*** Laatste publicatie van alle uitslagen, klassementen en spelerslicenties  doorgevoerd op 7/12 ***

Kalender 2018-2019

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - De Wulle Bieste -
C-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs -  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club -  
A-Reeks woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - KWB Savio -  
C-Reeks woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis -  
B-Reeks woensdag 12-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -
A-Reeks woensdag 12-12-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - BG's Schaarbeek -  
C-Reeks donderdag 13-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs -  
B-Reeks donderdag 13-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Real Andalucia -  
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
B-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Den Hemel -  
A-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - The New Ketjes -  
A-Reeks vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem -  
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 -  
C-Reeks zaterdag 15-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
A-Reeks maandag 17-12-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Nazionale Team -  
D-Reeks maandag 17-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste -  
B-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
B-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Den Hemel -  
D-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Dashtereirs -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Steaua Simonis - Roskamikaas -
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Young Boys Brussels -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's -  
Beker-1/16 Finale woensdag 19-12-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Stoemp -  
C-Reeks woensdag 19-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche -  
Beker-1/16 Finale woensdag 19-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - Hattrick -  
C-Reeks donderdag 20-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek -
D-Reeks donderdag 20-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
A-Reeks vrijdag 21-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Boes Booze -  
A-Reeks vrijdag 21-12-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Italgio -  
B-Reeks vrijdag 21-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Sanfing Knights -  
D-Reeks zaterdag 22-12-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Rue de Flandre -  
C-Reeks zaterdag 22-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
B-Reeks woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -  
B-Reeks woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp -  
B-Reeks donderdag 27-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
B-Reeks vrijdag 28-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Beertjes -  
A-Reeks vrijdag 28-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - The New Ketjes -  
Beker-1/16 Finale woensdag 02-01-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - Real Andalucia -  
D-Reeks woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -  
B-Reeks woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes -  
D-Reeks vrijdag 04-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Dashtereirs -  
A-Reeks vrijdag 04-01-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Bebo -  
B-Reeks vrijdag 04-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Daringmen -  
D-Reeks zaterdag 05-01-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 -  
B-Reeks maandag 07-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
B-Reeks maandag 07-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel -  
D-Reeks dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
C-Reeks dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
A-Reeks woensdag 09-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Nazionale Team -  
D-Reeks woensdag 09-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - C21 Azur -  
B-Reeks woensdag 09-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -  
C-Reeks donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis -  
B-Reeks donderdag 10-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill -  
D-Reeks vrijdag 11-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dashtereirs -  
A-Reeks vrijdag 11-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Boes Booze -  
A-Reeks vrijdag 11-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Media Markt Nieuwstraat -  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's -  
A-Reeks maandag 14-01-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - V.C. Amoreal -  
D-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
B-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights -  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre -  
C-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
D-Reeks woensdag 16-01-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Soda JC -  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 17-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis -  
A-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - KWB Savio -  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
A-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - The New Ketjes -  
D-Reeks vrijdag 18-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 -  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Beertjes -  
D-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City -  
C-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - AEK Etterbeek -  
B-Reeks maandag 21-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
B-Reeks maandag 21-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief -  
D-Reeks dinsdag 22-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -  
A-Reeks woensdag 23-01-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - The New Ketjes -  
A-Reeks woensdag 23-01-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Dikken Deem -  
C-Reeks donderdag 24-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Roskamikaas -  
B-Reeks donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Shotakoté -  
B-Reeks donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Daringmen -  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
A-Reeks vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo -  
A-Reeks vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Italgio -  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks maandag 28-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
B-Reeks maandag 28-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre -  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Soda JC -  
C-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks dinsdag 29-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Roskamikaas -  
B-Reeks woensdag 30-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick -  
C-Reeks donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
C-Reeks donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -
D-Reeks donderdag 31-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Dashtereirs -  
A-Reeks vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Dikken Deem -  
B-Reeks vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel -  
A-Reeks vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Nazionale Team -  
D-Reeks vrijdag 01-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club -  
A-Reeks vrijdag 01-02-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - The New Ketjes -  
C-Reeks zaterdag 02-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
D-Reeks zaterdag 02-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -
B-Reeks maandag 04-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill -  
B-Reeks maandag 04-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
B-Reeks maandag 04-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Real Andalucia -  
C-Reeks dinsdag 05-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
D-Reeks dinsdag 05-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Young Boys Brussels -  
D-Reeks woensdag 06-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
B-Reeks woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -  
A-Reeks woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - V.C. Amoreal -  
A-Reeks vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Media Markt Nieuwstraat -  
B-Reeks vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Hattrick -  
A-Reeks vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - BG's Schaarbeek -  
D-Reeks vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys -  
C-Reeks zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo -  
A-Reeks maandag 11-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - BG's Schaarbeek -  
D-Reeks maandag 11-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - C21 Azur -  
D-Reeks maandag 11-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
C-Reeks dinsdag 12-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs -  
A-Reeks woensdag 13-02-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - FC Bebo -  
D-Reeks woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Young Boys Brussels -  
B-Reeks woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté -  
C-Reeks woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -  
B-Reeks woensdag 13-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia -  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's -  
D-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste -  
B-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 15-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick -  
A-Reeks vrijdag 15-02-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze -  
B-Reeks maandag 18-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
C-Reeks maandag 18-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo -  
D-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 -  
A-Reeks woensdag 20-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Dikken Deem -  
D-Reeks woensdag 20-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
A-Reeks woensdag 20-02-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - The New Ketjes -  
B-Reeks donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights -  
B-Reeks donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp -  
B-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Saloon -  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS -  
A-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Bebo -  
A-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - De Kuub Z.Z. -  
C-Reeks zaterdag 23-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Dikken Bal Monk -  
A-Reeks maandag 25-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - KWB Savio -  
D-Reeks maandag 25-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Dashtereirs -  
D-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Rue de Flandre -  
B-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
D-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - AEK Etterbeek -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis -  
A-Reeks woensdag 27-02-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Italgio -  
B-Reeks woensdag 27-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
C-Reeks woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe -  
C-Reeks donderdag 28-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
D-Reeks donderdag 28-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
A-Reeks vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - BG's Schaarbeek -  
D-Reeks vrijdag 01-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - C21 Azur -  
A-Reeks vrijdag 01-03-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Media Markt Nieuwstraat -  
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Den Hemel -  
D-Reeks zaterdag 02-03-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako Club -  
B-Reeks maandag 04-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
C-Reeks maandag 04-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City -
C-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Rue de Flandre -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
A-Reeks woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - De Kuub Z.Z. -  
A-Reeks woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Dikken Deem -  
C-Reeks woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta -  
D-Reeks woensdag 06-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Phoenix 1140 -  
B-Reeks woensdag 06-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel -  
A-Reeks woensdag 06-03-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - FC Bebo -  
C-Reeks donderdag 07-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk -  
B-Reeks vrijdag 08-03-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Carmen Chill -
D-Reeks vrijdag 08-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club -  
A-Reeks vrijdag 08-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio -  
D-Reeks vrijdag 08-03-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Young Boys Brussels -  
C-Reeks zaterdag 09-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs -  
D-Reeks maandag 11-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Soda JC -  
B-Reeks maandag 11-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
D-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako City -  
C-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
C-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
A-Reeks woensdag 13-03-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - KWB Savio -  
D-Reeks woensdag 13-03-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Media Markt 1000 -  
C-Reeks woensdag 13-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
B-Reeks donderdag 14-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill -  
A-Reeks vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Italgio -  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
D-Reeks vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels -  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp -  
C-Reeks zaterdag 16-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Metallurg Brasseurs -  
B-Reeks maandag 18-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Soda JC -  
C-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's -  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Young Boys Brussels -  
A-Reeks woensdag 20-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - V.C. Amoreal -  
A-Reeks woensdag 20-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - De Kuub Z.Z. -  
B-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
A-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Boes Booze -  
B-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Real Andalucia -  
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Metallurg Brasseurs -  
B-Reeks donderdag 21-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes -  
A-Reeks vrijdag 22-03-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - KWB Savio -  
A-Reeks vrijdag 22-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Nazionale Team -  
D-Reeks vrijdag 22-03-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs -  
A-Reeks maandag 25-03-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - De Kuub Z.Z. -  
D-Reeks maandag 25-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
B-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Daringmen -  
B-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
C-Reeks dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
C-Reeks dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe -  
C-Reeks dinsdag 26-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
A-Reeks woensdag 27-03-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Boes Booze -  
B-Reeks woensdag 27-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
C-Reeks woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo -  
D-Reeks donderdag 28-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - C21 Azur -  
B-Reeks vrijdag 29-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Daringmen -  
D-Reeks vrijdag 29-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
D-Reeks zaterdag 30-03-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Dashtereirs -  
C-Reeks zaterdag 30-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis -  
B-Reeks maandag 01-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Real Andalucia -  
C-Reeks maandag 01-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Roskamikaas -  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako City -  
A-Reeks woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - BG's Schaarbeek -  
C-Reeks woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk -  
D-Reeks woensdag 03-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Rue de Flandre -  
B-Reeks woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
A-Reeks woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Media Markt Nieuwstraat -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Intoxicoche -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Vaarttorpedo's -
A-Reeks vrijdag 05-04-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - V.C. Amoreal -  
A-Reeks vrijdag 05-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Dikken Deem -  
C-Reeks zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -  
C-Reeks dinsdag 09-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas -  
D-Reeks dinsdag 09-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs -  
C-Reeks dinsdag 09-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday -  
A-Reeks woensdag 10-04-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - De Kuub Z.Z. -  
B-Reeks woensdag 10-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Daringmen -  
B-Reeks woensdag 10-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief -  
C-Reeks donderdag 11-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Phoenix 1140 -  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 -  
B-Reeks vrijdag 12-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Auverkes -  
D-Reeks zaterdag 13-04-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
B-Reeks maandag 15-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes -  
B-Reeks maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
C-Reeks maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sparta -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - FriS -  
C-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - AEK Etterbeek -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 -  
A-Reeks woensdag 17-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - V.C. Amoreal -  
D-Reeks woensdag 17-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
C-Reeks donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe -  
B-Reeks donderdag 18-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
A-Reeks vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - KWB Savio -  
B-Reeks vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Le Coq Sportief -  
A-Reeks vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Nazionale Team -  
A-Reeks vrijdag 19-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Media Markt Nieuwstraat -  
C-Reeks dinsdag 23-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta -  
A-Reeks woensdag 24-04-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - BG's Schaarbeek -  
D-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Minor-Ndako City -  
B-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe -  
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek -  
D-Reeks donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
B-Reeks donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights -  
D-Reeks vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Rue de Flandre -  
A-Reeks vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - FC Bebo -  
A-Reeks vrijdag 26-04-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Nazionale Team -  
B-Reeks vrijdag 26-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Hattrick -  
D-Reeks zaterdag 27-04-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - C21 Azur -  
C-Reeks zaterdag 27-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Daringmen -  
C-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Bob Merlo -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club -  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Sparta -  
B-Reeks donderdag 02-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes -  
A-Reeks vrijdag 03-05-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Italgio -  
A-Reeks vrijdag 03-05-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - The New Ketjes -  
A-Reeks maandag 06-05-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Boes Booze -  
D-Reeks maandag 06-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Phoenix 1140 -  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's -  
D-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste -  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo -  
A-Reeks woensdag 08-05-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Nazionale Team -  
D-Reeks woensdag 08-05-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - FriS -  
C-Reeks woensdag 08-05-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sparta -  
B-Reeks woensdag 08-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
C-Reeks donderdag 09-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk -  
D-Reeks donderdag 09-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys -  
B-Reeks vrijdag 10-05-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp -  
D-Reeks vrijdag 10-05-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
B-Reeks vrijdag 10-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Shotakoté -  
C-Reeks maandag 13-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Intoxicoche -  
D-Reeks dinsdag 14-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Celle Boys -  
A-Reeks woensdag 15-05-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - FC Bebo -  
A-Reeks woensdag 15-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Italgio -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
B-Reeks donderdag 16-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Den Hemel -  
A-Reeks vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - BG's Schaarbeek -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 03-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - De Kuub Z.Z. 3 - 5  
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Shotakoté 1 - 10  
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Minor-Ndako Club 5 - 6  
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - V.C. Amoreal 2 - 15  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Metallurg Brasseurs 7 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt 1000 20 - 2  
D-Reeks woensdag 05-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dashtereirs 4 - 9  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Minor-Ndako City 7 - 8
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - AEK Etterbeek 1 - 5  
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 3 - 1  
C-Reeks donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas 4 - 4  
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - C21 Azur 5 - 6  
B-Reeks donderdag 06-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 8 - 4  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Auverkes 7 - 1  
B-Reeks vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Real Andalucia 4 - 4  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - FriS 14 - 0  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Steaua Simonis 5 - 0
D-Reeks maandag 10-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS 6 - 2  
D-Reeks maandag 10-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels 4 - 1  
Beker-1/32 Finale dinsdag 11-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Rue de Flandre 11 - 12
Beker-1/32 Finale dinsdag 11-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Le Coq Sportief 9 - 10
C-Reeks dinsdag 11-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Intoxicoche 9 - 1  
B-Reeks woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 2 - 8  
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 5  
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dashtereirs 3 - 9  
C-Reeks donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
B-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 8 - 5  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 1 - 2  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Rue de Flandre 7 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 14-09-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Soda JC 5 - 0
Beker-1/32 Finale vrijdag 14-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 3  
Beker-1/32 Finale zaterdag 15-09-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Dikken Deem 0 - 5  
Beker-1/32 Finale zaterdag 15-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Beertjes 4 - 9  
B-Reeks maandag 17-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 12 - 9  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 8  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako Club 7 - 3  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 9 - 5  
A-Reeks woensdag 19-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt Nieuwstraat 4 - 7  
B-Reeks woensdag 19-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 5  
A-Reeks woensdag 19-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - De Kuub Z.Z. 6 - 5  
C-Reeks donderdag 20-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 11 - 2  
B-Reeks donderdag 20-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 8 - 1  
A-Reeks vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - FC Bebo 3 - 2  
B-Reeks vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Stoemp 8 - 2  
A-Reeks vrijdag 21-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem 3 - 3  
A-Reeks vrijdag 21-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - V.C. Amoreal 3 - 2  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4  
B-Reeks maandag 24-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick 1 - 4
C-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday 8 - 6  
D-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Soda JC 10 - 2  
C-Reeks dinsdag 25-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 2  
A-Reeks woensdag 26-09-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Dikken Deem 2 - 3  
Beker-1/32 Finale woensdag 26-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 5 - 6  
D-Reeks woensdag 26-09-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Celle Boys 2 - 2  
C-Reeks woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
D-Reeks donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City 6 - 9  
Beker-1/32 Finale donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen 1 - 9  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - RS Brusselse Jeugdhuizen West 1 - 9  
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 2 - 4  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 3 - 5  
Beker-1/32 Finale vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Sanfing Knights 6 - 0  
A-Reeks vrijdag 28-09-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - De Kuub Z.Z. 4 - 4  
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill 1 - 2  
D-Reeks zaterdag 29-09-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS 8 - 8  
C-Reeks zaterdag 29-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 2 - 3  
B-Reeks maandag 01-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 6 - 2  
B-Reeks maandag 01-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 5  
C-Reeks maandag 01-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Steaua Simonis 3 - 3  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 6  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur 7 - 4  
C-Reeks woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
A-Reeks woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - KWB Savio 7 - 5  
A-Reeks woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Nazionale Team 5 - 3  
D-Reeks woensdag 03-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS 5 - 11  
B-Reeks woensdag 03-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 6 - 2  
B-Reeks donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 10 - 4  
B-Reeks donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Real Andalucia 3 - 4  
A-Reeks vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - De Kuub Z.Z. 8 - 9  
B-Reeks vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Shotakoté 5 - 0
A-Reeks vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Boes Booze 2 - 3  
A-Reeks vrijdag 05-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - V.C. Amoreal 2 - 0  
C-Reeks zaterdag 06-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Intoxicoche 7 - 2  
A-Reeks maandag 08-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Italgio 4 - 3  
D-Reeks maandag 08-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Young Boys Brussels 3 - 7  
D-Reeks maandag 08-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 4 - 2  
C-Reeks dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 5 - 5  
C-Reeks dinsdag 09-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - La Coupe 3 - 4  
A-Reeks woensdag 10-10-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - The New Ketjes 6 - 8  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 9  
D-Reeks woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Intoxicoche 6 - 4  
B-Reeks woensdag 10-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 4 - 4  
C-Reeks donderdag 11-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta 4 - 3  
B-Reeks vrijdag 12-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Real Andalucia 1 - 5  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 7 - 5  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Soda JC 4 - 9  
D-Reeks zaterdag 13-10-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Phoenix 1140 1 - 1  
B-Reeks maandag 15-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 8 - 0  
B-Reeks maandag 15-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon 4 - 1  
C-Reeks maandag 15-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs 9 - 5  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Media Markt 1000 7 - 2  
C-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 6 - 7  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 6 - 2  
A-Reeks woensdag 17-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - BG's Schaarbeek 6 - 3  
D-Reeks woensdag 17-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 5 - 4  
A-Reeks woensdag 17-10-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - KWB Savio 1 - 11  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
B-Reeks donderdag 18-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté 6 - 3  
A-Reeks vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - V.C. Amoreal 6 - 4  
