*** volg ons op facebook *** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  ***

Kalender 2023-2024 : FC Mix-Up

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 dinsdag 05-09-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Dikken Deem 3 - 5  
Reeks D vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - FC Mix-Up 0 - 14  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bonça 2 - 2  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Wulle Bieste 6 - 2  
Reeks D woensdag 25-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FC Mix-Up 3 - 7  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Daringmen 6 - 4  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bandido 5 - 1  
Reeks D donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FC Mix-Up 2 - 6  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Mix-Up 1 - 3  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - El Castigo cf 1 - 3  
BzvCUP 1/16 vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Mix-Up 7 - 3  
Reeks D maandag 08-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - FC Mix-Up 3 - 3  
Reeks D dinsdag 23-01-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Soda JC 10 - 4  
Reeks D dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FC Mix-Up 4 - 4  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Roze Duivels 4 - 3  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Mix-Up 1 - 4  
Reeks D dinsdag 19-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - FriS 5 - 0
Reeks D vrijdag 05-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Mix-Up 5 - 1  
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FC Mix-Up 5 - 2  
Reeks D dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FC Mix-Up 0 - 5
Reeks D dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Celle Boys 18 - 2  
Reeks D dinsdag 14-05-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Lions Atlas 11 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 dinsdag 05-09-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Dikken Deem 3 - 5  
Reeks D vrijdag 08-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - FC Mix-Up 0 - 14  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bonça 2 - 2  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Wulle Bieste 6 - 2  
Reeks D woensdag 25-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FC Mix-Up 3 - 7  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Daringmen 6 - 4  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bandido 5 - 1  
Reeks D donderdag 23-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - FC Mix-Up 2 - 6  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Mix-Up 1 - 3  
Reeks D dinsdag 12-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - El Castigo cf 1 - 3  
BzvCUP 1/16 vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Mix-Up 7 - 3  
Reeks D maandag 08-01-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - FC Mix-Up 3 - 3  
Reeks D dinsdag 23-01-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Soda JC 10 - 4  
Reeks D dinsdag 06-02-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - FC Mix-Up 4 - 4  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - De Roze Duivels 4 - 3  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Mix-Up 1 - 4  
Reeks D dinsdag 19-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - FriS 5 - 0
Reeks D vrijdag 05-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Mix-Up 5 - 1  
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - FC Mix-Up 5 - 2  
Reeks D dinsdag 23-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FC Mix-Up 0 - 5
Reeks D dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Celle Boys 18 - 2  
Reeks D dinsdag 14-05-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Lions Atlas 11 - 3