*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : FriS

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FriS -  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Reygato CF -  
Reeks D zaterdag 04-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS -  
Reeks D vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
Reeks D maandag 13-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City -  
Reeks D dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
Reeks D donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - VBM -  
Reeks D donderdag 27-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
Reeks D woensdag 04-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Greenta Bxl -  
Reeks D vrijdag 20-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -
Reeks D vrijdag 27-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
Reeks D woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - FriS -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - KFK Wojje -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Italgio 2 - 11  
Reeks D dinsdag 17-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - FriS 20 - 3  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels 4 - 13  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 5 - 6  
Reeks D maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - FriS 12 - 1  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday 12 - 7  
Reeks D vrijdag 08-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club 4 - 6  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FriS -  
Reeks D vrijdag 06-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 20-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - El Reygato CF -  
Reeks D zaterdag 04-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS -  
Reeks D vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
Reeks D maandag 13-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City -  
Reeks D dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
Reeks D donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - VBM -  
Reeks D donderdag 27-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
Reeks D woensdag 04-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Greenta Bxl -  
Reeks D vrijdag 20-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -
Reeks D vrijdag 27-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
Reeks D woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - FriS -  
Reeks D vrijdag 24-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - KFK Wojje -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Italgio 2 - 11  
Reeks D dinsdag 17-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - FriS 20 - 3  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels 4 - 13  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 5 - 6  
Reeks D maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - FriS 12 - 1  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday 12 - 7  
Reeks D vrijdag 08-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club 4 - 6