*** Seizoen 2020 - 2021 *** Definitieve bekerkalender 1/32 finale, competitiekalender en alle ploegkalenders hier beschikbaar (update 17/9) ***

Kalender 2020-2021 : Brussels United

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D donderdag 01-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Brussels United -  
Reeks D maandag 05-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 16-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Titans BXL -  
Reeks D dinsdag 10-11-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum B.Sports Young Boys AC - Brussels United -  
Reeks D maandag 16-11-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 27-11-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 11-12-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Sheffield Tuesday -  
Reeks D vrijdag 22-01-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - FriS -  
Reeks D vrijdag 05-02-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Celle Boys -  
Reeks D donderdag 11-02-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 19-02-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club -  
Reeks D vrijdag 26-02-2021 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 05-03-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City -  
Reeks D woensdag 17-03-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 02-04-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Young Boys AC -  
Reeks D woensdag 14-04-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 23-04-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 30-04-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - De Wulle Bieste -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 02-09-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Brussels United 5 - 0  
Reeks D dinsdag 08-09-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Brussels United 0 - 4  
Reeks D vrijdag 18-09-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Crystal BX 1 - 1
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D donderdag 01-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Brussels United -  
Reeks D maandag 05-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 16-10-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Titans BXL -  
Reeks D dinsdag 10-11-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum B.Sports Young Boys AC - Brussels United -  
Reeks D maandag 16-11-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 27-11-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 11-12-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Sheffield Tuesday -  
Reeks D vrijdag 22-01-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - FriS -  
Reeks D vrijdag 05-02-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Celle Boys -  
Reeks D donderdag 11-02-2021 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 19-02-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako Club -  
Reeks D vrijdag 26-02-2021 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 05-03-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Minor-Ndako City -  
Reeks D woensdag 17-03-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 02-04-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Young Boys AC -  
Reeks D woensdag 14-04-2021 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 23-04-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Brussels United -  
Reeks D vrijdag 30-04-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - De Wulle Bieste -  
Beker-1/32 Finale woensdag 02-09-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Brussels United 5 - 0  
Reeks D dinsdag 08-09-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Brussels United 0 - 4  
Reeks D vrijdag 18-09-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - Crystal BX 1 - 1