*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : Saloon

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks vrijdag 23-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Saloon -  
B-Reeks maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
B-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
B-Reeks donderdag 27-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
B-Reeks maandag 07-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel -  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
B-Reeks maandag 21-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
B-Reeks maandag 04-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Real Andalucia -  
B-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Saloon -  
B-Reeks woensdag 27-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
B-Reeks maandag 18-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
B-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
B-Reeks woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
B-Reeks maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
B-Reeks woensdag 08-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 03-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - De Kuub Z.Z. 3 - 5  
B-Reeks donderdag 20-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 8 - 1  
B-Reeks maandag 15-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon 4 - 1  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 7 - 4  
B-Reeks maandag 29-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Daringmen 3 - 3  
B-Reeks maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 5 - 2
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks vrijdag 23-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Saloon -  
B-Reeks maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
B-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
B-Reeks donderdag 27-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
B-Reeks maandag 07-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel -  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
B-Reeks maandag 21-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
B-Reeks maandag 04-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Real Andalucia -  
B-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Saloon -  
B-Reeks woensdag 27-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
B-Reeks maandag 18-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
B-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
B-Reeks woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
B-Reeks maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
B-Reeks woensdag 08-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Beker-1/32 Finale maandag 03-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - De Kuub Z.Z. 3 - 5  
B-Reeks donderdag 20-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 8 - 1  
B-Reeks maandag 15-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon 4 - 1  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 7 - 4  
B-Reeks maandag 29-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Daringmen 3 - 3  
B-Reeks maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 5 - 2