeks D vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Sheffield Tuesday -
Reeks D zaterdag 04-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Greenta Bxl -
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - El Reygato CF -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 19-05-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Greenta Bxl -