***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Beertjes

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes 2 - 6  
B-Reeks maandag 11-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Steaua Simonis 7 - 2  
Beker-1/32 Finale vrijdag 22-09-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 5 - 0  
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 4 - 2  
B-Reeks maandag 09-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 2 - 4  
B-Reeks donderdag 19-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Beertjes 8 - 4  
B-Reeks maandag 23-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 5 - 4  
B-Reeks maandag 06-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights 4 - 1  
B-Reeks donderdag 16-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 3 - 10  
B-Reeks maandag 20-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 5 - 2  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 3 - 3  
B-Reeks woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Beertjes 4 - 15  
B-Reeks maandag 18-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 6 - 5  
B-Reeks donderdag 04-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes 9 - 3  
B-Reeks maandag 15-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - La Coupe 7 - 0  
B-Reeks maandag 29-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 2  
B-Reeks maandag 12-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes 5 - 4  
B-Reeks vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 7 - 7  
B-Reeks maandag 26-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel 8 - 3  
B-Reeks maandag 12-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 6 - 1  
B-Reeks woensdag 11-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 4 - 7  
B-Reeks maandag 16-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Beertjes 5 - 3  
B-Reeks maandag 23-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 6  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes 2 - 6  
B-Reeks maandag 11-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Steaua Simonis 7 - 2  
Beker-1/32 Finale vrijdag 22-09-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 5 - 0  
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 4 - 2  
B-Reeks maandag 09-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 2 - 4  
B-Reeks donderdag 19-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Beertjes 8 - 4  
B-Reeks maandag 23-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 5 - 4  
B-Reeks maandag 06-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights 4 - 1  
B-Reeks donderdag 16-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 3 - 10  
B-Reeks maandag 20-11-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 5 - 2  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 3 - 3  
B-Reeks woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Beertjes 4 - 15  
B-Reeks maandag 18-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 6 - 5  
B-Reeks donderdag 04-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes 9 - 3  
B-Reeks maandag 15-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - La Coupe 7 - 0  
B-Reeks maandag 29-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 2  
B-Reeks maandag 12-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes 5 - 4  
B-Reeks vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 7 - 7  
B-Reeks maandag 26-02-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel 8 - 3  
B-Reeks maandag 12-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 6 - 1  
B-Reeks woensdag 11-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 4 - 7  
B-Reeks maandag 16-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Beertjes 5 - 3  
B-Reeks maandag 23-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 6