*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : C21 Azur

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs -  
Reeks C donderdag 05-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Beker-1/16 Finale woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sanfing Knights -  
Reeks C vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Roskamikaas -  
Reeks C donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur -  
Reeks C woensdag 12-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sparta -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 31-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur -
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 11 - 1  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Intoxicoche 3 - 3  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 6  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Steaua Simonis 3 - 6  
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - VaartTorpedo's 5 - 1  
Reeks C woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - C21 Azur 3 - 6  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Daringmen 12 - 1  
Reeks C zaterdag 09-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - C21 Azur 1 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs -  
Reeks C donderdag 05-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Beker-1/16 Finale woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sanfing Knights -  
Reeks C vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Roskamikaas -  
Reeks C donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur -  
Reeks C woensdag 12-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sparta -  
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 31-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur -
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -
Reeks C dinsdag 05-05-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 11 - 1  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Intoxicoche 3 - 3  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 6  
Reeks C dinsdag 08-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Steaua Simonis 3 - 6  
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - VaartTorpedo's 5 - 1  
Reeks C woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - C21 Azur 3 - 6  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Daringmen 12 - 1  
Reeks C zaterdag 09-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - C21 Azur 1 - 3