*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : AS Greenta

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Steaua Simonis -  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Saloon -  
Reeks B vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AS Greenta -  
Reeks B vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Auverkes -
Reeks B dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - AS Greenta -  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo -
Reeks B vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dashtereirs -  
Reeks B vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Stoemp -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AS Greenta 2 - 1  
Beker-1/32 Finale vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Carmen Chill All Stars 6 - 2  
Reeks B donderdag 05-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AS Greenta 1 - 6  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 3 - 2
Reeks B vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Boes Booze 7 - 1  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta 3 - 11  
Reeks B vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dikken Bal Monk 5 - 0
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - AS Greenta 0 - 10  
Reeks B maandag 27-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AS Greenta 3 - 7  
Reeks B vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Shotakoté 5 - 1  
Beker-1/16 Finale vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Mix-Up 7 - 3  
Reeks B woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 3 - 1  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AS Greenta 2 - 5  
Beker-1/8 Finale dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - AS Greenta 3 - 4  
Reeks B dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AS Greenta 4 - 2  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 01-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Steaua Simonis -  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Saloon -  
Reeks B vrijdag 22-03-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - AS Greenta -  
Reeks B vrijdag 29-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Auverkes -
Reeks B dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - AS Greenta -  
Reeks B vrijdag 12-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Bebo -
Reeks B vrijdag 26-04-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dashtereirs -  
Reeks B vrijdag 10-05-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Stoemp -
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AS Greenta 2 - 1  
Beker-1/32 Finale vrijdag 29-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Carmen Chill All Stars 6 - 2  
Reeks B donderdag 05-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AS Greenta 1 - 6  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 3 - 2
Reeks B vrijdag 27-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Boes Booze 7 - 1  
Reeks B vrijdag 03-11-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - AS Greenta 3 - 11  
Reeks B vrijdag 10-11-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Dikken Bal Monk 5 - 0
Reeks B dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - AS Greenta 0 - 10  
Reeks B maandag 27-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AS Greenta 3 - 7  
Reeks B vrijdag 08-12-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Shotakoté 5 - 1  
Beker-1/16 Finale vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Mix-Up 7 - 3  
Reeks B woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 3 - 1  
Reeks B vrijdag 02-02-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AS Greenta 2 - 5  
Beker-1/8 Finale dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - AS Greenta 3 - 4  
Reeks B dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AS Greenta 4 - 2