---- 4° BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi voor heren- en damesploegen op donderdag 30 mei. Hieronder kunnen jullie inschrijven! ----

Kalender 2018-2019 : Phoenix 1140

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - V.C. Amoreal 2 - 15  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 8  
D-Reeks zaterdag 13-10-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Phoenix 1140 1 - 1  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 6 - 2  
D-Reeks maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 0
D-Reeks woensdag 24-10-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 5 - 4  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - De Wulle Bieste 2 - 5  
D-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 2 - 4  
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 2 - 7
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys 2 - 1  
D-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Phoenix 1140 3 - 1  
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 3 - 16  
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West 5 - 1  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre 8 - 0  
D-Reeks dinsdag 22-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 4 - 2  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Soda JC 3 - 4  
D-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 3 - 4  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City 5 - 3
D-Reeks woensdag 06-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Phoenix 1140 2 - 16  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Young Boys Brussels 6 - 5  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 1  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Phoenix 1140 2 - 15  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 11 - 3  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club 10 - 5  
D-Reeks maandag 06-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Phoenix 1140 4 - 6  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - V.C. Amoreal 2 - 15  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 8  
D-Reeks zaterdag 13-10-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Phoenix 1140 1 - 1  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 6 - 2  
D-Reeks maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 0
D-Reeks woensdag 24-10-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 5 - 4  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - De Wulle Bieste 2 - 5  
D-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 2 - 4  
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 2 - 7
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys 2 - 1  
D-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Phoenix 1140 3 - 1  
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 3 - 16  
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West 5 - 1  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre 8 - 0  
D-Reeks dinsdag 22-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 4 - 2  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Soda JC 3 - 4  
D-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 3 - 4  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City 5 - 3
D-Reeks woensdag 06-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Phoenix 1140 2 - 16  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Young Boys Brussels 6 - 5  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 4 - 1  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Phoenix 1140 2 - 15  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 11 - 3  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club 10 - 5  
D-Reeks maandag 06-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Phoenix 1140 4 - 6