B-Reeks vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Auverkes 5 - 0
A-Reeks vrijdag 19-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Boes Booze -
C-Reeks zaterdag 20-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sparta 7 - 2  
D-Reeks maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 0
A-Reeks maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Bebo 5 - 5  
D-Reeks maandag 22-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Rue de Flandre 6 - 2  
D-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - C21 Azur 7 - 8  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Real Andalucia 9 - 1  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 7 - 4  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 4  
Beker-1/16 Finale dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Boes Booze 2 - 8  
B-Reeks woensdag 24-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 5 - 7  
D-Reeks woensdag 24-10-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 5 - 4  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
B-Reeks woensdag 24-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 4 - 5  
D-Reeks donderdag 25-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels 3 - 7  
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC 8 - 4  
A-Reeks vrijdag 26-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Media Markt Nieuwstraat 0 - 5
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City 6 - 5  
A-Reeks vrijdag 26-10-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 4 - 4  
B-Reeks vrijdag 26-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Le Coq Sportief 4 - 1  
C-Reeks zaterdag 27-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 1 - 6  
B-Reeks maandag 29-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick 5 - 6  
B-Reeks maandag 29-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Daringmen 3 - 3  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 3 - 2  
Beker-1/16 Finale dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Dikken Bal Monk 3 - 4  
C-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 7 - 10  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - De Wulle Bieste 2 - 5  
Beker-1/16 Finale dinsdag 30-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 6 - 4  
C-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 5 - 0
A-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - FC Bebo 11 - 2  
D-Reeks woensdag 31-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen West 0 - 10  
B-Reeks woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 3 - 7  
A-Reeks woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Italgio 2 - 2  
D-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys 4 - 0  
C-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 5 - 0
A-Reeks maandag 05-11-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
Beker-1/16 Finale maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Intoxicoche 8 - 4  
B-Reeks maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 3 - 2  
B-Reeks maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 5 - 2  
D-Reeks dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 4 - 3  
C-Reeks dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 3  
C-Reeks dinsdag 06-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek 1 - 7  
D-Reeks woensdag 07-11-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Minor-Ndako Club 14 - 0  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Real Andalucia 2 - 2  
C-Reeks woensdag 07-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 4 - 4  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Daringmen 6 - 3  
C-Reeks donderdag 08-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe 2 - 3  
B-Reeks donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 6 - 4  
D-Reeks donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC 3 - 3  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels 3 - 6  
A-Reeks vrijdag 09-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - The New Ketjes 5 - 5  
A-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Italgio 4 - 4  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako City 2 - 2  
A-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - V.C. Amoreal 9 - 6  
C-Reeks zaterdag 10-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Sheffield Tuesday 0 - 5  
B-Reeks maandag 12-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 1 - 8  
B-Reeks maandag 12-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté 2 - 6  
C-Reeks maandag 12-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Dikken Bal Monk 7 - 1  
D-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 6  
C-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday 5 - 4  
A-Reeks woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Boes Booze 6 - 5  
Beker-1/16 Finale woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 4  
D-Reeks woensdag 14-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 0 - 10  
B-Reeks woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 13 - 4  
B-Reeks woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Daringmen 3 - 5  
A-Reeks vrijdag 16-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - BG's Schaarbeek 5 - 0
A-Reeks vrijdag 16-11-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - De Kuub Z.Z. 9 - 11  
C-Reeks zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis 1 - 2  
D-Reeks maandag 19-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 1 - 4  
D-Reeks maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4  
B-Reeks maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 3 - 8  
D-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 2 - 4  
C-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche 2 - 3  
C-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AEK Etterbeek 1 - 1  
Beker-1/16 Finale woensdag 21-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Beertjes 11 - 1  
A-Reeks woensdag 21-11-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
D-Reeks woensdag 21-11-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Rue de Flandre 8 - 1  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday 12 - 6  
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - C21 Azur 3 - 12  
A-Reeks vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Dikken Deem 4 - 3  
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC 8 - 5  
A-Reeks vrijdag 23-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio -
B-Reeks vrijdag 23-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Saloon 7 - 0  
C-Reeks zaterdag 24-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 5  
B-Reeks maandag 26-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Real Andalucia 1 - 3  
C-Reeks maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - La Coupe 3 - 3  
Beker-1/16 Finale maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Daringmen 10 - 6  
Beker-1/16 Finale dinsdag 27-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Dikken Deem 7 - 3  
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - De Wulle Bieste 10 - 2  
C-Reeks dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Metallurg Brasseurs 3 - 5  
Beker-1/16 Finale dinsdag 27-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel De Kuub Z.Z. - Roskamikaas 8 - 5
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 2 - 7
A-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Italgio 4 - 11  
A-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Boes Booze 7 - 4  
C-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 10 - 5  
D-Reeks woensdag 28-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 5 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KWB Savio 3 - 4  
B-Reeks woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 6 - 1  
C-Reeks donderdag 29-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 11  
B-Reeks donderdag 29-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief 8 - 3  
B-Reeks vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sanfing Knights 4 - 7  
A-Reeks vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Nazionale Team 5 - 0
A-Reeks vrijdag 30-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - De Kuub Z.Z. 4 - 3  
Beker-1/16 Finale zaterdag 01-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 8 - 2  
A-Reeks maandag 03-12-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - The New Ketjes 6 - 3  
D-Reeks maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 4 - 6  
B-Reeks maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 5 - 6
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 5
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys -  
C-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis 2 - 2  
C-Reeks dinsdag 04-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sparta -  
Beker-1/16 Finale woensdag 05-12-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 0 - 3  
D-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - De Wulle Bieste 7 - 3  
B-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 4 - 6  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Roskamikaas 3 - 4  
B-Reeks woensdag 05-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 8 - 8  
Beker-1/16 Finale donderdag 06-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs 2 - 4
D-Reeks donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Rue de Flandre 7 - 1
B-Reeks donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Hattrick 9 - 4  
A-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - V.C. Amoreal 5 - 8
B-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights -  
A-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Media Markt Nieuwstraat -  
A-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Nazionale Team 3 - 3
D-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Phoenix 1140 3 - 1
A-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek 8 - 5
D-Reeks zaterdag 08-12-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 4 - 1
C-Reeks zaterdag 08-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche 8 - 3
B-Reeks maandag 10-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Daringmen -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
C-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Vaarttorpedo's -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 03-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - De Kuub Z.Z. 3 - 5  
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Shotakoté 1 - 10  
