***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : D-Reeks

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de D-Reeks

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Minor-Ndako 4 - 3  
vrijdag 08-09-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - C21 Azur 2 - 2  
vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako 2 - 6  
woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Skuadr 10 - 5  
zaterdag 23-09-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Dashtereirs 4 - 10  
dinsdag 26-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako 5 - 8  
woensdag 27-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Celle Boys 6 - 4  
vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 1 - 4  
vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 9  
dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako 5 - 5  
dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Skuadr 10 - 1  
woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Rue de Flandre 12 - 2  
vrijdag 06-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Soda JC 14 - 3  
zaterdag 07-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - FriS 8 - 8  
dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Media Markt 1000 5 - 4  
dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys 6 - 3  
woensdag 11-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - AEK Etterbeek 3 - 3  
woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Rue de Flandre 6 - 3  
vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Skuadr 18 - 2  
dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 1 - 5  
dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 3 - 3  
woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - FriS 5 - 10  
zaterdag 21-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 7  
dinsdag 24-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 2 - 4  
woensdag 25-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Phoenix 1140 3 - 9  
woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 13  
vrijdag 27-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - AEK Etterbeek 1 - 3  
dinsdag 31-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 7 - 3  
vrijdag 03-11-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Skuadr 12 - 2  
dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Soda JC 5 - 0
dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Celle Boys 5 - 0
dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 8 - 4  
woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Minor-Ndako 6 - 11  
dinsdag 14-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Phoenix 1140 6 - 7  
vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Media Markt 1000 6 - 6  
vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 2 - 11  
dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys 6 - 3  
dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs 7 - 6  
woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - FriS 1 - 9  
woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Rue de Flandre 1 - 10  
woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Minor-Ndako 3 - 5  
dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek 5 - 7  
dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 5 - 3  
vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Media Markt 1000 2 - 1  
vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 10  
zaterdag 02-12-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Phoenix 1140 4 - 8  
dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 2 - 1  
dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Skuadr 8 - 1  
woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 12  
woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - AEK Etterbeek 3 - 8  
vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Celle Boys 7 - 6  
dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - AEK Etterbeek 0 - 2  
dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - C21 Azur 6 - 7  
woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Soda JC 7 - 8  
vrijdag 15-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Phoenix 1140 5 - 3  
woensdag 20-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Dashtereirs 4 - 10  
woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - C21 Azur 3 - 10  
woensdag 03-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Soda JC 9 - 6  
vrijdag 05-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs 3 - 10
dinsdag 09-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 11  
woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - AEK Etterbeek 6 - 8  
vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Phoenix 1140 8 - 4  
zaterdag 13-01-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Soda JC 17 - 4  
dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 20 - 3  
woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Media Markt 1000 4 - 12  
vrijdag 19-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys 2 - 5  
dinsdag 23-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 2  
woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 4  
woensdag 24-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Skuadr 10 - 4  
vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - C21 Azur 2 - 5  
vrijdag 26-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Celle Boys 5 - 0
dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - AEK Etterbeek 2 - 0  
dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Soda JC 4 - 0  
woensdag 31-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Minor-Ndako 5 - 5  
vrijdag 02-02-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 2 - 11  
dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - FriS 12 - 5  
dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako 3 - 6  
woensdag 07-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Celle Boys 8 - 2  
vrijdag 09-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Rue de Flandre 8 - 6
zaterdag 10-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Skuadr 13 - 4  
dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre 6 - 3  
woensdag 14-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Skuadr 14 - 1  
dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre 3 - 2  
dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Skuadr 6 - 4  
woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - C21 Azur 2 - 4  
woensdag 21-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Dashtereirs 5 - 7  
zaterdag 24-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Celle Boys 6 - 7  
woensdag 28-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - C21 Azur 9 - 9  
dinsdag 06-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Rue de Flandre 17 - 5  
woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 6  
woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - C21 Azur 1 - 9  
woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Phoenix 1140 4 - 10  
vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Minor-Ndako 9 - 5  
vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS 4 - 7
dinsdag 13-03-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 4  
woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Dashtereirs 5 - 11  
vrijdag 16-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - AEK Etterbeek 5 - 1  
dinsdag 20-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 5 - 3  
woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 17  
woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Soda JC 7 - 6  
vrijdag 23-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Dashtereirs 8 - 5  
zaterdag 24-03-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - C21 Azur 5 - 6  
dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Skuadr 23 - 1  
vrijdag 30-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FriS 8 - 6
dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 4 - 3  
dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 3  
woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Media Markt 1000 8 - 2
vrijdag 06-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Skuadr 18 - 5  
zaterdag 07-04-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Media Markt 1000 6 - 9  
dinsdag 10-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Dashtereirs 5 - 0
woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Rue de Flandre 9 - 5  
vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Minor-Ndako 12 - 4
dinsdag 17-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 8  
woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Dashtereirs 4 - 10  
woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - AEK Etterbeek 2 - 17  
woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - FriS 3 - 18  
vrijdag 20-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7
dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Minor-Ndako 9 - 6  
dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 2 - 1  
woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Celle Boys 1 - 4  
vrijdag 27-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - FriS 14 - 5  
woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen -
woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Phoenix 1140 3 - 5  
vrijdag 04-05-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Soda JC 12 - 6
zaterdag 05-05-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Rue de Flandre 6 - 14  
dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Soda JC 5 - 0
dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - AEK Etterbeek 3 - 10  
woensdag 09-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Media Markt 1000 8 - 2  
vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Rue de Flandre 16 - 3  
dinsdag 15-05-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 -  
vrijdag 18-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Soda JC 4 - 6
zaterdag 19-05-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - AEK Etterbeek 1 - 9
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Minor-Ndako 4 - 3  
vrijdag 08-09-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - C21 Azur 2 - 2  
vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako 2 - 6  
woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Skuadr 10 - 5  
zaterdag 23-09-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Dashtereirs 4 - 10  
dinsdag 26-09-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako 5 - 8  
woensdag 27-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Celle Boys 6 - 4  
vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 1 - 4  
vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 9  
dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako 5 - 5  
dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Skuadr 10 - 1  
woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Rue de Flandre 12 - 2  
vrijdag 06-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Soda JC 14 - 3  
zaterdag 07-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - FriS 8 - 8  
dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Media Markt 1000 5 - 4  
dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys 6 - 3  
woensdag 11-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - AEK Etterbeek 3 - 3  
woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Rue de Flandre 6 - 3  
vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Skuadr 18 - 2  
dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 1 - 5  
dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur 3 - 3  
woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - FriS 5 - 10  
zaterdag 21-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 7  
dinsdag 24-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 2 - 4  
woensdag 25-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Phoenix 1140 3 - 9  
woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 13  
vrijdag 27-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - AEK Etterbeek 1 - 3  
dinsdag 31-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 7 - 3  
vrijdag 03-11-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Skuadr 12 - 2  
dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Soda JC 5 - 0
dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Celle Boys 5 - 0
dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 8 - 4  
woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Minor-Ndako 6 - 11  
dinsdag 14-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Phoenix 1140 6 - 7  
vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Media Markt 1000 6 - 6  
vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 2 - 11  
dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys 6 - 3  
dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs 7 - 6  
woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - FriS 1 - 9  
woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Rue de Flandre 1 - 10  
woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Minor-Ndako 3 - 5  
dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek 5 - 7  
dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 5 - 3  
vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Media Markt 1000 2 - 1  
vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 10  
zaterdag 02-12-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Phoenix 1140 4 - 8  
dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 2 - 1  
dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Skuadr 8 - 1  
woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 12  
woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - AEK Etterbeek 3 - 8  
vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Celle Boys 7 - 6  
dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - AEK Etterbeek 0 - 2  
dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - C21 Azur 6 - 7  
woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Soda JC 7 - 8  
vrijdag 15-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Phoenix 1140 5 - 3  
woensdag 20-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Dashtereirs 4 - 10  
woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - C21 Azur 3 - 10  
woensdag 03-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Soda JC 9 - 6  
vrijdag 05-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs 3 - 10
dinsdag 09-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 11  
woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - AEK Etterbeek 6 - 8  
vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Phoenix 1140 8 - 4  
zaterdag 13-01-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Soda JC 17 - 4  
dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 20 - 3  
woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Media Markt 1000 4 - 12  
vrijdag 19-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys 2 - 5  
dinsdag 23-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 2  
woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 4  
woensdag 24-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Skuadr 10 - 4  
vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - C21 Azur 2 - 5  
vrijdag 26-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Celle Boys 5 - 0
dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - AEK Etterbeek 2 - 0  
dinsdag 30-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Soda JC 4 - 0  
woensdag 31-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Minor-Ndako 5 - 5  
vrijdag 02-02-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 2 - 11  
dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - FriS 12 - 5  
dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako 3 - 6  
woensdag 07-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Celle Boys 8 - 2  
vrijdag 09-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Rue de Flandre 8 - 6
zaterdag 10-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Skuadr 13 - 4  
dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre 6 - 3  
woensdag 14-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Skuadr 14 - 1  
dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre 3 - 2  
dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Skuadr 6 - 4  
woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - C21 Azur 2 - 4  
woensdag 21-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Dashtereirs 5 - 7  
zaterdag 24-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Celle Boys 6 - 7  
woensdag 28-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - C21 Azur 9 - 9  
dinsdag 06-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Rue de Flandre 17 - 5  
woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 6  
woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - C21 Azur 1 - 9  
woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Phoenix 1140 4 - 10  
vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Minor-Ndako 9 - 5  
vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS 4 - 7
dinsdag 13-03-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 4  
woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Dashtereirs 5 - 11  
vrijdag 16-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - AEK Etterbeek 5 - 1  
dinsdag 20-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 5 - 3  
woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 17  
woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Soda JC 7 - 6  
vrijdag 23-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Dashtereirs 8 - 5  
zaterdag 24-03-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - C21 Azur 5 - 6  
dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Skuadr 23 - 1  
vrijdag 30-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FriS 8 - 6
dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 4 - 3  
dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 3  
woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Media Markt 1000 8 - 2
vrijdag 06-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Skuadr 18 - 5  
zaterdag 07-04-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Media Markt 1000 6 - 9  
dinsdag 10-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Dashtereirs 5 - 0
woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Rue de Flandre 9 - 5  
vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Minor-Ndako 12 - 4
dinsdag 17-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 8  
woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Dashtereirs 4 - 10  
woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - AEK Etterbeek 2 - 17  
woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - FriS 3 - 18  
vrijdag 20-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7
dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Minor-Ndako 9 - 6  
dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 2 - 1  
woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Celle Boys 1 - 4  
vrijdag 27-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - FriS 14 - 5  
woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen -
woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Phoenix 1140 3 - 5  
vrijdag 04-05-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB AEK Etterbeek - Soda JC 12 - 6
zaterdag 05-05-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Rue de Flandre 6 - 14  
dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Soda JC 5 - 0
dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - AEK Etterbeek 3 - 10  
woensdag 09-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Media Markt 1000 8 - 2  
vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Rue de Flandre 16 - 3  
dinsdag 15-05-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 -  
vrijdag 18-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Soda JC 4 - 6
zaterdag 19-05-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - AEK Etterbeek 1 - 9