*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : Beertjes

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/16 Finale woensdag 21-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Beertjes -  
B-Reeks maandag 26-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Real Andalucia -  
B-Reeks woensdag 05-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 28-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Beertjes -  
B-Reeks maandag 07-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Beertjes -  
B-Reeks maandag 21-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
B-Reeks maandag 04-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill -  
B-Reeks maandag 18-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
B-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
B-Reeks maandag 15-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes -  
B-Reeks donderdag 18-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
B-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale zaterdag 15-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Beertjes 4 - 9  
B-Reeks maandag 17-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 12 - 9  
B-Reeks maandag 01-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 6 - 2  
B-Reeks maandag 15-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 8 - 0  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 7 - 4  
B-Reeks woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 3 - 7
B-Reeks donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 6 - 4
B-Reeks maandag 12-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/16 Finale woensdag 21-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Beertjes -  
B-Reeks maandag 26-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Real Andalucia -  
B-Reeks woensdag 05-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 28-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Beertjes -  
B-Reeks maandag 07-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Beertjes -  
B-Reeks maandag 21-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
B-Reeks maandag 04-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill -  
B-Reeks maandag 18-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
B-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
B-Reeks maandag 15-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes -  
B-Reeks donderdag 18-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
B-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel -  
Beker-1/32 Finale zaterdag 15-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Beertjes 4 - 9  
B-Reeks maandag 17-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 12 - 9  
B-Reeks maandag 01-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 6 - 2  
B-Reeks maandag 15-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 8 - 0  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 7 - 4  
B-Reeks woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 3 - 7
B-Reeks donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 6 - 4
B-Reeks maandag 12-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick -