*** “BZVC open outdoor tornooi” (5x5) voor heren- en damesploegen op zaterdag 28 mei. Iedereen, ook nieuwe ploegen WELKOM – Inschrijving met formulier hieronder *** 

Kalender 2021-2022 : Reeks B

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Reeks B

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 01-09-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RC Sanfing Knights 4 - 4  
vrijdag 10-09-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dikken Bal Monk 0 - 4  
maandag 13-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Stoemp 4 - 5  
dinsdag 14-09-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief 4 - 5  
vrijdag 17-09-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Saloon 8 - 3  
dinsdag 21-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Le Coq Sportief 0 - 2  
dinsdag 21-09-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 10  
donderdag 23-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon 3 - 4  
maandag 27-09-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - FC Shotakoté 5 - 4  
maandag 27-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - FC Bebo 1 - 5  
woensdag 29-09-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 4 - 3  
maandag 04-10-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 0
dinsdag 05-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Shotakoté 8 - 3  
donderdag 07-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp 1 - 5  
vrijdag 08-10-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs 0 - 7  
maandag 11-10-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Le Coq Sportief 7 - 7  
dinsdag 12-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RC Sanfing Knights 2 - 3  
vrijdag 15-10-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Stoemp 4 - 3  
maandag 18-10-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 7  
dinsdag 19-10-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 1 - 9  
donderdag 21-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 6 - 4  
vrijdag 22-10-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo 2 - 4  
maandag 25-10-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - RC Sanfing Knights 6 - 5  
dinsdag 26-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Saloon 6 - 3  
woensdag 27-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 5 - 2  
vrijdag 29-10-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Metallurg Brasseurs 8 - 5  
donderdag 04-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 6  
maandag 08-11-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - FC Bebo 13 - 1  
maandag 08-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs 6 - 3  
maandag 08-11-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk 4 - 2  
dinsdag 09-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 3 - 3  
woensdag 10-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 1 - 8  
dinsdag 16-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 6  
dinsdag 16-11-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon 1 - 10  
donderdag 18-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté 5 - 1  
maandag 22-11-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Metallurg Brasseurs 15 - 4  
dinsdag 23-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 2 - 5  
dinsdag 23-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Le Coq Sportief 3 - 2  
maandag 29-11-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RC Sanfing Knights 3 - 5  
dinsdag 30-11-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp 2 - 13  
vrijdag 03-12-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 1 - 2  
vrijdag 03-12-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Dikken Bal Monk 6 - 6  
dinsdag 07-12-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 1 - 5  
dinsdag 07-12-2021 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 6  
woensdag 08-12-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Bebo 3 - 9  
dinsdag 14-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp 4 - 2  
dinsdag 14-12-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté 3 - 6  
vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen 0 - 7  
vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Steaua Simonis 6 - 3  
maandag 20-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Dikken Bal Monk 3 - 5  
maandag 20-12-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 7 - 4  
dinsdag 04-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - RC Sanfing Knights 3 - 5  
dinsdag 11-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Auverkes 3 - 5  
donderdag 13-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs 11 - 4  
maandag 17-01-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Saloon 7 - 6  
maandag 17-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Le Coq Sportief 3 - 2  
dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dikken Bal Monk 4 - 2  
dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Auverkes 11 - 7  
vrijdag 28-01-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 3 - 17  
maandag 31-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Steaua Simonis 4 - 1  
maandag 31-01-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 1 - 0  
woensdag 02-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs 7 - 4  
vrijdag 04-02-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - FC Shotakoté 5 - 3  
dinsdag 08-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon 3 - 7  
dinsdag 08-02-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RC Sanfing Knights 5 - 0  
donderdag 10-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Auverkes 4 - 5  
dinsdag 15-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs 4 - 6  
dinsdag 15-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Steaua Simonis 12 - 6  
woensdag 16-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 2  
vrijdag 18-02-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - RC Sanfing Knights 4 - 5  
maandag 21-02-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 3 - 2  
dinsdag 22-02-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 3  
