*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Dames-Finale C zondag 08-12-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - RWDM Girls B -  
Dames-Finale B zondag 08-12-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Belgian boobs - Daringwoman -  
Reeks B maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
Beker-1/16 Finale maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Sheffield Tuesday -  
Reeks B maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Reeks D maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako Club -  
Veteranen dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - Rue de Flandre -  
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -
Veteranen dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - FC Bebo Vets -  
Reeks D dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Celle Boys -  
Beker-1/16 Finale woensdag 11-12-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VBM -  
Reeks A woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - FC Amoreal -  
Reeks B woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -
Reeks C woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta -  
Reeks B woensdag 11-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté -  
Reeks C donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's -  
Reeks D donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys Brussels -  
Reeks B donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
Beker-1/16 Finale donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks A vrijdag 13-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - De Kuub Z.Z. -  
Reeks A vrijdag 13-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Bebo -  
Veteranen vrijdag 13-12-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Carmen Chill Vets -  
Beker-1/16 Finale vrijdag 13-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - KFK Wojje -  
Dames-Finale A zondag 15-12-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - RWDM Girls A -  
Dames-Finale C zondag 15-12-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - RWDM Girls B -  
Reeks A maandag 16-12-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - KWB Savio -  
Reeks D maandag 16-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Greenta Bxl -  
Reeks D maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
Reeks D dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 -  
Reeks B dinsdag 17-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 18-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
Reeks C woensdag 18-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen -  
Beker-1/16 Finale woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sanfing Knights -  
Reeks D woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - KFK Wojje -  
Reeks C donderdag 19-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
Beker-1/16 Finale donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Roskamikaas -  
Reeks A donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Real Andalucia -  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - De Wulle Bieste -  
Reeks A vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks B vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick -  
Reeks A vrijdag 20-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Amoreal -  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Reygato CF -  
Reeks D zaterdag 21-12-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako Club -  
Reeks C zaterdag 21-12-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 -  
Reeks A maandag 23-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - BG's Schaarbeek -  
Reeks D maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - VBM -  
Reeks B maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
Reeks A vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Boes Booze -  
Reeks C vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - C21 Azur -  
Reeks A vrijdag 03-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks D zaterdag 04-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS -  
Reeks C zaterdag 04-01-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk -  
Reeks A maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - FC Amoreal -  
Reeks B maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks D maandag 06-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Greenta Bxl -  
Veteranen dinsdag 07-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - Carmen Chill Vets -  
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Roskamikaas -
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dashtereirs -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -
Reeks D woensdag 08-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - VBM -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Reeks C donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks D donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys -  
Reeks B donderdag 09-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté -  
Reeks A donderdag 09-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - BG's Schaarbeek -  
Reeks B vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Auverkes -  
Reeks D vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
Reeks A vrijdag 10-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks A vrijdag 10-01-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Real Andalucia -  
Veteranen vrijdag 10-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - KWB Savio Vets -  
Reeks D zaterdag 11-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - KFK Wojje -  
Reeks B maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks A maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Bebo -  
Reeks D maandag 13-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS -  
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen -  
Reeks B woensdag 15-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
Reeks C woensdag 15-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
Reeks D woensdag 15-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Media Markt 1000 -  
Reeks C donderdag 16-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta -  
Reeks B vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Celle Boys -  
Veteranen vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - AB Café -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City -  
Veteranen vrijdag 17-01-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - De Wulle Bieste Vets -  
Reeks A maandag 20-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Den Hemel -  
Reeks B maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AEK Etterbeek -  
Reeks D maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Media Markt 1000 -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dikken Bal Monk -
Reeks D dinsdag 21-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako Club -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -
Reeks A woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - FC Bebo -  
Reeks C woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Steaua Simonis -
Reeks D woensdag 22-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
Veteranen donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AB Café - sr Vaarttorpedo's -  
Reeks C donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
Reeks A vrijdag 24-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem -  
Reeks A vrijdag 24-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Real Andalucia -  
Reeks A vrijdag 24-01-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Italgio -  
Reeks D zaterdag 25-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -  
Reeks B maandag 27-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - AEK Etterbeek -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Soda JC -  
Reeks B maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Sheffield Tuesday -  
Reeks D dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
Reeks C dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs -  
Reeks C dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Roskamikaas -  
Reeks B dinsdag 28-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 29-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
Reeks C woensdag 29-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
Veteranen woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - Rue de Flandre -  
Reeks D woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Greenta Bxl -  
Reeks D donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels -  
Reeks A donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - KWB Savio -  
Reeks C vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Steaua Simonis -  
Reeks A vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - De Kuub Z.Z. -  
Reeks A vrijdag 31-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - BG's Schaarbeek -  
Reeks C zaterdag 01-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dashtereirs -  
Reeks B maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
Reeks A maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - KWB Savio -
Reeks D maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako City -  
Reeks B maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
Veteranen dinsdag 04-02-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - De Wulle Bieste Vets -  
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - VaartTorpedo's -
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Phoenix 1140 -  
Veteranen dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg AB Café - Carmen Chill Vets -
Reeks D dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Greenta Bxl -  
Reeks C woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Roskamikaas -
Reeks C woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk -  
Reeks D woensdag 05-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
Reeks B woensdag 05-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes -  
Reeks D donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS -  
Reeks C donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur -  
Reeks B donderdag 06-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief -  
Reeks A donderdag 06-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks A vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - KWB Savio -  
Reeks A vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Real Andalucia -  
Reeks B vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sanfing Knights -  
Reeks A vrijdag 07-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Amoreal -  
Veteranen vrijdag 07-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - Rue de Flandre -  
Reeks A maandag 10-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Boes Booze -  
Reeks D maandag 10-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - VBM -  
Reeks D maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
Reeks B maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
Reeks B maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks D dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
Reeks C dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dashtereirs -  
Veteranen dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - FC Bebo Vets -  
Reeks A woensdag 12-02-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Italgio -  
Reeks C woensdag 12-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - C21 Azur -  
Reeks C donderdag 13-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sparta -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
Reeks B vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - VBM -  
Reeks A vrijdag 14-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Den Hemel -  
Reeks D zaterdag 15-02-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - El Reygato CF -  
Reeks B maandag 17-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
Reeks B maandag 17-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Veteranen dinsdag 18-02-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - Rue de Flandre -
