***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Saloon

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 04-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze 2 - 4  
B-Reeks woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 2 - 4  
B-Reeks donderdag 21-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Saloon 6 - 6  
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 4 - 2  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Saloon 3 - 5  
B-Reeks maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 5  
B-Reeks donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 3 - 5  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill 2 - 2  
B-Reeks maandag 20-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 2 - 7  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Saloon 1 - 14  
B-Reeks maandag 18-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 4 - 5  
B-Reeks maandag 08-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Saloon 5 - 1  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 10 - 3  
B-Reeks maandag 05-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - La Coupe 5 - 4  
B-Reeks woensdag 14-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon 6 - 3  
B-Reeks maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 6 - 4  
Beker-1/8 Finale maandag 05-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Minor-Ndako 7 - 3  
B-Reeks maandag 12-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 6 - 1  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 4 - 6  
B-Reeks maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick 3 - 11
B-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon 3 - 7  
B-Reeks maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights 3 - 3  
B-Reeks donderdag 12-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon 9 - 2
B-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 5 - 0
Beker-1/4 Finale vrijdag 27-04-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Saloon 7 - 3  
B-Reeks maandag 07-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel 5 - 7  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 04-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Boes Booze 2 - 4  
B-Reeks woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 2 - 4  
B-Reeks donderdag 21-09-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Saloon 6 - 6  
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 4 - 2  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Saloon 3 - 5  
B-Reeks maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 5  
B-Reeks donderdag 09-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 3 - 5  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill 2 - 2  
B-Reeks maandag 20-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 2 - 7  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Saloon 1 - 14  
B-Reeks maandag 18-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 4 - 5  
B-Reeks maandag 08-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Saloon 5 - 1  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 10 - 3  
B-Reeks maandag 05-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - La Coupe 5 - 4  
B-Reeks woensdag 14-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon 6 - 3  
B-Reeks maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté 6 - 4  
Beker-1/8 Finale maandag 05-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Minor-Ndako 7 - 3  
B-Reeks maandag 12-03-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 6 - 1  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 4 - 6  
B-Reeks maandag 26-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick 3 - 11
B-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon 3 - 7  
B-Reeks maandag 09-04-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights 3 - 3  
B-Reeks donderdag 12-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon 9 - 2
B-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 5 - 0
Beker-1/4 Finale vrijdag 27-04-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Saloon 7 - 3  
B-Reeks maandag 07-05-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel 5 - 7