donderdag 24-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo 2 - 3  
vrijdag 25-02-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 5 - 5  
maandag 28-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 5  
dinsdag 01-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Metallurg Brasseurs 5 - 0
dinsdag 01-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 6 - 2  
vrijdag 04-03-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Le Coq Sportief 10 - 7  
maandag 07-03-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
dinsdag 08-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RC Sanfing Knights 4 - 3  
maandag 14-03-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Auverkes 10 - 6  
maandag 14-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - FC Shotakoté 6 - 4  
dinsdag 15-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Dikken Bal Monk 2 - 4  
woensdag 16-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 5 - 5  
donderdag 24-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Le Coq Sportief 0 - 7  
vrijdag 25-03-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RC Sanfing Knights 4 - 6  
maandag 28-03-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Dikken Bal Monk 11 - 4  
maandag 28-03-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 3  
dinsdag 29-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 6 - 4  
woensdag 30-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 7 - 1  
dinsdag 05-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo 5 - 2  
dinsdag 05-04-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis 1 - 4  
vrijdag 08-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 2 - 5  
maandag 11-04-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Steaua Simonis 6 - 6  
maandag 11-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Saloon 1 - 6  
woensdag 13-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Dikken Bal Monk 2 - 5  
vrijdag 15-04-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Auverkes 4 - 7  
dinsdag 19-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs 4 - 0  
donderdag 21-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RC Sanfing Knights 6 - 1  
vrijdag 22-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 3 - 4  
dinsdag 26-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis 0 - 5
dinsdag 26-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 5  
dinsdag 26-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - FC Bebo 5 - 3  
vrijdag 29-04-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 3
maandag 02-05-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 7 - 1  
dinsdag 03-05-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes 4 - 3  
maandag 09-05-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Stoemp 13 - 5  
maandag 09-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Auverkes -  
dinsdag 10-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Bebo 2 - 10
donderdag 19-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Stoemp - FC Shotakoté -
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 01-09-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RC Sanfing Knights 4 - 4  
vrijdag 10-09-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Dikken Bal Monk 0 - 4  
maandag 13-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Stoemp 4 - 5  
dinsdag 14-09-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief 4 - 5  
vrijdag 17-09-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Saloon 8 - 3  
dinsdag 21-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Le Coq Sportief 0 - 2  
dinsdag 21-09-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 10  
donderdag 23-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Saloon 3 - 4  
maandag 27-09-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - FC Shotakoté 5 - 4  
maandag 27-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - FC Bebo 1 - 5  
woensdag 29-09-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 4 - 3  
maandag 04-10-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 0
dinsdag 05-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Shotakoté 8 - 3  
donderdag 07-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Stoemp 1 - 5  
vrijdag 08-10-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs 0 - 7  
maandag 11-10-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Le Coq Sportief 7 - 7  
dinsdag 12-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RC Sanfing Knights 2 - 3  
vrijdag 15-10-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Stoemp 4 - 3  
maandag 18-10-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 7  
dinsdag 19-10-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 1 - 9  
donderdag 21-10-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk 6 - 4  
vrijdag 22-10-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Bebo 2 - 4  
maandag 25-10-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - RC Sanfing Knights 6 - 5  
dinsdag 26-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Saloon 6 - 3  
woensdag 27-10-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 5 - 2  
vrijdag 29-10-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Metallurg Brasseurs 8 - 5  
donderdag 04-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 6  
maandag 08-11-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - FC Bebo 13 - 1  
maandag 08-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs 6 - 3  
maandag 08-11-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Dikken Bal Monk 4 - 2  
dinsdag 09-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 3 - 3  
woensdag 10-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 1 - 8  
dinsdag 16-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 6  
dinsdag 16-11-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon 1 - 10  
donderdag 18-11-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Shotakoté 5 - 1  
maandag 22-11-2021 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Metallurg Brasseurs 15 - 4  
