---- 4° BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi voor heren- en damesploegen op donderdag 30 mei. Hieronder kunnen jullie inschrijven! ----

Kalender 2018-2019 : Bob Merlo

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 5  
C-Reeks zaterdag 29-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 2 - 3  
C-Reeks woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 9  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 4  
C-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 5 - 0
C-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 10 - 5  
Beker-1/16 Finale zaterdag 01-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 8 - 2  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 4 - 6  
C-Reeks woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 3 - 4  
C-Reeks woensdag 19-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 7 - 6  
C-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo 2 - 6  
C-Reeks zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 3 - 2  
C-Reeks woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 4 - 3  
C-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 4 - 11  
C-Reeks woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 5 - 8  
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo 1 - 2  
C-Reeks woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo 3 - 3  
C-Reeks woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk 2 - 6  
C-Reeks donderdag 11-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo 4 - 2  
C-Reeks woensdag 17-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' La Coupe - Bob Merlo 3 - 4
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 4  
C-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Bob Merlo 5 - 7  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo 4 - 6  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 5  
C-Reeks zaterdag 29-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 2 - 3  
C-Reeks woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 9  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 4  
C-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 5 - 0
C-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 10 - 5  
Beker-1/16 Finale zaterdag 01-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 8 - 2  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 4 - 6  
C-Reeks woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 3 - 4  
C-Reeks woensdag 19-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 7 - 6  
C-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo 2 - 6  
C-Reeks zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 3 - 2  
C-Reeks woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas 4 - 3  
C-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 4 - 11  
C-Reeks woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 5 - 8  
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo 1 - 2  
C-Reeks woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo 3 - 3  
C-Reeks woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk 2 - 6  
C-Reeks donderdag 11-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo 4 - 2  
C-Reeks woensdag 17-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' La Coupe - Bob Merlo 3 - 4
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 4  
C-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Bob Merlo 5 - 7  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo 4 - 6