Veteranen dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AB Café - KWB Savio Vets -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe -  
Reeks C woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Dikken Bal Monk -
Reeks B woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -
Reeks C woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks D woensdag 19-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - KFK Wojje -  
Veteranen woensdag 19-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde De Wulle Bieste Vets - Carmen Chill Vets -
Reeks C donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta -
Reeks D donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - El Reygato CF -  
Reeks B donderdag 20-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - AEK Etterbeek -  
Reeks A donderdag 20-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Amoreal -  
Reeks A vrijdag 21-02-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks A vrijdag 21-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - De Kuub Z.Z. -  
Reeks A vrijdag 21-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio -  
Reeks A maandag 24-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Real Andalucia -  
Reeks D maandag 24-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Soda JC -  
Reeks D maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Greenta Bxl -  
Reeks B maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
Reeks D dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
Reeks B dinsdag 25-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp -  
Reeks A woensdag 26-02-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - FC Bebo -  
Reeks D woensdag 26-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Young Boys Brussels -  
Reeks C donderdag 27-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -  
Reeks D donderdag 27-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
Reeks D vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako Club -  
Reeks B vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AEK Etterbeek -  
Reeks D vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Reygato CF -  
Reeks C vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
Reeks C zaterdag 29-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo -  
Reeks B maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon -  
Reeks A maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Boes Booze -  
Reeks D maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Celle Boys -  
Reeks B maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - FC Shotakoté -  
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Daringmen -
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - C21 Azur -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - De Wulle Bieste -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -
Reeks A woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Dikken Deem -  
Reeks C woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - La Coupe -
Reeks B woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -
Reeks D woensdag 04-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
Veteranen donderdag 05-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AB Café - Rue de Flandre -  
Reeks B vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks A vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - BG's Schaarbeek -  
Reeks A vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Den Hemel -  
Reeks A vrijdag 06-03-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Amoreal -  
Reeks D zaterdag 07-03-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 09-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
Reeks B maandag 09-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick -  
Reeks D dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - VBM -  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk -  
Veteranen dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - sr Vaarttorpedo's -  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sparta -  
Reeks B dinsdag 10-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes -  
Reeks A woensdag 11-03-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Boes Booze -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
Reeks B woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks A donderdag 12-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Dikken Deem -  
Reeks C vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Intoxicoche -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
Veteranen vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FC Bebo Vets -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Greenta Bxl -  
Veteranen vrijdag 13-03-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - AB Café -  
Reeks A vrijdag 13-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - KWB Savio -  
Reeks A maandag 16-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Italgio -  
Reeks B maandag 16-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes -  
Reeks D maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - KFK Wojje -  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Veteranen dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel sr Vaarttorpedo's - Carmen Chill Vets -  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Sparta -
Reeks A woensdag 18-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Real Andalucia -  
Reeks C woensdag 18-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Intoxicoche -
Reeks B woensdag 18-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks C donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -  
Reeks D donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC -  
Reeks B donderdag 19-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -  
Reeks A vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - BG's Schaarbeek -  
Reeks A vrijdag 20-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Den Hemel -  
Reeks A vrijdag 20-03-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - De Kuub Z.Z. -  
Reeks D vrijdag 20-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -
Reeks B maandag 23-03-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp -  
Reeks A maandag 23-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Italgio -  
Reeks B maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
Reeks B maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
Reeks D maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - KFK Wojje -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Bob Merlo -  
Reeks B dinsdag 24-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sanfing Knights -  
Reeks A woensdag 25-03-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks C woensdag 25-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs -  
Reeks D woensdag 25-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - El Reygato CF -  
Reeks C donderdag 26-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
Reeks D donderdag 26-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
Reeks C vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dikken Bal Monk -  
Reeks B vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
Reeks D vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Sheffield Tuesday -  
Reeks D vrijdag 27-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
Veteranen vrijdag 27-03-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - FC Bebo Vets -  
Reeks C zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
Reeks B maandag 30-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick -  
Reeks A maandag 30-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Real Andalucia -  
Reeks B maandag 30-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
Reeks C dinsdag 31-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur -
Reeks D dinsdag 31-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako City -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -
Reeks C woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
Reeks D woensdag 01-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
Reeks C donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
Reeks D donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Sheffield Tuesday -
Reeks A vrijdag 03-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - FC Amoreal -  
Veteranen vrijdag 03-04-2020 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - KWB Savio Vets -  
Reeks A vrijdag 03-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Den Hemel -  
Reeks A vrijdag 03-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo -  
Reeks A vrijdag 03-04-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks D zaterdag 04-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Greenta Bxl -
Reeks B maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
Reeks A maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - De Kuub Z.Z. -  
Reeks D maandag 06-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
Reeks B maandag 06-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
Reeks B woensdag 08-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - AEK Etterbeek -  
Veteranen woensdag 08-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - sr Vaarttorpedo's -
Reeks C woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Daringmen -
Reeks D woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - FriS -  
Veteranen woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - De Wulle Bieste Vets -  
Reeks D donderdag 09-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City -  
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - El Reygato CF -  
Reeks B vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
Reeks A vrijdag 10-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Amoreal -  
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Steaua Simonis -
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
Reeks D dinsdag 14-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Sheffield Tuesday -
Reeks C woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen -  
Reeks B woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
Reeks A woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - De Kuub Z.Z. -  
Veteranen donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - AB Café -  
Reeks C donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs -  
Reeks B donderdag 16-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks A vrijdag 17-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - KWB Savio -  
Reeks A vrijdag 17-04-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Dikken Deem -  
Reeks A vrijdag 17-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Boes Booze -  
Reeks B maandag 20-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes -  
Reeks D maandag 20-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste -  
Reeks D maandag 20-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - El Reygato CF -  
Veteranen dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - KWB Savio Vets -
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
Reeks D dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
Reeks B dinsdag 21-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks A woensdag 22-04-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Dikken Deem -  
Reeks B woensdag 22-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -
Veteranen woensdag 22-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - FC Bebo Vets -
Reeks C donderdag 23-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Daringmen -  
Reeks D donderdag 23-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - VBM -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Soda JC -  
Reeks B vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FC Shotakoté -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - KFK Wojje -  
Reeks A vrijdag 24-04-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek -  
Reeks A vrijdag 24-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Italgio -  
Reeks C zaterdag 25-04-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - VaartTorpedo's -  
Reeks A maandag 27-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - FC Bebo -  
Reeks B maandag 27-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté -  
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
Reeks D maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - De Wulle Bieste -  
Reeks C dinsdag 28-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks D dinsdag 28-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - VBM -
Reeks A woensdag 29-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Boes Booze -  
Reeks C woensdag 29-04-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Bob Merlo -
Reeks D donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako Club -  
Reeks C donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -  
Reeks B donderdag 30-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp -  
Reeks D maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
Reeks B maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 05-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
Reeks A woensdag 06-05-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Real Andalucia -  
Reeks C woensdag 06-05-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dikken Bal Monk -  
Reeks D woensdag 06-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks D donderdag 07-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - KFK Wojje -  
Reeks C vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Young Boys Brussels -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
Reeks C zaterdag 09-05-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
Reeks B maandag 11-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sanfing Knights -  
Reeks C dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
Reeks D dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club -
Reeks D dinsdag 12-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Soda JC -
Reeks C woensdag 13-05-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 -
Reeks D donderdag 14-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Media Markt 1000 -  
Reeks B donderdag 14-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
Reeks A vrijdag 15-05-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Den Hemel -  
Reeks D dinsdag 19-05-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Greenta Bxl -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 02-09-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Steaua Simonis 5 - 1  
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Real Andalucia 0 - 6  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako Club 16 - 2  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Daringmen 11 - 1  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dashtereirs 3 - 14  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - De Kuub Z.Z. 6 - 8  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VaartTorpedo's 3 - 5  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Minor-Ndako City 10 - 5  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Young Boys Brussels 8 - 2  
Beker-1/32 Finale vrijdag 06-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sparta 5 - 0
Reeks A vrijdag 06-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Italgio 3 - 6  
Reeks D zaterdag 07-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 6 - 0  
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Media Markt 1000 10 - 11
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Auverkes 9 - 0  
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 4 - 7  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sanfing Knights 2 - 7  
Reeks C dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta 5 - 0  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 4 - 1  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 11 - 1  
Beker-1/32 Finale woensdag 11-09-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Saloon 4 - 2  
Reeks C woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
Reeks C donderdag 12-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Roskamikaas 5 - 0
Reeks D donderdag 12-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 5  
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FC Bebo 0 - 6  
Reeks B vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 9 - 3  
Reeks D vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - VBM 3 - 7  
Reeks C vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dashtereirs 7 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Bal Monk 5 - 0  
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Italgio 2 - 11  
Reeks A vrijdag 13-09-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 1 - 6  
Reeks C zaterdag 14-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 2 - 9  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 11 - 2  
Reeks D dinsdag 17-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - FriS 20 - 3  
Reeks A woensdag 18-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - BG's Schaarbeek 3 - 5  
Reeks D woensdag 18-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Greenta Bxl 0 - 9  
Reeks B woensdag 18-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 4 - 2  
Reeks D donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VBM 1 - 14  
Reeks C donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
Reeks A vrijdag 20-09-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Real Andalucia 4 - 6  
Reeks B vrijdag 20-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Stoemp 8 - 3  
Reeks D zaterdag 21-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City 5 - 5  
Reeks B maandag 23-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 9 - 2  
Reeks A maandag 23-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - BG's Schaarbeek 6 - 3  
Reeks D maandag 23-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - El Reygato CF 0 - 11  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Intoxicoche 3 - 3  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 0 - 5
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Daringmen 4 - 3  
Reeks D dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 4 - 3  
Reeks B dinsdag 24-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 3 - 13  
Reeks A woensdag 25-09-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - De Kuub Z.Z. 3 - 2  
Reeks C woensdag 25-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C donderdag 26-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Phoenix 1140 6 - 2  
Reeks D donderdag 26-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 5 - 0  
Reeks B vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 7  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - KFK Wojje 1 - 2  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels 4 - 13  
Reeks A vrijdag 27-09-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Den Hemel 7 - 2  
Reeks A vrijdag 27-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Boes Booze 5 - 2  
Reeks C zaterdag 28-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Daringmen 5 - 0
Reeks A maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Media Markt Nieuwstraat 7 - 5  
Reeks B maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 5 - 1  
Reeks B maandag 30-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Carmen Chill 1 - 3  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dashtereirs 4 - 6  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 6  
Beker-1/32 Finale dinsdag 01-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - BG's Schaarbeek 4 - 7
Reeks C woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 5 - 6  
Reeks B woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 4 - 4
Reeks D woensdag 02-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 5 - 0
Veteranen donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AB Café - De Wulle Bieste Vets 5 - 4  
Reeks C donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks B donderdag 03-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 3  
Reeks B vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
Reeks A vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - FC Bebo 8 - 3  
Reeks A vrijdag 04-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio 3 - 1  
Veteranen vrijdag 04-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - sr Vaarttorpedo's 2 - 15  
Dames-Poule B zondag 06-10-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls B - Bebolitas 0 - 18  
Reeks B maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 4  
Reeks A maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Den Hemel 1 - 5  
Reeks D maandag 07-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Young Boys Brussels 1 - 3  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Sheffield Tuesday 11 - 2  
Reeks B maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 3  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 5 - 5  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 1 - 7  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Steaua Simonis 3 - 6  
Beker-1/32 Finale dinsdag 08-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 11  
Reeks B woensdag 09-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 6 - 8  
Reeks C woensdag 09-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Intoxicoche 3 - 2  
Reeks D woensdag 09-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Celle Boys 4 - 3  
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Greenta Bxl 5 - 7  
Reeks C vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 0 - 5
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 4 - 6  
Veteranen vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Carmen Chill Vets 3 - 6  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 5 - 6  
Reeks A vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Italgio 8 - 5  
Beker-1/32 Finale vrijdag 11-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde Le Coq Sportief - KWB Savio 0 - 5
Reeks C zaterdag 12-10-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis 2 - 3  
Dames-Poule A zondag 13-10-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls A - Boobie Trap 5 - 3
Dames-Poule C zondag 13-10-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Les Filles du Block 0 - 7
Reeks B maandag 14-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 7 - 2  
Reeks D maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - FriS 12 - 1  
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 4 - 3  
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 3  
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Intoxicoche -
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 5  
Reeks C woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
Reeks D woensdag 16-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 2 - 6  
Reeks D donderdag 17-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - KFK Wojje 0 - 11  
Reeks B donderdag 17-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 1 - 7  
Reeks A vrijdag 18-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Dikken Deem 5 - 2  
Reeks A vrijdag 18-10-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - FC Amoreal 4 - 4  
Reeks A vrijdag 18-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Media Markt Nieuwstraat 4 - 7  
Veteranen vrijdag 18-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - De Wulle Bieste Vets 1 - 9  
Reeks D zaterdag 19-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - VBM 2 - 3
Dames-Poule C zondag 20-10-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Daringwoman 5 - 1  
Dames-Poule A zondag 20-10-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Boobie Trap - FC Motivée 8 - 2  
Reeks B maandag 21-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 4 - 5  
Reeks D maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 4 - 1  
Reeks B maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 1 - 3  
Veteranen dinsdag 22-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - AB Café 13 - 2  
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - VaartTorpedo's 5 - 1  
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas 5 - 2  
Reeks D dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Reygato CF 1 - 10  
Reeks B dinsdag 22-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 5  
Reeks A woensdag 23-10-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Den Hemel 2 - 6
Reeks B woensdag 23-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 3 - 6  
Veteranen woensdag 23-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - KWB Savio Vets 17 - 1  
Reeks C donderdag 24-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - VaartTorpedo's 5 - 2  
Reeks D donderdag 24-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC 4 - 6  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - VBM 6 - 3  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - KFK Wojje 6 - 2  
Reeks C vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 6  
Reeks A vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - De Kuub Z.Z. 4 - 0
Reeks D vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday 12 - 7  
Reeks A vrijdag 25-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Bebo 2 - 3  
Reeks A vrijdag 25-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Dikken Deem 2 - 5  
Dames-Poule A zondag 27-10-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls A - FC Motivée 7 - 4  
Dames-Poule B zondag 27-10-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Belgian boobs 8 - 0  
Reeks B maandag 28-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - AEK Etterbeek 4 - 4  
Reeks B maandag 28-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Auverkes 3 - 8  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dikken Bal Monk 5 - 3  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 8 - 3  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs -
Reeks D dinsdag 29-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - El Reygato CF 0 - 9  
Reeks C woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - C21 Azur 3 - 6  
Reeks B woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 7 - 1
Reeks A woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Italgio 9 - 4  
Reeks D woensdag 30-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 6 - 2  
Reeks B woensdag 30-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 6 - 5  
Reeks D donderdag 31-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 2 - 6
Reeks A donderdag 31-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Boes Booze 5 - 3
Reeks D zaterdag 02-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 4 - 3
Reeks A maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Amoreal 5 - 3  
Reeks B maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 5 - 3  
Reeks D maandag 04-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - KFK Wojje 3 - 4  
Reeks B maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AEK Etterbeek 3 - 7  
Reeks D maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - VBM 3 - 2  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Daringmen 12 - 1  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
Reeks D dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 1 - 6  
Reeks B dinsdag 05-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Hattrick 7 - 4  
Reeks C woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 9 - 6  
Reeks B woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 2 - 8  
Reeks D woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Soda JC 10 - 2  
Veteranen woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - sr Vaarttorpedo's 4 - 3  
Reeks C donderdag 07-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 3  
Reeks A donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Bebo 6 - 3  
Reeks D donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Greenta Bxl 5 - 3  
Reeks B vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Hattrick 5 - 0
Reeks D vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels 2 - 5  
Reeks B vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 4 - 4  
Reeks D vrijdag 08-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club 4 - 6  
Reeks A vrijdag 08-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - BG's Schaarbeek 2 - 6  
Veteranen vrijdag 08-11-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Rue de Flandre 2 - 5  
Reeks A vrijdag 08-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - De Kuub Z.Z. 6 - 2  
Reeks C zaterdag 09-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - C21 Azur 1 - 3  
Dames-Poule C zondag 10-11-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Daringwoman 1 - 1  
Dames-Poule B zondag 10-11-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls B - Belgian boobs 0 - 7  
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Bob Merlo -
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 9 - 3  
Veteranen dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - AB Café 5 - 2  
Reeks D dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Media Markt 1000 4 - 4  
Beker-1/16 Finale dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - Beertjes 12 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 13-11-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Stoemp - BG's Schaarbeek 1 - 4  
Reeks B woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -
Reeks C woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - VaartTorpedo's 6 - 3
Reeks A woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - KWB Savio 6 - 4  
Reeks D woensdag 13-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste 3 - 4  
Reeks B woensdag 13-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 4 - 1  
Reeks D donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Greenta Bxl 4 - 3  
Reeks C donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 7 - 4  
Reeks A donderdag 14-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Italgio 6 - 2  
Reeks B donderdag 14-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights 4 - 4  
Reeks B vrijdag 15-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Saloon 5 - 0
Reeks D zaterdag 16-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys 1 - 3
Dames-Finale A zondag 17-11-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Les Filles du Block 5 - 4  
Reeks A maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Media Markt Nieuwstraat 2 - 8  
Reeks B maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 4  
Reeks D maandag 18-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 2 - 8  
Reeks D maandag 18-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - KFK Wojje 3 - 6  
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - VaartTorpedo's 3 - 3  
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - C21 Azur 1 - 4  
Reeks B dinsdag 19-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté 4 - 4  
Reeks A woensdag 20-11-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - BG's Schaarbeek 6 - 1  
Reeks B woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 7 - 4  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Saloon 5 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - FC Bebo 2 - 8  
Veteranen woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - AB Café 8 - 11  
Reeks D woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Sheffield Tuesday 7 - 3  
Reeks C donderdag 21-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs 2 - 1  
Reeks D donderdag 21-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - El Reygato CF 3 - 8  
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FriS 4 - 2  
Reeks A vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Italgio -  
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 5 - 0
Reeks C vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 4 - 9  
Reeks B vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill 7 - 6  
Reeks A vrijdag 22-11-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze 4 - 5  
Reeks C zaterdag 23-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche 2 - 5  
Dames-Finale C zondag 24-11-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - FC Eliza 7 - 1  
Dames-Finale B zondag 24-11-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Boobie Trap 2 - 2  
Reeks A maandag 25-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Dikken Deem 4 - 5  
Reeks B maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Hattrick 4 - 3  
Reeks B maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 3 - 3  
Beker-1/16 Finale dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel AEK Etterbeek - Italgio 6 - 4  
Reeks C dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
Reeks D dinsdag 26-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Young Boys Brussels 4 - 5  
Reeks A woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Den Hemel 6 - 3  
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Sparta 5 - 8
Reeks B woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 7 - 1  
Reeks D woensdag 27-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Reygato CF 2 - 12  
Reeks B woensdag 27-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 8 - 4  
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 4 - 2  
Reeks D donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako City 7 - 5  
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Boes Booze 2 - 8  
Reeks A vrijdag 29-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Boes Booze 5 - 1  
Veteranen vrijdag 29-11-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - De Wulle Bieste Vets 3 - 5  
Reeks A vrijdag 29-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Real Andalucia 2 - 3
Beker-1/16 Finale vrijdag 29-11-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Shotakoté 11 - 2  
Veteranen vrijdag 29-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg AB Café - FC Bebo Vets 5 - 0
Dames-Finale A zondag 01-12-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - RWDM Girls A 7 - 8  
Dames-Finale B zondag 01-12-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Boobie Trap - Belgian boobs 1 - 2  
Beker-1/16 Finale maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Amoreal 3 - 4
Reeks B maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 3
Reeks B maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 4 - 4  
Reeks D maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Young Boys Brussels 7 - 1
Veteranen dinsdag 03-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - KWB Savio Vets 15 - 1
Reeks D dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club 5 - 4
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs 3 - 2
Reeks A woensdag 04-12-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - KWB Savio 1 - 4
Reeks B woensdag 04-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C woensdag 04-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Sparta 4 - 2
Reeks D woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - De Wulle Bieste 12 - 2
Beker-1/16 Finale woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Real Andalucia - Carmen Chill -  
Reeks C donderdag 05-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - C21 Azur 5 - 4
Reeks D donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Sheffield Tuesday -  
Reeks A donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - De Kuub Z.Z. 3 - 2
Reeks D vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako City -  
Veteranen vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo Vets - sr Vaarttorpedo's -
Reeks B vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
Reeks C vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe -  
Reeks A vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem -  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
Reeks A vrijdag 06-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Bebo -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 02-09-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Steaua Simonis 5 - 1  
