*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : C21 Azur

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Young Boys Brussels -  
D-Reeks woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -  
D-Reeks woensdag 09-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre -  
D-Reeks maandag 11-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys -  
D-Reeks vrijdag 01-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako City -  
D-Reeks donderdag 28-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 09-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs -  
D-Reeks zaterdag 27-04-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - C21 Azur 5 - 6  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 9 - 5  
D-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Soda JC 10 - 2  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 3 - 5  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur 7 - 4  
D-Reeks dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 5 - 5  
D-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - C21 Azur 7 - 8  
Beker-1/16 Finale dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Boes Booze 2 - 8  
D-Reeks dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 -  
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Young Boys Brussels -  
D-Reeks woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -  
D-Reeks woensdag 09-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre -  
D-Reeks maandag 11-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys -  
D-Reeks vrijdag 01-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako City -  
D-Reeks donderdag 28-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 09-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs -  
D-Reeks zaterdag 27-04-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste -  
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - C21 Azur 5 - 6  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 9 - 5  
D-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Soda JC 10 - 2  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 3 - 5  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur 7 - 4  
D-Reeks dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 5 - 5  
D-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - C21 Azur 7 - 8  
Beker-1/16 Finale dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Boes Booze 2 - 8  
D-Reeks dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS -