*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Carmen Chill

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 27-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights -  
Beker-1/16 Finale woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Real Andalucia - Carmen Chill -  
Reeks B vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 11-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Reeks B woensdag 15-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
Reeks B dinsdag 28-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 05-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes -  
Reeks B maandag 17-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
Reeks B woensdag 18-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - De Kuub Z.Z. 6 - 8  
Reeks B woensdag 18-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 4 - 2  
Reeks B maandag 30-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Carmen Chill 1 - 3  
Reeks B maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 4  
Reeks B donderdag 17-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 1 - 7  
Reeks B woensdag 30-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 6 - 5  
Reeks B woensdag 13-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 4 - 1  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 27-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights -  
Beker-1/16 Finale woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Real Andalucia - Carmen Chill -  
Reeks B vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 11-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté -  
Reeks B woensdag 08-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Reeks B woensdag 15-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
Reeks B dinsdag 28-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 05-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes -  
Reeks B maandag 17-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
Reeks B woensdag 18-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
Reeks B woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
Reeks B maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - De Kuub Z.Z. 6 - 8  
Reeks B woensdag 18-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 4 - 2  
Reeks B maandag 30-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Carmen Chill 1 - 3  
Reeks B maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 4  
Reeks B donderdag 17-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 1 - 7  
Reeks B woensdag 30-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 6 - 5  
Reeks B woensdag 13-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 4 - 1