dinsdag 23-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - FC Bebo 2 - 5  
dinsdag 23-11-2021 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Le Coq Sportief 3 - 2  
maandag 29-11-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RC Sanfing Knights 3 - 5  
dinsdag 30-11-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp 2 - 13  
vrijdag 03-12-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 1 - 2  
vrijdag 03-12-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Dikken Bal Monk 6 - 6  
dinsdag 07-12-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 1 - 5  
dinsdag 07-12-2021 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 6  
woensdag 08-12-2021 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Bebo 3 - 9  
dinsdag 14-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Stoemp 4 - 2  
dinsdag 14-12-2021 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté 3 - 6  
vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen 0 - 7  
vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Steaua Simonis 6 - 3  
maandag 20-12-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Dikken Bal Monk 3 - 5  
maandag 20-12-2021 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 7 - 4  
dinsdag 04-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - RC Sanfing Knights 3 - 5  
dinsdag 11-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Auverkes 3 - 5  
donderdag 13-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs 11 - 4  
maandag 17-01-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Saloon 7 - 6  
maandag 17-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Le Coq Sportief 3 - 2  
dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Dikken Bal Monk 4 - 2  
dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Auverkes 11 - 7  
vrijdag 28-01-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 3 - 17  
maandag 31-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Steaua Simonis 4 - 1  
maandag 31-01-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 1 - 0  
woensdag 02-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs 7 - 4  
vrijdag 04-02-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - FC Shotakoté 5 - 3  
dinsdag 08-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Saloon 3 - 7  
dinsdag 08-02-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RC Sanfing Knights 5 - 0  
donderdag 10-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Auverkes 4 - 5  
dinsdag 15-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs 4 - 6  
dinsdag 15-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Steaua Simonis 12 - 6  
woensdag 16-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 2  
vrijdag 18-02-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - RC Sanfing Knights 4 - 5  
maandag 21-02-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 3 - 2  
dinsdag 22-02-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 3  
donderdag 24-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - FC Bebo 2 - 3  
vrijdag 25-02-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 5 - 5  
maandag 28-02-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 5  
dinsdag 01-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Metallurg Brasseurs 5 - 0
dinsdag 01-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 6 - 2  
vrijdag 04-03-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Le Coq Sportief 10 - 7  
maandag 07-03-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
dinsdag 08-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RC Sanfing Knights 4 - 3  
maandag 14-03-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Auverkes 10 - 6  
maandag 14-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - FC Shotakoté 6 - 4  
dinsdag 15-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - Dikken Bal Monk 2 - 4  
woensdag 16-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 5 - 5  
donderdag 24-03-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Le Coq Sportief 0 - 7  
vrijdag 25-03-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RC Sanfing Knights 4 - 6  
maandag 28-03-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Dikken Bal Monk 11 - 4  
maandag 28-03-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Bebo 3 - 3  
dinsdag 29-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 6 - 4  
woensdag 30-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 7 - 1  
dinsdag 05-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - FC Bebo 5 - 2  
dinsdag 05-04-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis 1 - 4  
vrijdag 08-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 2 - 5  
maandag 11-04-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Steaua Simonis 6 - 6  
maandag 11-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Saloon 1 - 6  
woensdag 13-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Dikken Bal Monk 2 - 5  
vrijdag 15-04-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Auverkes 4 - 7  
dinsdag 19-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs 4 - 0  
donderdag 21-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RC Sanfing Knights 6 - 1  
vrijdag 22-04-2022 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 3 - 4  
dinsdag 26-04-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis 0 - 5
dinsdag 26-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 5  
dinsdag 26-04-2022 21u00 - 22u00 Sporthal Campus Kompas Stoemp - FC Bebo 5 - 3  
vrijdag 29-04-2022 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 3
maandag 02-05-2022 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 7 - 1  
dinsdag 03-05-2022 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes 4 - 3  
maandag 09-05-2022 20u00 - 21u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek RS Brusselse Jeugdhuizen - Stoemp 13 - 5  
maandag 09-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RC Sanfing Knights - Auverkes -  
dinsdag 10-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Bebo 2 - 10
donderdag 19-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Stoemp - FC Shotakoté -