*** volg ons op facebook *** volg HIER onze  B z v C  C U P  ½  finale & L a d i e s   C U P  ¼ finale  & ½  finale & A l l  S t a r s  C U P ¼ finale & ½ finale ***

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Daringmen

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D vrijdag 08-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Lions Atlas 6 - 8  
BzvCUP 1/32 vrijdag 22-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Brussels United 2 - 5  
Reeks D woensdag 27-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Daringmen 3 - 4  
Reeks D vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bandido 2 - 6  
Reeks D dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Daringmen 2 - 1  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - El Castigo cf 0 - 11  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Daringmen 6 - 4  
Reeks D dinsdag 07-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Daringmen 11 - 2  
Reeks D maandag 04-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Daringmen 9 - 4  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Celle Boys 5 - 0
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Daringmen 18 - 2  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Soda JC 5 - 0
Reeks D vrijdag 23-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Daringmen 2 - 7  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Mix-Up 1 - 4  
Reeks D donderdag 14-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Daringmen 8 - 8  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Wulle Bieste 7 - 3  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Daringmen 1 - 3  
Reeks D vrijdag 26-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Roze Duivels 5 - 0
Reeks D vrijdag 03-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bonça 2 - 8  
Reeks D woensdag 08-05-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Daringmen - FriS 9 - 1
Reeks D vrijdag 17-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Daringmen 6 - 1  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D vrijdag 08-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Lions Atlas 6 - 8  
BzvCUP 1/32 vrijdag 22-09-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Brussels United 2 - 5  
Reeks D woensdag 27-09-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Daringmen 3 - 4  
Reeks D vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bandido 2 - 6  
Reeks D dinsdag 10-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Daringmen 2 - 1  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - El Castigo cf 0 - 11  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Daringmen 6 - 4  
Reeks D dinsdag 07-11-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Daringmen 11 - 2  
Reeks D maandag 04-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Daringmen 9 - 4  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Celle Boys 5 - 0
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Daringmen 18 - 2  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Soda JC 5 - 0
Reeks D vrijdag 23-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Daringmen 2 - 7  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Mix-Up 1 - 4  
Reeks D donderdag 14-03-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Daringmen 8 - 8  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Wulle Bieste 7 - 3  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Daringmen 1 - 3  
Reeks D vrijdag 26-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Daringmen - De Roze Duivels 5 - 0
Reeks D vrijdag 03-05-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bonça 2 - 8  
Reeks D woensdag 08-05-2024 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Daringmen - FriS 9 - 1
Reeks D vrijdag 17-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Daringmen 6 - 1