*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Daringmen

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 -  
Reeks C vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe -  
Reeks C woensdag 18-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen -  
Reeks C vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
Reeks C vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Steaua Simonis -  
Reeks C vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sparta -  
Reeks C vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Daringmen -
Reeks C vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Intoxicoche -  
Reeks C donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -  
Reeks C vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dikken Bal Monk -  
Reeks C woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Daringmen -
Reeks C woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen -  
Reeks C donderdag 23-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Daringmen -  
Reeks C vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Daringmen 11 - 1  
Reeks C vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dashtereirs 7 - 8  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Daringmen 4 - 3  
Reeks C zaterdag 28-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Daringmen 5 - 0
Reeks C vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 0 - 5
Reeks C vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 6  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Daringmen 12 - 1  
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 9 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Phoenix 1140 -  
Reeks C vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe -  
Reeks C woensdag 18-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen -  
Reeks C vrijdag 03-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 14-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Daringmen -  
Reeks C vrijdag 31-01-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Steaua Simonis -  
Reeks C vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sparta -  
Reeks C vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Daringmen -
Reeks C vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Intoxicoche -  
Reeks C donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -  
Reeks C vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dikken Bal Monk -  
Reeks C woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Daringmen -
Reeks C woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen -  
Reeks C donderdag 23-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Daringmen -  
Reeks C vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Beker-1/32 Finale woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Daringmen 11 - 1  
Reeks C vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Dashtereirs 7 - 8  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Daringmen 4 - 3  
Reeks C zaterdag 28-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Daringmen 5 - 0
Reeks C vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Roskamikaas 0 - 5
Reeks C vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Bob Merlo 2 - 6  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Daringmen 12 - 1  
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 9 - 3