*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : KFK Wojje

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Media Markt 1000 -  
Reeks D maandag 18-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 26-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Celle Boys -  
Beker-1/16 Finale vrijdag 13-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - KFK Wojje -  
Reeks D woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - KFK Wojje -  
Reeks D zaterdag 11-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 21-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako Club -  
Reeks D dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Greenta Bxl -  
Reeks D woensdag 19-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - De Wulle Bieste -  
Reeks D maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 31-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako City -  
Reeks D dinsdag 14-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Sheffield Tuesday -
Reeks D vrijdag 24-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 28-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - VBM -
Reeks D donderdag 07-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 12-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Soda JC -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D dinsdag 17-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - FriS 20 - 3  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - KFK Wojje 1 - 2  
Beker-1/32 Finale dinsdag 01-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - BG's Schaarbeek 4 - 7
Reeks D donderdag 17-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - KFK Wojje 0 - 11  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - KFK Wojje 6 - 2  
Reeks D dinsdag 29-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - El Reygato CF 0 - 9  
Reeks D maandag 04-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - KFK Wojje 3 - 4  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Media Markt 1000 -  
Reeks D maandag 18-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 26-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Celle Boys -  
Beker-1/16 Finale vrijdag 13-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - KFK Wojje -  
Reeks D woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - KFK Wojje -  
Reeks D zaterdag 11-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 21-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako Club -  
Reeks D dinsdag 04-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Greenta Bxl -  
Reeks D woensdag 19-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - De Wulle Bieste -  
Reeks D maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 31-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Minor-Ndako City -  
Reeks D dinsdag 14-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Sheffield Tuesday -
Reeks D vrijdag 24-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 28-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - VBM -
Reeks D donderdag 07-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - KFK Wojje -  
Reeks D dinsdag 12-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Soda JC -
Reeks D dinsdag 17-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - FriS 20 - 3  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - KFK Wojje 1 - 2  
Beker-1/32 Finale dinsdag 01-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - BG's Schaarbeek 4 - 7
Reeks D donderdag 17-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - KFK Wojje 0 - 11  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - KFK Wojje 6 - 2  
Reeks D dinsdag 29-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - El Reygato CF 0 - 9  
Reeks D maandag 04-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - KFK Wojje 3 - 4