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Minor-Ndako Club 5 - 6  
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - V.C. Amoreal 2 - 15  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Metallurg Brasseurs 7 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt 1000 20 - 2  
D-Reeks woensdag 05-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dashtereirs 4 - 9  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Minor-Ndako City 7 - 8
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - AEK Etterbeek 1 - 5  
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 3 - 1  
C-Reeks donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas 4 - 4  
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - C21 Azur 5 - 6  
B-Reeks donderdag 06-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 8 - 4  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Auverkes 7 - 1  
B-Reeks vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Real Andalucia 4 - 4  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - FriS 14 - 0  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Steaua Simonis 5 - 0
D-Reeks maandag 10-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS 6 - 2  
D-Reeks maandag 10-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels 4 - 1  
Beker-1/32 Finale dinsdag 11-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Rue de Flandre 11 - 12
Beker-1/32 Finale dinsdag 11-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Le Coq Sportief 9 - 10
C-Reeks dinsdag 11-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Intoxicoche 9 - 1  
B-Reeks woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 2 - 8  
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 5  
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dashtereirs 3 - 9  
C-Reeks donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
B-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 8 - 5  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 1 - 2  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Rue de Flandre 7 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 14-09-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Soda JC 5 - 0
Beker-1/32 Finale vrijdag 14-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 3  
Beker-1/32 Finale zaterdag 15-09-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Dikken Deem 0 - 5  
Beker-1/32 Finale zaterdag 15-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Beertjes 4 - 9  
B-Reeks maandag 17-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 12 - 9  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 1 - 8  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako Club 7 - 3  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 9 - 5  
A-Reeks woensdag 19-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt Nieuwstraat 4 - 7  
B-Reeks woensdag 19-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 5  
A-Reeks woensdag 19-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - De Kuub Z.Z. 6 - 5  
C-Reeks donderdag 20-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 11 - 2  
B-Reeks donderdag 20-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 8 - 1  
A-Reeks vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - FC Bebo 3 - 2  
B-Reeks vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Stoemp 8 - 2  
A-Reeks vrijdag 21-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Dikken Deem 3 - 3  
A-Reeks vrijdag 21-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - V.C. Amoreal 3 - 2  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4  
B-Reeks maandag 24-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick 1 - 4
C-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday 8 - 6  
D-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Soda JC 10 - 2  
C-Reeks dinsdag 25-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 2  
A-Reeks woensdag 26-09-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Dikken Deem 2 - 3  
Beker-1/32 Finale woensdag 26-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 5 - 6  
D-Reeks woensdag 26-09-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Celle Boys 2 - 2  
C-Reeks woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
D-Reeks donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City 6 - 9  
Beker-1/32 Finale donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen 1 - 9  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - RS Brusselse Jeugdhuizen West 1 - 9  
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 2 - 4  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 3 - 5  
Beker-1/32 Finale vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Sanfing Knights 6 - 0  
A-Reeks vrijdag 28-09-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - De Kuub Z.Z. 4 - 4  
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill 1 - 2  
D-Reeks zaterdag 29-09-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS 8 - 8  
C-Reeks zaterdag 29-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 2 - 3  
B-Reeks maandag 01-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 6 - 2  
B-Reeks maandag 01-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 5  
C-Reeks maandag 01-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Steaua Simonis 3 - 3  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 6  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur 7 - 4  
C-Reeks woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
A-Reeks woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - KWB Savio 7 - 5  
A-Reeks woensdag 03-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Nazionale Team 5 - 3  
D-Reeks woensdag 03-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS 5 - 11  
B-Reeks woensdag 03-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 6 - 2  
B-Reeks donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 10 - 4  
B-Reeks donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Real Andalucia 3 - 4  
A-Reeks vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - De Kuub Z.Z. 8 - 9  
B-Reeks vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Shotakoté 5 - 0
A-Reeks vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Boes Booze 2 - 3  
A-Reeks vrijdag 05-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - V.C. Amoreal 2 - 0  
C-Reeks zaterdag 06-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Intoxicoche 7 - 2  
A-Reeks maandag 08-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Italgio 4 - 3  
D-Reeks maandag 08-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Young Boys Brussels 3 - 7  
D-Reeks maandag 08-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 4 - 2  
C-Reeks dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Dikken Bal Monk 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 5 - 5  
C-Reeks dinsdag 09-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - La Coupe 3 - 4  
A-Reeks woensdag 10-10-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - The New Ketjes 6 - 8  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 9  
D-Reeks woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Intoxicoche 6 - 4  
B-Reeks woensdag 10-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 4 - 4  
C-Reeks donderdag 11-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta 4 - 3  
B-Reeks vrijdag 12-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Real Andalucia 1 - 5  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 7 - 5  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Soda JC 4 - 9  
D-Reeks zaterdag 13-10-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Phoenix 1140 1 - 1  
B-Reeks maandag 15-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 8 - 0  
B-Reeks maandag 15-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon 4 - 1  
C-Reeks maandag 15-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Metallurg Brasseurs 9 - 5  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Media Markt 1000 7 - 2  
C-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 6 - 7  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 6 - 2  
A-Reeks woensdag 17-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - BG's Schaarbeek 6 - 3  
D-Reeks woensdag 17-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako Club 5 - 4  
A-Reeks woensdag 17-10-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - KWB Savio 1 - 11  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
B-Reeks donderdag 18-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté 6 - 3  
A-Reeks vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - V.C. Amoreal 6 - 4  
B-Reeks vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Auverkes 5 - 0
A-Reeks vrijdag 19-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Boes Booze -
C-Reeks zaterdag 20-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sparta 7 - 2  
D-Reeks maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 0
A-Reeks maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Bebo 5 - 5  
D-Reeks maandag 22-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Rue de Flandre 6 - 2  
D-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - C21 Azur 7 - 8  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Real Andalucia 9 - 1  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 7 - 4  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Bob Merlo 2 - 4  
Beker-1/16 Finale dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Boes Booze 2 - 8  
B-Reeks woensdag 24-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 5 - 7  
D-Reeks woensdag 24-10-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Phoenix 1140 5 - 4  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
B-Reeks woensdag 24-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 4 - 5  
D-Reeks donderdag 25-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels 3 - 7  
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC 8 - 4  
A-Reeks vrijdag 26-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Media Markt Nieuwstraat 0 - 5
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City 6 - 5  
A-Reeks vrijdag 26-10-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 4 - 4  
B-Reeks vrijdag 26-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Le Coq Sportief 4 - 1  
C-Reeks zaterdag 27-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 1 - 6  
B-Reeks maandag 29-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick 5 - 6  
B-Reeks maandag 29-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Daringmen 3 - 3  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 3 - 2  
Beker-1/16 Finale dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Dikken Bal Monk 3 - 4  
C-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 7 - 10  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - De Wulle Bieste 2 - 5  
Beker-1/16 Finale dinsdag 30-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 6 - 4  
C-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 5 - 0
A-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - FC Bebo 11 - 2  
D-Reeks woensdag 31-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen West 0 - 10  
B-Reeks woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 3 - 7  
A-Reeks woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Italgio 2 - 2  
D-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys 4 - 0  
C-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 5 - 0
A-Reeks maandag 05-11-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
Beker-1/16 Finale maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Intoxicoche 8 - 4  
B-Reeks maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 3 - 2  
B-Reeks maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 5 - 2  
D-Reeks dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 4 - 3  
C-Reeks dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 3  
C-Reeks dinsdag 06-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek 1 - 7  
D-Reeks woensdag 07-11-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Minor-Ndako Club 14 - 0  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Real Andalucia 2 - 2  
C-Reeks woensdag 07-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 4 - 4  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Daringmen 6 - 3  
C-Reeks donderdag 08-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe 2 - 3  
B-Reeks donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 6 - 4  
D-Reeks donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC 3 - 3  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels 3 - 6  
A-Reeks vrijdag 09-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - The New Ketjes 5 - 5  
A-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Italgio 4 - 4  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako City 2 - 2  
A-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - V.C. Amoreal 9 - 6  
C-Reeks zaterdag 10-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Sheffield Tuesday 0 - 5  
B-Reeks maandag 12-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 1 - 8  
B-Reeks maandag 12-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté 2 - 6  
C-Reeks maandag 12-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Dikken Bal Monk 7 - 1  
D-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 6  
C-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday 5 - 4  
A-Reeks woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Boes Booze 6 - 5  
Beker-1/16 Finale woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 4  
D-Reeks woensdag 14-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 0 - 10  
B-Reeks woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 13 - 4  
B-Reeks woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Daringmen 3 - 5  
A-Reeks vrijdag 16-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - BG's Schaarbeek 5 - 0
A-Reeks vrijdag 16-11-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - De Kuub Z.Z. 9 - 11  
C-Reeks zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis 1 - 2  
D-Reeks maandag 19-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 1 - 4  
D-Reeks maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4  
B-Reeks maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 3 - 8  
D-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Phoenix 1140 2 - 4  
C-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche 2 - 3  
C-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AEK Etterbeek 1 - 1  
Beker-1/16 Finale woensdag 21-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Beertjes 11 - 1  
A-Reeks woensdag 21-11-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Media Markt Nieuwstraat 5 - 5  
D-Reeks woensdag 21-11-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Rue de Flandre 8 - 1  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs 4 - 4  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday 12 - 6  
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - C21 Azur 3 - 12  
A-Reeks vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Dikken Deem 4 - 3  
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC 8 - 5  
A-Reeks vrijdag 23-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - KWB Savio -
B-Reeks vrijdag 23-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Saloon 7 - 0  
C-Reeks zaterdag 24-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 5  
B-Reeks maandag 26-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Real Andalucia 1 - 3  
C-Reeks maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - La Coupe 3 - 3  
Beker-1/16 Finale maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Daringmen 10 - 6  
Beker-1/16 Finale dinsdag 27-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Dikken Deem 7 - 3  
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - De Wulle Bieste 10 - 2  
C-Reeks dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Metallurg Brasseurs 3 - 5  
Beker-1/16 Finale dinsdag 27-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel De Kuub Z.Z. - Roskamikaas 8 - 5
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Phoenix 1140 2 - 7
A-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Italgio 4 - 11  
A-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Boes Booze 7 - 4  
C-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 10 - 5  
D-Reeks woensdag 28-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 5 - 3  
Beker-1/16 Finale woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KWB Savio 3 - 4  
B-Reeks woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 6 - 1  
C-Reeks donderdag 29-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 11  
B-Reeks donderdag 29-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief 8 - 3  
B-Reeks vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sanfing Knights 4 - 7  
A-Reeks vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Nazionale Team 5 - 0
A-Reeks vrijdag 30-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - De Kuub Z.Z. 4 - 3  
Beker-1/16 Finale zaterdag 01-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 8 - 2  
A-Reeks maandag 03-12-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - The New Ketjes 6 - 3  
D-Reeks maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club 4 - 6  
B-Reeks maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon 5 - 6
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 5
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys -  
C-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis 2 - 2  
C-Reeks dinsdag 04-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sparta -  
Beker-1/16 Finale woensdag 05-12-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 0 - 3  
D-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - De Wulle Bieste 7 - 3  
B-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 4 - 6  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Roskamikaas 3 - 4  
B-Reeks woensdag 05-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 8 - 8  
Beker-1/16 Finale donderdag 06-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs 2 - 4
D-Reeks donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Rue de Flandre 7 - 1
B-Reeks donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Hattrick 9 - 4  
A-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - V.C. Amoreal 5 - 8
B-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights -  
A-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Media Markt Nieuwstraat -  
A-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Nazionale Team 3 - 3
D-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Phoenix 1140 3 - 1
A-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - BG's Schaarbeek 8 - 5
D-Reeks zaterdag 08-12-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 4 - 1
C-Reeks zaterdag 08-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche 8 - 3
B-Reeks maandag 10-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Daringmen -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
C-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Vaarttorpedo's -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - De Wulle Bieste -
C-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs -  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club -  
A-Reeks woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - KWB Savio -  
C-Reeks woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis -  
B-Reeks woensdag 12-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -
A-Reeks woensdag 12-12-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - BG's Schaarbeek -  
C-Reeks donderdag 13-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs -  
B-Reeks donderdag 13-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Real Andalucia -  
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
B-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Den Hemel -  
A-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - The New Ketjes -  
A-Reeks vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Deem -  
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 -  
C-Reeks zaterdag 15-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
A-Reeks maandag 17-12-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Nazionale Team -  
D-Reeks maandag 17-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste -  
B-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
B-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Den Hemel -  
D-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Dashtereirs -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Steaua Simonis - Roskamikaas -
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Young Boys Brussels -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's -  
Beker-1/16 Finale woensdag 19-12-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Stoemp -  
C-Reeks woensdag 19-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche -  
Beker-1/16 Finale woensdag 19-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - Hattrick -  
C-Reeks donderdag 20-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek -
D-Reeks donderdag 20-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
A-Reeks vrijdag 21-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Boes Booze -  
A-Reeks vrijdag 21-12-2018 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Italgio -  
B-Reeks vrijdag 21-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Sanfing Knights -  
D-Reeks zaterdag 22-12-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Rue de Flandre -  
C-Reeks zaterdag 22-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
B-Reeks woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -  
B-Reeks woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp -  
B-Reeks donderdag 27-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
B-Reeks vrijdag 28-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Beertjes -  
A-Reeks vrijdag 28-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - The New Ketjes -  
Beker-1/16 Finale woensdag 02-01-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - Real Andalucia -  
D-Reeks woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - C21 Azur -  
B-Reeks woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes -  
D-Reeks vrijdag 04-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Dashtereirs -  
A-Reeks vrijdag 04-01-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Bebo -  
B-Reeks vrijdag 04-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Daringmen -  
D-Reeks zaterdag 05-01-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 -  
B-Reeks maandag 07-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
B-Reeks maandag 07-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel -  
D-Reeks dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
C-Reeks dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
A-Reeks woensdag 09-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Nazionale Team -  
D-Reeks woensdag 09-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - C21 Azur -  
B-Reeks woensdag 09-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -  
C-Reeks donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis -  
B-Reeks donderdag 10-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill -  
D-Reeks vrijdag 11-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dashtereirs -  
A-Reeks vrijdag 11-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Boes Booze -  
A-Reeks vrijdag 11-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Media Markt Nieuwstraat -  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's -  
A-Reeks maandag 14-01-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - V.C. Amoreal -  
D-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
B-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights -  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre -  
C-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Bob Merlo -  
D-Reeks woensdag 16-01-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Soda JC -  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 17-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis -  
A-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - KWB Savio -  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
A-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - The New Ketjes -  
D-Reeks vrijdag 18-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 -  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Beertjes -  
D-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City -  
C-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - AEK Etterbeek -  
B-Reeks maandag 21-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
B-Reeks maandag 21-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief -  
D-Reeks dinsdag 22-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -  
A-Reeks woensdag 23-01-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - The New Ketjes -  
A-Reeks woensdag 23-01-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Dikken Deem -  
C-Reeks donderdag 24-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Roskamikaas -  
B-Reeks donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Shotakoté -  
B-Reeks donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Daringmen -  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
A-Reeks vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - FC Bebo -  
A-Reeks vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Italgio -  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks maandag 28-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
B-Reeks maandag 28-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre -  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Soda JC -  
C-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks dinsdag 29-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Roskamikaas -  
B-Reeks woensdag 30-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick -  
C-Reeks donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
C-Reeks donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -
D-Reeks donderdag 31-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Dashtereirs -  
A-Reeks vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Dikken Deem -  
B-Reeks vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel -  
A-Reeks vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Nazionale Team -  
D-Reeks vrijdag 01-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club -  
A-Reeks vrijdag 01-02-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - The New Ketjes -  
C-Reeks zaterdag 02-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
D-Reeks zaterdag 02-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -
B-Reeks maandag 04-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill -  
B-Reeks maandag 04-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
B-Reeks maandag 04-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Real Andalucia -  
C-Reeks dinsdag 05-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
D-Reeks dinsdag 05-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Young Boys Brussels -  
D-Reeks woensdag 06-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
B-Reeks woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -  
A-Reeks woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - V.C. Amoreal -  
A-Reeks vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Media Markt Nieuwstraat -  
B-Reeks vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Hattrick -  
A-Reeks vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - BG's Schaarbeek -  
D-Reeks vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys -  
C-Reeks zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo -  
A-Reeks maandag 11-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - BG's Schaarbeek -  
D-Reeks maandag 11-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - C21 Azur -  
D-Reeks maandag 11-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
C-Reeks dinsdag 12-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs -  
A-Reeks woensdag 13-02-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - FC Bebo -  
D-Reeks woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Young Boys Brussels -  
B-Reeks woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté -  
C-Reeks woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Roskamikaas -  
B-Reeks woensdag 13-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia -  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's -  
D-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste -  
B-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 15-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick -  
A-Reeks vrijdag 15-02-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Boes Booze -  
B-Reeks maandag 18-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
C-Reeks maandag 18-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo -  
D-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 -  
A-Reeks woensdag 20-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Dikken Deem -  
D-Reeks woensdag 20-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
A-Reeks woensdag 20-02-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - The New Ketjes -  
B-Reeks donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights -  
B-Reeks donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp -  
B-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Saloon -  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS -  
A-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - FC Bebo -  
A-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - De Kuub Z.Z. -  
C-Reeks zaterdag 23-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Dikken Bal Monk -  
A-Reeks maandag 25-02-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - KWB Savio -  
D-Reeks maandag 25-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Dashtereirs -  
D-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Rue de Flandre -  
B-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
D-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - AEK Etterbeek -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis -  
A-Reeks woensdag 27-02-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Italgio -  
B-Reeks woensdag 27-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
C-Reeks woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe -  
C-Reeks donderdag 28-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
D-Reeks donderdag 28-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
A-Reeks vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - BG's Schaarbeek -  
D-Reeks vrijdag 01-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - C21 Azur -  
A-Reeks vrijdag 01-03-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Media Markt Nieuwstraat -  
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Den Hemel -  
D-Reeks zaterdag 02-03-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako Club -  
B-Reeks maandag 04-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
C-Reeks maandag 04-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City -
