*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Young Boys AC

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B donderdag 07-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Young Boys AC -  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Young Boys AC -  
Reeks B woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Saloon -  
Reeks B woensdag 10-04-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dikken Bal Monk -  
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Young Boys AC 7 - 3  
Reeks B woensdag 20-09-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Shotakoté 4 - 4  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Young Boys AC 5 - 3  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 3 - 2
Reeks B woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Stoemp 9 - 1  
Reeks B woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo 13 - 4  
Reeks B maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Young Boys AC 3 - 4  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Young Boys AC 6 - 7  
Reeks B woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dashtereirs 4 - 2  
Reeks B woensdag 06-12-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Steaua Simonis 9 - 3  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Young Boys AC 0 - 15  
Reeks B woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 3 - 1  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Young Boys AC 2 - 5  
Reeks B woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Auverkes 4 - 1  
Reeks B dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Young Boys AC 0 - 5
Reeks B woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Boes Booze 5 - 5
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B donderdag 07-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Young Boys AC -  
Reeks B vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Young Boys AC -  
Reeks B woensdag 27-03-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Saloon -  
Reeks B woensdag 10-04-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dikken Bal Monk -  
Reeks B vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Young Boys AC -  
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Young Boys AC 7 - 3  
Reeks B woensdag 20-09-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Shotakoté 4 - 4  
Reeks B dinsdag 26-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - Young Boys AC 5 - 3  
Reeks B vrijdag 13-10-2023 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Young Boys AC 3 - 2
Reeks B woensdag 25-10-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Stoemp 9 - 1  
Reeks B woensdag 08-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - FC Bebo 13 - 4  
Reeks B maandag 13-11-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Young Boys AC 3 - 4  
Reeks B vrijdag 17-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Young Boys AC 6 - 7  
Reeks B woensdag 22-11-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Dashtereirs 4 - 2  
Reeks B woensdag 06-12-2023 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Steaua Simonis 9 - 3  
Reeks B dinsdag 19-12-2023 21u00 - 22u00 Campus Kompas Schaarbeek Stoemp - Young Boys AC 0 - 15  
Reeks B woensdag 10-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - AS Greenta 3 - 1  
Reeks B dinsdag 16-01-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Young Boys AC 2 - 5  
Reeks B woensdag 24-01-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Auverkes 4 - 1  
Reeks B dinsdag 06-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Young Boys AC 0 - 5
Reeks B woensdag 21-02-2024 22u00 - 23u00 Eurovolleycenter Young Boys AC - Boes Booze 5 - 5