*** Start veteranencompetitie 2019 - 2020 *** Definitieve competitiekalender hier beschikbaar ***
*** Start dames "Herfst"-competitie 2019 *** Definitieve poule-kalender hier beschikbaar *** 

Kalender 2019-2020 : Reeks B

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
donderdag 17-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill -  
maandag 21-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick -  
maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
dinsdag 22-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 23-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté -  
maandag 28-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - AEK Etterbeek -  
maandag 28-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Auverkes -  
woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick -
woensdag 30-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp -  
maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AEK Etterbeek -  
dinsdag 05-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Hattrick -  
woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Hattrick -  
vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights -  
woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -
woensdag 13-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs -  
donderdag 14-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights -  
vrijdag 15-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Saloon -  
maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
dinsdag 19-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté -  
woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes -  
vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill -  
maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Hattrick -  
woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -
woensdag 27-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights -  
maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
woensdag 04-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -
woensdag 11-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté -  
donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
dinsdag 17-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek -  
woensdag 18-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick -  
maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -
woensdag 08-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
donderdag 09-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté -  
vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Auverkes -  
maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
woensdag 15-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief -  
maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AEK Etterbeek -  
woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -
woensdag 22-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
maandag 27-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - AEK Etterbeek -  
maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes -  
dinsdag 28-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Carmen Chill -  
woensdag 29-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
woensdag 05-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes -  
donderdag 06-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief -  
vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sanfing Knights -  
maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
maandag 17-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
maandag 17-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -
donderdag 20-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - AEK Etterbeek -  
maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
dinsdag 25-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp -  
vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AEK Etterbeek -  
maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon -  
maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - FC Shotakoté -  
woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -
woensdag 04-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
maandag 09-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick -  
dinsdag 10-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes -  
woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
maandag 16-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes -  
woensdag 18-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
donderdag 19-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Metallurg Brasseurs -  
vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -  
maandag 23-03-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp -  
maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
dinsdag 24-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sanfing Knights -  
vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
maandag 30-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick -  
maandag 30-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -
woensdag 01-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
maandag 06-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs -  
woensdag 08-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - AEK Etterbeek -  
vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
donderdag 16-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
maandag 20-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes -  
dinsdag 21-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
woensdag 22-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights -  
vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FC Shotakoté -  
maandag 27-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté -  
maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
donderdag 30-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp -  
maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
dinsdag 05-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
maandag 11-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sanfing Knights -  
donderdag 14-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 9 - 3  
woensdag 18-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 4 - 2  
vrijdag 20-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Stoemp 8 - 3  
maandag 23-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 9 - 2  
dinsdag 24-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 3 - 13  
vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 7  
maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 5 - 1  
maandag 30-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Carmen Chill 1 - 3  
woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 4 - 4
donderdag 03-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 3  
vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 4  
maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 3  
woensdag 09-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 6 - 8  
vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 4 - 6  
vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
maandag 14-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 7 - 2  
maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 3  
maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 4 - 3  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
donderdag 17-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill -  
maandag 21-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick -  
maandag 21-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
dinsdag 22-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 23-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté -  
maandag 28-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - AEK Etterbeek -  
maandag 28-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Auverkes -  
woensdag 30-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick -
woensdag 30-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp -  
maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - AEK Etterbeek -  
dinsdag 05-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Hattrick -  
woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Hattrick -  
vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights -  
woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -
woensdag 13-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs -  
donderdag 14-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights -  
vrijdag 15-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Saloon -  
maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
dinsdag 19-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - FC Shotakoté -  
woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes -  
vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Carmen Chill -  
maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
maandag 25-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Hattrick -  
woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -
woensdag 27-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights -  
maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
woensdag 04-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Metallurg Brasseurs -  
vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
maandag 09-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Saloon -  
woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - AEK Etterbeek -
woensdag 11-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté -  
donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
dinsdag 17-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek -  
woensdag 18-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
vrijdag 20-12-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick -  
maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 08-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -
woensdag 08-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
donderdag 09-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté -  
vrijdag 10-01-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Auverkes -  
maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
woensdag 15-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief -  
maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - AEK Etterbeek -  
woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -
woensdag 22-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
maandag 27-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - AEK Etterbeek -  
maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes -  
dinsdag 28-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Carmen Chill -  
woensdag 29-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
woensdag 05-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes -  
donderdag 06-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief -  
vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sanfing Knights -  
maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Metallurg Brasseurs -  
vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
maandag 17-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
maandag 17-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -
donderdag 20-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - AEK Etterbeek -  
maandag 24-02-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief -  
dinsdag 25-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Stoemp -  
vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - AEK Etterbeek -  
maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon -  
maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - FC Shotakoté -  
woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Metallurg Brasseurs -
woensdag 04-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
vrijdag 06-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
maandag 09-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick -  
dinsdag 10-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Auverkes -  
woensdag 11-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
maandag 16-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs -  
maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes -  
woensdag 18-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
donderdag 19-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Metallurg Brasseurs -  
vrijdag 20-03-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Le Coq Sportief -  
maandag 23-03-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp -  
maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
dinsdag 24-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sanfing Knights -  
vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
maandag 30-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick -  
maandag 30-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Stoemp -  
woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -
woensdag 01-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - AEK Etterbeek -  
maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
maandag 06-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Metallurg Brasseurs -  
woensdag 08-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - AEK Etterbeek -  
vrijdag 10-04-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 15-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill -
donderdag 16-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
maandag 20-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes -  
dinsdag 21-04-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Saloon -  
woensdag 22-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights -  
vrijdag 24-04-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FC Shotakoté -  
maandag 27-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté -  
maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Le Coq Sportief -  
maandag 27-04-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
donderdag 30-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp -  
maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
dinsdag 05-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
maandag 11-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sanfing Knights -  
donderdag 14-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 9 - 3  
woensdag 18-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 4 - 2  
vrijdag 20-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Stoemp 8 - 3  
maandag 23-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 9 - 2  
dinsdag 24-09-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Le Coq Sportief 3 - 13  
vrijdag 27-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 7  
maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 5 - 1  
maandag 30-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Carmen Chill 1 - 3  
woensdag 02-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 4 - 4
donderdag 03-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 3  
vrijdag 04-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 4  
maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 3  
woensdag 09-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 6 - 8  
vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 4 - 6  
vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
maandag 14-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 7 - 2  
maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 3  
maandag 14-10-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 4 - 3