C-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Rue de Flandre -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
A-Reeks woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - De Kuub Z.Z. -  
A-Reeks woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Dikken Deem -  
C-Reeks woensdag 06-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta -  
D-Reeks woensdag 06-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Phoenix 1140 -  
B-Reeks woensdag 06-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel -  
A-Reeks woensdag 06-03-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - FC Bebo -  
C-Reeks donderdag 07-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk -  
B-Reeks vrijdag 08-03-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Carmen Chill -
D-Reeks vrijdag 08-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club -  
A-Reeks vrijdag 08-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - KWB Savio -  
D-Reeks vrijdag 08-03-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Young Boys Brussels -  
C-Reeks zaterdag 09-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs -  
D-Reeks maandag 11-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Soda JC -  
B-Reeks maandag 11-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
D-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako City -  
C-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
C-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
A-Reeks woensdag 13-03-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - KWB Savio -  
D-Reeks woensdag 13-03-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Media Markt 1000 -  
C-Reeks woensdag 13-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
B-Reeks donderdag 14-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill -  
A-Reeks vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Italgio -  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
D-Reeks vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels -  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp -  
C-Reeks zaterdag 16-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Metallurg Brasseurs -  
B-Reeks maandag 18-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Soda JC -  
C-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's -  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Young Boys Brussels -  
A-Reeks woensdag 20-03-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - V.C. Amoreal -  
A-Reeks woensdag 20-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - De Kuub Z.Z. -  
B-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
A-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Boes Booze -  
B-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Real Andalucia -  
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Metallurg Brasseurs -  
B-Reeks donderdag 21-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes -  
A-Reeks vrijdag 22-03-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - KWB Savio -  
A-Reeks vrijdag 22-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Nazionale Team -  
D-Reeks vrijdag 22-03-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs -  
A-Reeks maandag 25-03-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - De Kuub Z.Z. -  
D-Reeks maandag 25-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
B-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Daringmen -  
B-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
C-Reeks dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
C-Reeks dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe -  
C-Reeks dinsdag 26-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
A-Reeks woensdag 27-03-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Boes Booze -  
B-Reeks woensdag 27-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
C-Reeks woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo -  
D-Reeks donderdag 28-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - C21 Azur -  
B-Reeks vrijdag 29-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Daringmen -  
D-Reeks vrijdag 29-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
D-Reeks zaterdag 30-03-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Dashtereirs -  
C-Reeks zaterdag 30-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis -  
B-Reeks maandag 01-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Real Andalucia -  
C-Reeks maandag 01-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Roskamikaas -  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako City -  
A-Reeks woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - BG's Schaarbeek -  
C-Reeks woensdag 03-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Dikken Bal Monk -  
D-Reeks woensdag 03-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Rue de Flandre -  
B-Reeks woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
A-Reeks woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - Media Markt Nieuwstraat -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Intoxicoche -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Vaarttorpedo's -
A-Reeks vrijdag 05-04-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - V.C. Amoreal -  
A-Reeks vrijdag 05-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Dikken Deem -  
C-Reeks zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -  
C-Reeks dinsdag 09-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Roskamikaas -  
D-Reeks dinsdag 09-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs -  
C-Reeks dinsdag 09-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday -  
A-Reeks woensdag 10-04-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - De Kuub Z.Z. -  
B-Reeks woensdag 10-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Daringmen -  
B-Reeks woensdag 10-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief -  
C-Reeks donderdag 11-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Phoenix 1140 -  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 -  
B-Reeks vrijdag 12-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Auverkes -  
D-Reeks zaterdag 13-04-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
B-Reeks maandag 15-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes -  
B-Reeks maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
C-Reeks maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sparta -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - FriS -  
C-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - AEK Etterbeek -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 -  
A-Reeks woensdag 17-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - V.C. Amoreal -  
D-Reeks woensdag 17-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste -  
C-Reeks donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe -  
B-Reeks donderdag 18-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
A-Reeks vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - KWB Savio -  
B-Reeks vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Le Coq Sportief -  
A-Reeks vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Nazionale Team -  
A-Reeks vrijdag 19-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Media Markt Nieuwstraat -  
C-Reeks dinsdag 23-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta -  
A-Reeks woensdag 24-04-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - BG's Schaarbeek -  
D-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Minor-Ndako City -  
B-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe -  
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek -  
D-Reeks donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
B-Reeks donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights -  
D-Reeks vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Rue de Flandre -  
A-Reeks vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - FC Bebo -  
A-Reeks vrijdag 26-04-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Nazionale Team -  
B-Reeks vrijdag 26-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Hattrick -  
D-Reeks zaterdag 27-04-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - C21 Azur -  
C-Reeks zaterdag 27-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Daringmen -  
C-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Bob Merlo -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako Club -  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Sparta -  
B-Reeks donderdag 02-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes -  
A-Reeks vrijdag 03-05-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - Italgio -  
A-Reeks vrijdag 03-05-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - The New Ketjes -  
A-Reeks maandag 06-05-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Boes Booze -  
D-Reeks maandag 06-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Phoenix 1140 -  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's -  
D-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste -  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Bob Merlo -  
A-Reeks woensdag 08-05-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Nazionale Team -  
D-Reeks woensdag 08-05-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - FriS -  
C-Reeks woensdag 08-05-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sparta -  
B-Reeks woensdag 08-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
C-Reeks donderdag 09-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk -  
D-Reeks donderdag 09-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys -  
B-Reeks vrijdag 10-05-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp -  
D-Reeks vrijdag 10-05-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
B-Reeks vrijdag 10-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Shotakoté -  
C-Reeks maandag 13-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Intoxicoche -  
D-Reeks dinsdag 14-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Celle Boys -  
A-Reeks woensdag 15-05-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - FC Bebo -  
A-Reeks woensdag 15-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Italgio -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
B-Reeks donderdag 16-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Den Hemel -  
A-Reeks vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - BG's Schaarbeek -