***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Reeksindeling 2017-2018:

A-Reeks  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  Boes Booze vrijdag 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas
2.  De Kuub Z.Z. vrijdag 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB
3.  Dikken Deem maandag 21u00 - 22u00 Sporthal PIVO Relegem
4.  F.C. Bebo vrijdag 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion
5.  Italgio vrijdag 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria
6.  KWB Savio vrijdag 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde
7.  Media Markt Nieuwstraat woensdag 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria
8.  Nazionale Team vrijdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
9.  Pianofabriek donderdag 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis
10.  The Beegees maandag 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe
11.  The New Ketjes woensdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel

B-Reeks  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  Auverkes vrijdag 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB
2.  Beertjes maandag 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere
3.  Carmen Chill woensdag 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde
4.  Den Hemel donderdag 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier
5.  FC Shotakoté maandag 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
6.  Hattrick donderdag 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
7.  La Coupe donderdag 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal
8.  Le Coq Sportief woensdag 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
9.  Saloon maandag 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier
10.  Sanfing Knights maandag 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
11.  Steaua Simonis woensdag 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.)
12.  Stoemp woensdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel

C-Reeks  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  Bob Merlo woensdag 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad'
2.  Daringmen vrijdag 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe
3.  De Wulle Bieste vrijdag 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren
4.  Dikken Bal Monk woensdag 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
5.  Intoxicoche dinsdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
6.  Metallurg Brasseurs woensdag 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.)
7.  Real Andalucia vrijdag 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe
8.  Roskamikaas dinsdag 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel
9.  Sheffield Tuesday woensdag 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.)
10.  Sparta zaterdag 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.)
11.  Vaarttorpedo's woensdag 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.)
12.  V.C. Amoreal woensdag 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe

D-Reeks  

Nr
Naam
Dag
Uur
Sportzaal
1.  AEK Etterbeek vrijdag 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek
2.  Celle Boys dinsdag 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas
3.  C21 Azur dinsdag 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria
4.  Dashtereirs vrijdag 00u00 - 00u00 Omnisportzaal 'Rad'
5.  FriS woensdag 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.)
6.  Media Markt 1000 woensdag 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette
7.  Minor-Ndako zaterdag 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.)
8.  Phoenix 1140 dinsdag 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren
9.  RS Brusselse Jeugdhuizen dinsdag 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe
10.  Rue de Flandre vrijdag 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion
11.  Skuadr woensdag 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion
12.  Soda JC woensdag 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem