*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : One Piece Brussels

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks A woensdag 28-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KWB Savio -  
Reeks A woensdag 13-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - One Piece Brussels -  
Reeks A woensdag 27-03-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks A donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - One Piece Brussels -  
Reeks A woensdag 10-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek -  
Reeks A woensdag 24-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Fc Mad Boys -
Reeks A maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek One Piece Brussels - FC Titans -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Reeks A dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - One Piece Brussels 8 - 9  
Reeks A woensdag 11-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Dikken Deem 6 - 2  
Reeks A woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - One Piece Brussels 3 - 6  
Reeks A maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - One Piece Brussels 4 - 5  
Reeks A maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - One Piece Brussels 6 - 3  
Reeks A woensdag 08-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Le Coq Sportief 5 - 3  
Reeks A woensdag 22-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KFK Wojje 13 - 5  
Reeks A maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - One Piece Brussels 6 - 11  
Reeks A woensdag 06-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Carmen Chill 10 - 6  
Beker-1/16 Finale maandag 11-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - One Piece Brussels 3 - 3
Reeks A donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - One Piece Brussels 5 - 6  
Reeks A woensdag 20-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek 9 - 2  
Reeks A vrijdag 05-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - One Piece Brussels 3 - 6  
Beker-1/8 Finale woensdag 31-01-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek 4 - 3  
Reeks A woensdag 14-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - One Piece Brussels 6 - 8  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks A woensdag 28-02-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KWB Savio -  
Reeks A woensdag 13-03-2024 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - One Piece Brussels -  
Reeks A woensdag 27-03-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen -  
Reeks A donderdag 04-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis FC Titans - One Piece Brussels -  
Reeks A woensdag 10-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - AEK Etterbeek -  
Reeks A woensdag 24-04-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Fc Mad Boys -
Reeks A maandag 06-05-2024 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek One Piece Brussels - FC Titans -
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Reeks A dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 Campus Kompas Schaarbeek KFK Wojje - One Piece Brussels 8 - 9  
Reeks A woensdag 11-10-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Dikken Deem 6 - 2  
Reeks A woensdag 18-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - One Piece Brussels 3 - 6  
Reeks A maandag 23-10-2023 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe AEK Etterbeek - One Piece Brussels 4 - 5  
Reeks A maandag 30-10-2023 22u00 - 23u00 Odisee Campus Parnas Fc Mad Boys - One Piece Brussels 6 - 3  
Reeks A woensdag 08-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Le Coq Sportief 5 - 3  
Reeks A woensdag 22-11-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - KFK Wojje 13 - 5  
Reeks A maandag 27-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - One Piece Brussels 6 - 11  
Reeks A woensdag 06-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - Carmen Chill 10 - 6  
Beker-1/16 Finale maandag 11-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - One Piece Brussels 3 - 3
Reeks A donderdag 14-12-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - One Piece Brussels 5 - 6  
Reeks A woensdag 20-12-2023 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek 9 - 2  
Reeks A vrijdag 05-01-2024 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - One Piece Brussels 3 - 6  
Beker-1/8 Finale woensdag 31-01-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg One Piece Brussels - BG's Schaarbeek 4 - 3  
Reeks A woensdag 14-02-2024 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - One Piece Brussels 6 - 8