*** Laatste publicatie van alleĀ uitslagen, klassementen en spelerslicentiesĀ  doorgevoerd op 7/12 ***

Kalender 2018-2019 : C-Reeks

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis -  
donderdag 13-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs -  
zaterdag 15-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta -  
dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Steaua Simonis - Roskamikaas -
dinsdag 18-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's -  
woensdag 19-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche -  
donderdag 20-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek -
zaterdag 22-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis -  
zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's -  
dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Metallurg Brasseurs -  
dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday -  
donderdag 17-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis -  
zaterdag 19-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - AEK Etterbeek -  
donderdag 24-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Roskamikaas -  
dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's -  
dinsdag 29-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Roskamikaas -  
donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -
donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
zaterdag 02-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
dinsdag 05-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo -  
dinsdag 12-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs -  
woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -  
donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's -  
maandag 18-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sheffield Tuesday -  
dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo -  
zaterdag 23-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - AEK Etterbeek -  
dinsdag 26-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis -  
woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe -  
donderdag 28-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
maandag 04-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek -  
dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta -  
donderdag 07-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk -  
zaterdag 09-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs -  
dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
woensdag 13-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
zaterdag 16-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Metallurg Brasseurs -  
dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's -  
donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Metallurg Brasseurs -  
donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo -  
dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe -  
dinsdag 26-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo -  
zaterdag 30-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis -  
maandag 01-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Roskamikaas -  
woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk -  
donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Intoxicoche -  
donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Vaarttorpedo's -
zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe -  
dinsdag 09-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas -  
dinsdag 09-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday -  
donderdag 11-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sparta -  
dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - AEK Etterbeek -  
donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe -  
dinsdag 23-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta -  
woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe -  
woensdag 24-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs -  
donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek -  
zaterdag 27-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk -  
maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Bob Merlo -  
donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Sparta -  
donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's -  
dinsdag 07-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo -  
woensdag 08-05-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sparta -  
donderdag 09-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk -  
maandag 13-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Intoxicoche -  
donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas 4 - 4  
dinsdag 11-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Intoxicoche 9 - 1  
donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
donderdag 20-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 11 - 2  
zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4  
dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday 8 - 6  
dinsdag 25-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 2  
woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
zaterdag 29-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 2 - 3  
maandag 01-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Steaua Simonis 3 - 3  
woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
zaterdag 06-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Intoxicoche 7 - 2  
dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk 4 - 4  
dinsdag 09-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - La Coupe 3 - 4  
woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 9  
woensdag 10-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Intoxicoche 6 - 4  
donderdag 11-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta 4 - 3  
maandag 15-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs 9 - 5  
dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 6 - 7  
donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
zaterdag 20-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sparta 7 - 2  
dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday 5 - 4  
dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 4  
woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
zaterdag 27-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 1 - 6  
dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 7 - 10  
woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 5 - 0
zaterdag 03-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 5 - 0
dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 3  
dinsdag 06-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek 1 - 7  
woensdag 07-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 4 - 4  
donderdag 08-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe 2 - 3  
zaterdag 10-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Sheffield Tuesday 0 - 5  
maandag 12-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Dikken Bal Monk 7 - 1  
dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday 5 - 4  
zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis 1 - 2  
dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AEK Etterbeek 1 - 1  
dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche 2 - 3  
donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday 12 - 6  
zaterdag 24-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 5  
maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - La Coupe 3 - 3  
dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Metallurg Brasseurs 3 - 5  
woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 10 - 5  
donderdag 29-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 11  
dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis 2 - 2  
dinsdag 04-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sparta -  
woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 4 - 6  
woensdag 05-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Roskamikaas 3 - 4  
zaterdag 08-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche 8 - 3
maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Vaarttorpedo's -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis -  
donderdag 13-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs -  
zaterdag 15-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta -  
dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Steaua Simonis - Roskamikaas -
dinsdag 18-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's -  
woensdag 19-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche -  
donderdag 20-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek -
zaterdag 22-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis -  
zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's -  
dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Metallurg Brasseurs -  
dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday -  
donderdag 17-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis -  
zaterdag 19-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - AEK Etterbeek -  
donderdag 24-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Roskamikaas -  
dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's -  
dinsdag 29-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Roskamikaas -  
donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -
donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
zaterdag 02-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
dinsdag 05-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo -  
dinsdag 12-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs -  
woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -  
donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's -  
maandag 18-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sheffield Tuesday -  
dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo -  
zaterdag 23-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Dikken Bal Monk -  
dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - AEK Etterbeek -  
dinsdag 26-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis -  
woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe -  
donderdag 28-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
maandag 04-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek -  
dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta -  
donderdag 07-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk -  
zaterdag 09-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs -  
dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
woensdag 13-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
zaterdag 16-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Metallurg Brasseurs -  
dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's -  
donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Metallurg Brasseurs -  
donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo -  
dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe -  
dinsdag 26-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo -  
zaterdag 30-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis -  
maandag 01-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Roskamikaas -  
woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk -  
donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Intoxicoche -  
donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Vaarttorpedo's -
zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe -  
dinsdag 09-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas -  
dinsdag 09-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday -  
donderdag 11-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sparta -  
dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - AEK Etterbeek -  
donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe -  
dinsdag 23-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta -  
woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe -  
woensdag 24-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs -  
donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek -  
zaterdag 27-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk -  
maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Bob Merlo -  
donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Sparta -  
donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's -  
dinsdag 07-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo -  
woensdag 08-05-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sparta -  
donderdag 09-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk -  
maandag 13-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Intoxicoche -  
donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas 4 - 4  
dinsdag 11-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Intoxicoche 9 - 1  
donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
donderdag 20-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 11 - 2  
zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4  
dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday 8 - 6  
dinsdag 25-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 2  
woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
zaterdag 29-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 2 - 3  
maandag 01-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Steaua Simonis 3 - 3  
woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
zaterdag 06-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Intoxicoche 7 - 2  
dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk 4 - 4  
dinsdag 09-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - La Coupe 3 - 4  
woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 9  
woensdag 10-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Intoxicoche 6 - 4  
donderdag 11-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta 4 - 3  
maandag 15-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs 9 - 5  
dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 6 - 7  
donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
zaterdag 20-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sparta 7 - 2  
dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday 5 - 4  
dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 4  
woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
zaterdag 27-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 1 - 6  
dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 7 - 10  
woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 5 - 0
zaterdag 03-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 5 - 0
dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 3  
dinsdag 06-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek 1 - 7  
woensdag 07-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 4 - 4  
donderdag 08-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe 2 - 3  
zaterdag 10-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Sheffield Tuesday 0 - 5  
maandag 12-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Dikken Bal Monk 7 - 1  
dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday 5 - 4  
zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis 1 - 2  
dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AEK Etterbeek 1 - 1  
dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche 2 - 3  
donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday 12 - 6  
zaterdag 24-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 5  
maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - La Coupe 3 - 3  
dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Metallurg Brasseurs 3 - 5  
woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 10 - 5  
donderdag 29-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 11  
dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis 2 - 2  
dinsdag 04-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sparta -  
woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 4 - 6  
woensdag 05-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Roskamikaas 3 - 4  
zaterdag 08-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche 8 - 3
maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Vaarttorpedo's -