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Real Andalucia 0 - 6  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako Club 16 - 2  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Daringmen 11 - 1  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dashtereirs 3 - 14  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - De Kuub Z.Z. 6 - 8  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VaartTorpedo's 3 - 5  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Minor-Ndako City 10 - 5  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Young Boys Brussels 8 - 2  
Beker-1/32 Finale vrijdag 06-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sparta 5 - 0
Reeks A vrijdag 06-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Italgio 3 - 6  
Reeks D zaterdag 07-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 6 - 0  
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Media Markt 1000 10 - 11
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Auverkes 9 - 0  
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 4 - 7  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sanfing Knights 2 - 7  
Reeks C dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta 5 - 0  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 4 - 1  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 11 - 1  
Beker-1/32 Finale woensdag 11-09-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Saloon 4 - 2  
Reeks C woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
Reeks C donderdag 12-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Roskamikaas 5 - 0
Reeks D donderdag 12-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 5  
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FC Bebo 0 - 6  
Reeks B vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 9 - 3  
Reeks D vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - VBM 3 - 7  
Reeks C vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dashtereirs 7 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Bal Monk 5 - 0  
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Italgio 2 - 11  
Reeks A vrijdag 13-09-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 1 - 6  
Reeks C zaterdag 14-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 2 - 9  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 11 - 2  
Reeks D dinsdag 17-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - FriS 20 - 3  
Reeks A woensdag 18-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - BG's Schaarbeek 3 - 5  
Reeks D woensdag 18-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Greenta Bxl 0 - 9  
Reeks B woensdag 18-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 4 - 2  
Reeks D donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VBM 1 - 14  
Reeks C donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
Reeks A vrijdag 20-09-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Real Andalucia 4 - 6  
Reeks B vrijdag 20-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Stoemp 8 - 3  
Reeks D zaterdag 21-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City 5 - 5  
Reeks B maandag 23-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 9 - 2  
Reeks A maandag 23-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - BG's Schaarbeek 6 - 3  
Reeks D maandag 23-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - El Reygato CF 0 - 11  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Intoxicoche 3 - 3  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 0 - 5
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Daringmen 4 - 3  
Reeks D dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 4 - 3  
Reeks B dinsdag 24-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 3 - 13  
Reeks A woensdag 25-09-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - De Kuub Z.Z. 3 - 2  
Reeks C woensdag 25-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C donderdag 26-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Phoenix 1140 6 - 2  
Reeks D donderdag 26-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 5 - 0  
Reeks B vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 7  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - KFK Wojje 1 - 2  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels 4 - 13  
Reeks A vrijdag 27-09-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Den Hemel 7 - 2  
Reeks A vrijdag 27-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Boes Booze 5 - 2  
Reeks C zaterdag 28-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Daringmen 5 - 0
Reeks A maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Media Markt Nieuwstraat 7 - 5  
Reeks B maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 5 - 1  
Reeks B maandag 30-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Carmen Chill 1 - 3  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dashtereirs 4 - 6  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 6  
Beker-1/32 Finale dinsdag 01-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - BG's Schaarbeek 4 - 7
Reeks C woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 5 - 6  
Reeks B woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 4 - 4
Reeks D woensdag 02-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 5 - 0
Veteranen donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AB Café - De Wulle Bieste Vets 5 - 4  
Reeks C donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks B donderdag 03-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 3  
Reeks B vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
Reeks A vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - FC Bebo 8 - 3  
Reeks A vrijdag 04-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio 3 - 1  
Veteranen vrijdag 04-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - sr Vaarttorpedo's 2 - 15  
Dames-Poule B zondag 06-10-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls B - Bebolitas 0 - 18  
Reeks B maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 4  
Reeks A maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Den Hemel 1 - 5  
Reeks D maandag 07-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Young Boys Brussels 1 - 3  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Sheffield Tuesday 11 - 2  
Reeks B maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 3  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 5 - 5  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Phoenix 1140 1 - 7  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Steaua Simonis 3 - 6  
Beker-1/32 Finale dinsdag 08-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 11  
Reeks B woensdag 09-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 6 - 8  
Reeks C woensdag 09-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Intoxicoche 3 - 2  
Reeks D woensdag 09-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Celle Boys 4 - 3  
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Greenta Bxl 5 - 7  
Reeks C vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 0 - 5
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 4 - 6  
Veteranen vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Carmen Chill Vets 3 - 6  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 5 - 6  
Reeks A vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Italgio 8 - 5  
Beker-1/32 Finale vrijdag 11-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde Le Coq Sportief - KWB Savio 0 - 5
Reeks C zaterdag 12-10-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis 2 - 3  
Dames-Poule A zondag 13-10-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls A - Boobie Trap 5 - 3
Dames-Poule C zondag 13-10-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Les Filles du Block 0 - 7
Reeks B maandag 14-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 7 - 2  
Reeks D maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - FriS 12 - 1  
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 4 - 3  
Reeks B maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 3  
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Intoxicoche -
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 5  
Reeks C woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
Reeks D woensdag 16-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 2 - 6  
Reeks D donderdag 17-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - KFK Wojje 0 - 11  
Reeks B donderdag 17-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 1 - 7  
Reeks A vrijdag 18-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Dikken Deem 5 - 2  
Reeks A vrijdag 18-10-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - FC Amoreal 4 - 4  
Reeks A vrijdag 18-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Media Markt Nieuwstraat 4 - 7  
Veteranen vrijdag 18-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - De Wulle Bieste Vets 1 - 9  
Reeks D zaterdag 19-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - VBM 2 - 3
Dames-Poule C zondag 20-10-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - Daringwoman 5 - 1  
Dames-Poule A zondag 20-10-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Boobie Trap - FC Motivée 8 - 2  
Reeks B maandag 21-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 4 - 5  
Reeks D maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 4 - 1  
Reeks B maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 1 - 3  
Veteranen dinsdag 22-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - AB Café 13 - 2  
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - VaartTorpedo's 5 - 1  
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas 5 - 2  
Reeks D dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Reygato CF 1 - 10  
Reeks B dinsdag 22-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 5  
Reeks A woensdag 23-10-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Den Hemel 2 - 6
Reeks B woensdag 23-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 3 - 6  
Veteranen woensdag 23-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - KWB Savio Vets 17 - 1  
Reeks C donderdag 24-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - VaartTorpedo's 5 - 2  
Reeks D donderdag 24-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC 4 - 6  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - VBM 6 - 3  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - KFK Wojje 6 - 2  
Reeks C vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 6  
Reeks A vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - De Kuub Z.Z. 4 - 0
Reeks D vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday 12 - 7  
Reeks A vrijdag 25-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Bebo 2 - 3  
Reeks A vrijdag 25-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Dikken Deem 2 - 5  
Dames-Poule A zondag 27-10-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls A - FC Motivée 7 - 4  
Dames-Poule B zondag 27-10-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Belgian boobs 8 - 0  
Reeks B maandag 28-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - AEK Etterbeek 4 - 4  
Reeks B maandag 28-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Auverkes 3 - 8  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dikken Bal Monk 5 - 3  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 8 - 3  
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs -
Reeks D dinsdag 29-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - El Reygato CF 0 - 9  
Reeks C woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - C21 Azur 3 - 6  
Reeks B woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 7 - 1
Reeks A woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Italgio 9 - 4  
Reeks D woensdag 30-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 6 - 2  
Reeks B woensdag 30-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 6 - 5  
Reeks D donderdag 31-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 2 - 6
Reeks A donderdag 31-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Boes Booze 5 - 3
Reeks D zaterdag 02-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 4 - 3
Reeks A maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Amoreal 5 - 3  
Reeks B maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 5 - 3  
Reeks D maandag 04-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - KFK Wojje 3 - 4  
Reeks B maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AEK Etterbeek 3 - 7  
Reeks D maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - VBM 3 - 2  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Daringmen 12 - 1  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
Reeks D dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 1 - 6  
Reeks B dinsdag 05-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Hattrick 7 - 4  
Reeks C woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 9 - 6  
Reeks B woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 2 - 8  
Reeks D woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Soda JC 10 - 2  
Veteranen woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - sr Vaarttorpedo's 4 - 3  
Reeks C donderdag 07-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 2 - 3  
Reeks A donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Bebo 6 - 3  
Reeks D donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Greenta Bxl 5 - 3  
Reeks B vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Hattrick 5 - 0
Reeks D vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels 2 - 5  
Reeks B vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 4 - 4  
Reeks D vrijdag 08-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club 4 - 6  
Reeks A vrijdag 08-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - BG's Schaarbeek 2 - 6  
Veteranen vrijdag 08-11-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Rue de Flandre 2 - 5  
Reeks A vrijdag 08-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - De Kuub Z.Z. 6 - 2  
Reeks C zaterdag 09-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - C21 Azur 1 - 3  
Dames-Poule C zondag 10-11-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - Daringwoman 1 - 1  
Dames-Poule B zondag 10-11-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg RWDM Girls B - Belgian boobs 0 - 7  
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Bob Merlo -
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 9 - 3  
Veteranen dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - AB Café 5 - 2  
Reeks D dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Media Markt 1000 4 - 4  
Beker-1/16 Finale dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - Beertjes 12 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 13-11-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Stoemp - BG's Schaarbeek 1 - 4  
Reeks B woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -
Reeks C woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - VaartTorpedo's 6 - 3
Reeks A woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - KWB Savio 6 - 4  
Reeks D woensdag 13-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste 3 - 4  
Reeks B woensdag 13-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 4 - 1  
Reeks D donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Greenta Bxl 4 - 3  
Reeks C donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 7 - 4  
Reeks A donderdag 14-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Italgio 6 - 2  
Reeks B donderdag 14-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights 4 - 4  
Reeks B vrijdag 15-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Saloon 5 - 0
Reeks D zaterdag 16-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys 1 - 3
Dames-Finale A zondag 17-11-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - Les Filles du Block 5 - 4  
Reeks A maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Media Markt Nieuwstraat 2 - 8  
Reeks B maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 4  
Reeks D maandag 18-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 2 - 8  
Reeks D maandag 18-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - KFK Wojje 3 - 6  
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - VaartTorpedo's 3 - 3  
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - C21 Azur 1 - 4  
Reeks B dinsdag 19-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté 4 - 4  
Reeks A woensdag 20-11-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - BG's Schaarbeek 6 - 1  
Reeks B woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 7 - 4  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Saloon 5 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - FC Bebo 2 - 8  
Veteranen woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - AB Café 8 - 11  
Reeks D woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Sheffield Tuesday 7 - 3  
Reeks C donderdag 21-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dashtereirs 2 - 1  
Reeks D donderdag 21-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - El Reygato CF 3 - 8  
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FriS 4 - 2  
Reeks A vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Italgio -  
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 5 - 0
Reeks C vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 4 - 9  
Reeks B vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill 7 - 6  
Reeks A vrijdag 22-11-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze 4 - 5  
Reeks C zaterdag 23-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche 2 - 5  
Dames-Finale C zondag 24-11-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - FC Eliza 7 - 1  
Dames-Finale B zondag 24-11-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Daringwoman - Boobie Trap 2 - 2  
Reeks A maandag 25-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Dikken Deem 4 - 5  
Reeks B maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Hattrick 4 - 3  
Reeks B maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 3 - 3  
Beker-1/16 Finale dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel AEK Etterbeek - Italgio 6 - 4  
Reeks C dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
Reeks D dinsdag 26-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Young Boys Brussels 4 - 5  
Reeks A woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Den Hemel 6 - 3  
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Sparta 5 - 8
Reeks B woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 7 - 1  
Reeks D woensdag 27-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - El Reygato CF 2 - 12  
Reeks B woensdag 27-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 8 - 4  
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 4 - 2  
Reeks D donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako City 7 - 5  
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Boes Booze 2 - 8  
Reeks A vrijdag 29-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Boes Booze 5 - 1  
Veteranen vrijdag 29-11-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - De Wulle Bieste Vets 3 - 5  
Reeks A vrijdag 29-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Real Andalucia 2 - 3
Beker-1/16 Finale vrijdag 29-11-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Shotakoté 11 - 2  
Veteranen vrijdag 29-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg AB Café - FC Bebo Vets 5 - 0
Dames-Finale A zondag 01-12-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Les Filles du Block - RWDM Girls A 7 - 8  
Dames-Finale B zondag 01-12-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Boobie Trap - Belgian boobs 1 - 2  
Beker-1/16 Finale maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Amoreal 3 - 4
Reeks B maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 3
Reeks B maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 4 - 4  
Reeks D maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Young Boys Brussels 7 - 1
Veteranen dinsdag 03-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - KWB Savio Vets 15 - 1
Reeks D dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club 5 - 4
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs 3 - 2
Reeks A woensdag 04-12-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - KWB Savio 1 - 4
Reeks B woensdag 04-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C woensdag 04-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Sparta 4 - 2
Reeks D woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - De Wulle Bieste 12 - 2
Beker-1/16 Finale woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Real Andalucia - Carmen Chill -  
Reeks C donderdag 05-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - C21 Azur 5 - 4
Reeks D donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Sheffield Tuesday -  
Reeks A donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - De Kuub Z.Z. 3 - 2
Reeks D vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako City -  
Veteranen vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo Vets - sr Vaarttorpedo's -
Reeks B vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
Reeks C vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe -  
Reeks A vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem -  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
Reeks A vrijdag 06-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Bebo -  
Dames-Finale C zondag 08-12-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg FC Motivée - RWDM Girls B -  
Dames-Finale B zondag 08-12-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg Belgian boobs - Daringwoman -  
Reeks B maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
Beker-1/16 Finale maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Sheffield Tuesday -  
Reeks B maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
Reeks D maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako Club -  
Veteranen dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - Rue de Flandre -  
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -
Veteranen dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - FC Bebo Vets -  
Reeks D dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Celle Boys -  
Beker-1/16 Finale woensdag 11-12-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VBM -  
Reeks A woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - FC Amoreal -  
Reeks B woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -
Reeks C woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta -  
Reeks B woensdag 11-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté -  
Reeks C donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's -  
Reeks D donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys Brussels -  
Reeks B donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
Beker-1/16 Finale donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks A vrijdag 13-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - De Kuub Z.Z. -  
Reeks A vrijdag 13-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Bebo -  
Veteranen vrijdag 13-12-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - Carmen Chill Vets -  
Beker-1/16 Finale vrijdag 13-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - KFK Wojje -  
Dames-Finale A zondag 15-12-2019 15u00 - 16u00 Comenius Koekelberg Bebolitas - RWDM Girls A -  
Dames-Finale C zondag 15-12-2019 16u00 - 17u00 Comenius Koekelberg FC Eliza - RWDM Girls B -  
Reeks A maandag 16-12-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - KWB Savio -  
Reeks D maandag 16-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Greenta Bxl -  
Reeks D maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
Reeks D dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 -  
Reeks B dinsdag 17-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 18-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
Reeks C woensdag 18-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen -  
Beker-1/16 Finale woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sanfing Knights -  
Reeks D woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - KFK Wojje -  
Reeks C donderdag 19-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
Beker-1/16 Finale donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Roskamikaas -  
Reeks A donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Real Andalucia -  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - De Wulle Bieste -  
Reeks A vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks B vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick -  
Reeks A vrijdag 20-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Amoreal -  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Reygato CF -  
Reeks D zaterdag 21-12-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako Club -  
Reeks C zaterdag 21-12-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 -  
Reeks A maandag 23-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - BG's Schaarbeek -  
Reeks D maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - VBM -  
Reeks B maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
Reeks A vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Boes Booze -  
Reeks C vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - C21 Azur -  
Reeks A vrijdag 03-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks D zaterdag 04-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS -  
Reeks C zaterdag 04-01-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk -  
Reeks A maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - FC Amoreal -  
Reeks B maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks D maandag 06-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Greenta Bxl -  
Veteranen dinsdag 07-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - Carmen Chill Vets -  
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Roskamikaas -
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dashtereirs -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -
Reeks D woensdag 08-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - VBM -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Reeks C donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks D donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys -  
Reeks B donderdag 09-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté -  
Reeks A donderdag 09-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - BG's Schaarbeek -  
Reeks B vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Auverkes -  
Reeks D vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
Reeks A vrijdag 10-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks A vrijdag 10-01-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Real Andalucia -  
Veteranen vrijdag 10-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - KWB Savio Vets -  
Reeks D zaterdag 11-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - KFK Wojje -  
Reeks B maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks A maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Bebo -  
Reeks D maandag 13-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS -  
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen -  
Reeks B woensdag 15-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
Reeks C woensdag 15-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
Reeks D woensdag 15-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Media Markt 1000 -  
Reeks C donderdag 16-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta -  
Reeks B vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Celle Boys -  
Veteranen vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - AB Café -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City -  
Veteranen vrijdag 17-01-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - De Wulle Bieste Vets -  
Reeks A maandag 20-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Den Hemel -  
Reeks B maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AEK Etterbeek -  
Reeks D maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Media Markt 1000 -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dikken Bal Monk -
Reeks D dinsdag 21-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako Club -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -
Reeks A woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - FC Bebo -  
Reeks C woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Steaua Simonis -
Reeks D woensdag 22-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
Veteranen donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AB Café - sr Vaarttorpedo's -  
Reeks C donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
Reeks A vrijdag 24-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem -  
Reeks A vrijdag 24-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Real Andalucia -  
Reeks A vrijdag 24-01-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Italgio -  
Reeks D zaterdag 25-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -  
Reeks B maandag 27-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - AEK Etterbeek -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Soda JC -  
Reeks B maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Sheffield Tuesday -  
Reeks D dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
Reeks C dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Dashtereirs -  
Reeks C dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Roskamikaas -  
Reeks B dinsdag 28-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 29-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
Reeks C woensdag 29-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
Veteranen woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - Rue de Flandre -  
Reeks D woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Greenta Bxl -  
Reeks D donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels -  
Reeks A donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - KWB Savio -  
Reeks C vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Steaua Simonis -  
Reeks A vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - De Kuub Z.Z. -  
Reeks A vrijdag 31-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - BG's Schaarbeek -  
Reeks C zaterdag 01-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dashtereirs -  
Reeks B maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
Reeks A maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - KWB Savio -
Reeks D maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Minor-Ndako City -  
Reeks B maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
Veteranen dinsdag 04-02-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - De Wulle Bieste Vets -  
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - VaartTorpedo's -
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Phoenix 1140 -  
Veteranen dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg AB Café - Carmen Chill Vets -
Reeks D dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Greenta Bxl -  
Reeks C woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Roskamikaas -
Reeks C woensdag 05-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk -  
Reeks D woensdag 05-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
Reeks B woensdag 05-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes -  
Reeks D donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS -  
Reeks C donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur -  
Reeks B donderdag 06-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief -  
Reeks A donderdag 06-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks A vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - KWB Savio -  
Reeks A vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Real Andalucia -  
Reeks B vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sanfing Knights -  
Reeks A vrijdag 07-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Amoreal -  
Veteranen vrijdag 07-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - Rue de Flandre -  
Reeks A maandag 10-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Boes Booze -  
Reeks D maandag 10-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - VBM -  
Reeks D maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
Reeks B maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
Reeks B maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
Reeks D dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
Reeks C dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dashtereirs -  
Veteranen dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - FC Bebo Vets -  
Reeks A woensdag 12-02-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Italgio -  
Reeks C woensdag 12-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - C21 Azur -  
Reeks C donderdag 13-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sparta -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
Reeks B vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - VBM -  
Reeks A vrijdag 14-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Den Hemel -  
Reeks D zaterdag 15-02-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - El Reygato CF -  
Reeks B maandag 17-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
Reeks B maandag 17-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Veteranen dinsdag 18-02-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo Vets - Rue de Flandre -
Veteranen dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AB Café - KWB Savio Vets -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe -  
Reeks C woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Dikken Bal Monk -
Reeks B woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -
Reeks C woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks D woensdag 19-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - KFK Wojje -  
Veteranen woensdag 19-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde De Wulle Bieste Vets - Carmen Chill Vets -
Reeks C donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta -
Reeks D donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - El Reygato CF -  
Reeks B donderdag 20-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - AEK Etterbeek -  
Reeks A donderdag 20-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Amoreal -  
Reeks A vrijdag 21-02-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks A vrijdag 21-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - De Kuub Z.Z. -  
Reeks A vrijdag 21-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio -  
Reeks A maandag 24-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Real Andalucia -  
Reeks D maandag 24-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Soda JC -  
Reeks D maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Greenta Bxl -  
Reeks B maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
Reeks D dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
Reeks B dinsdag 25-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp -  
Reeks A woensdag 26-02-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - FC Bebo -  
Reeks D woensdag 26-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Young Boys Brussels -  
Reeks C donderdag 27-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -  
Reeks D donderdag 27-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
Reeks D vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Minor-Ndako Club -  
Reeks B vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AEK Etterbeek -  
Reeks D vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - El Reygato CF -  
Reeks C vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
Reeks C zaterdag 29-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo -  
Reeks B maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon -  
Reeks A maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Boes Booze -  
Reeks D maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Celle Boys -  
Reeks B maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - FC Shotakoté -  
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Daringmen -
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - C21 Azur -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - De Wulle Bieste -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -
Reeks A woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Dikken Deem -  
Reeks C woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - La Coupe -
Reeks B woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -
Reeks D woensdag 04-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
Veteranen donderdag 05-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AB Café - Rue de Flandre -  
Reeks B vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks A vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - BG's Schaarbeek -  
Reeks A vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Den Hemel -  
Reeks A vrijdag 06-03-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Amoreal -  
Reeks D zaterdag 07-03-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 09-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
Reeks B maandag 09-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick -  
Reeks D dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - VBM -  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk -  
Veteranen dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - sr Vaarttorpedo's -  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sparta -  
Reeks B dinsdag 10-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes -  
Reeks A woensdag 11-03-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Boes Booze -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Phoenix 1140 -  
Reeks B woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks A donderdag 12-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Dikken Deem -  
Reeks C vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Intoxicoche -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
Veteranen vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FC Bebo Vets -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Greenta Bxl -  
Veteranen vrijdag 13-03-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - AB Café -  
Reeks A vrijdag 13-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - KWB Savio -  
Reeks A maandag 16-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Italgio -  
Reeks B maandag 16-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes -  
Reeks D maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - KFK Wojje -  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Roskamikaas -  
Veteranen dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel sr Vaarttorpedo's - Carmen Chill Vets -  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Sparta -
Reeks A woensdag 18-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Real Andalucia -  
Reeks C woensdag 18-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Intoxicoche -
Reeks B woensdag 18-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks C donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -  
Reeks D donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC -  
Reeks B donderdag 19-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -  
Reeks A vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - BG's Schaarbeek -  
Reeks A vrijdag 20-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Den Hemel -  
Reeks A vrijdag 20-03-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - De Kuub Z.Z. -  
Reeks D vrijdag 20-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -
Reeks B maandag 23-03-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp -  
Reeks A maandag 23-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Italgio -  
Reeks B maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
Reeks B maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
Reeks D maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - KFK Wojje -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Bob Merlo -  
Reeks B dinsdag 24-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sanfing Knights -  
Reeks A woensdag 25-03-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks C woensdag 25-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs -  
Reeks D woensdag 25-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - El Reygato CF -  
Reeks C donderdag 26-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
Reeks D donderdag 26-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
Reeks C vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dikken Bal Monk -  
Reeks B vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
Reeks D vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Sheffield Tuesday -  
Reeks D vrijdag 27-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
Veteranen vrijdag 27-03-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio Vets - FC Bebo Vets -  
Reeks C zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
Reeks B maandag 30-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick -  
Reeks A maandag 30-03-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Real Andalucia -  
Reeks B maandag 30-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
Reeks C dinsdag 31-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur -
Reeks D dinsdag 31-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako City -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -
Reeks C woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
Reeks D woensdag 01-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
Reeks C donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
Reeks D donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Sheffield Tuesday -
Reeks A vrijdag 03-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - FC Amoreal -  
Veteranen vrijdag 03-04-2020 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - KWB Savio Vets -  
Reeks A vrijdag 03-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Den Hemel -  
Reeks A vrijdag 03-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo -  
Reeks A vrijdag 03-04-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Media Markt Nieuwstraat -  
Reeks D zaterdag 04-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Greenta Bxl -
Reeks B maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
Reeks A maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - De Kuub Z.Z. -  
Reeks D maandag 06-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
Reeks B maandag 06-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
Reeks B woensdag 08-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - AEK Etterbeek -  
Veteranen woensdag 08-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - sr Vaarttorpedo's -
Reeks C woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Daringmen -
Reeks D woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - FriS -  
Veteranen woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - De Wulle Bieste Vets -  
Reeks D donderdag 09-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City -  
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - El Reygato CF -  
Reeks B vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks D vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC -  
Reeks A vrijdag 10-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Amoreal -  
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Steaua Simonis -
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
Reeks D dinsdag 14-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Sheffield Tuesday -
Reeks C woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen -  
Reeks B woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
Reeks A woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - De Kuub Z.Z. -  
Veteranen donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg sr Vaarttorpedo's - AB Café -  
Reeks C donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs -  
Reeks B donderdag 16-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks A vrijdag 17-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - KWB Savio -  
Reeks A vrijdag 17-04-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Dikken Deem -  
Reeks A vrijdag 17-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Boes Booze -  
Reeks B maandag 20-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes -  
Reeks D maandag 20-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste -  
Reeks D maandag 20-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - El Reygato CF -  
Veteranen dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste Vets - KWB Savio Vets -
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
Reeks D dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
Reeks B dinsdag 21-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
Reeks A woensdag 22-04-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Dikken Deem -  
Reeks B woensdag 22-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -
Veteranen woensdag 22-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill Vets - FC Bebo Vets -
Reeks C donderdag 23-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Daringmen -  
Reeks D donderdag 23-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - VBM -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Soda JC -  
Reeks B vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FC Shotakoté -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - KFK Wojje -  
Reeks A vrijdag 24-04-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek -  
Reeks A vrijdag 24-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Italgio -  
Reeks C zaterdag 25-04-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - VaartTorpedo's -  
Reeks A maandag 27-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - FC Bebo -  
Reeks B maandag 27-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté -  
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
Reeks D maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - De Wulle Bieste -  
Reeks C dinsdag 28-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks D dinsdag 28-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - VBM -
Reeks A woensdag 29-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Boes Booze -  
Reeks C woensdag 29-04-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Bob Merlo -
Reeks D donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako Club -  
Reeks C donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -  
Reeks B donderdag 30-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp -  
Reeks D maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
Reeks B maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
Reeks B dinsdag 05-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
Reeks A woensdag 06-05-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Real Andalucia -  
Reeks C woensdag 06-05-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dikken Bal Monk -  
Reeks D woensdag 06-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks D donderdag 07-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - KFK Wojje -  
Reeks C vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Young Boys Brussels -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
Reeks C zaterdag 09-05-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
Reeks B maandag 11-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sanfing Knights -  
Reeks C dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
Reeks D dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club -
Reeks D dinsdag 12-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Soda JC -
Reeks C woensdag 13-05-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 -
Reeks D donderdag 14-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Media Markt 1000 -  
Reeks B donderdag 14-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
Reeks A vrijdag 15-05-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Den Hemel -  
Reeks D dinsdag 19-05-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Greenta Bxl -