*** volg ons op facebook *** Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Lions Atlas

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D dinsdag 30-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FriS -  
Reeks D maandag 06-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Lions Atlas -
Reeks D dinsdag 14-05-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Lions Atlas -  
Reeks D vrijdag 17-05-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Roze Duivels -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D vrijdag 08-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Lions Atlas 6 - 8  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bandido 14 - 3  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Lions Atlas 6 - 3  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Wulle Bieste 14 - 10  
Reeks D donderdag 26-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Lions Atlas 8 - 9  
Reeks D dinsdag 07-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Daringmen 11 - 2  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Lions Atlas 3 - 6  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - Lions Atlas 6 - 3  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Soda JC 12 - 6  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Lions Atlas 6 - 6  
Reeks D dinsdag 16-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Celle Boys 6 - 4  
Reeks D dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FC Mix-Up 4 - 4  
Reeks D dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - El Castigo cf 3 - 11
Reeks D vrijdag 23-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Lions Atlas 4 - 4  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Lions Atlas 2 - 18  
Reeks D woensdag 27-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Lions Atlas 3 - 12  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bonça -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D dinsdag 30-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FriS -  
Reeks D maandag 06-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Lions Atlas -
Reeks D dinsdag 14-05-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Lions Atlas -  
Reeks D vrijdag 17-05-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Roze Duivels -
Reeks D vrijdag 08-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Lions Atlas 6 - 8  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bandido 14 - 3  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Lions Atlas 6 - 3  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - De Wulle Bieste 14 - 10  
Reeks D donderdag 26-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Lions Atlas 8 - 9  
Reeks D dinsdag 07-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Daringmen 11 - 2  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Lions Atlas 3 - 6  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - Lions Atlas 6 - 3  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Soda JC 12 - 6  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Lions Atlas 6 - 6  
Reeks D dinsdag 16-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Celle Boys 6 - 4  
Reeks D dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FC Mix-Up 4 - 4  
Reeks D dinsdag 13-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - El Castigo cf 3 - 11
Reeks D vrijdag 23-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Lions Atlas 4 - 4  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Lions Atlas 2 - 18  
Reeks D woensdag 27-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Lions Atlas 3 - 12  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bonça -